0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #440 -: Януари 02, 2018, 21:23:35 pm »
Аааами да ти кажа и аз доста често го гледах...и се вглеждах..но сякаш има нещо мноооого бледо или вече си въобразявам  :) :D все пак няма и следа от лелката...освен че от 2 дни ме боли корема вечер...но не ми идва..странно
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #441 -: Януари 02, 2018, 23:04:40 pm »
Честита да ни е новата 2018 година!
Днес посетих една клиника на 70 км. от нас на 2 кафета с много мляко като очаквах да ми запишат термин за до 2 седмици, но като обясних за какво става въпрос ме приеха веднага. Уж щяха да ми правят кръвни изследвания в крайна сметка се задоволиха само с урина. Прегледаха ми гърдите и с вагинален ехограф се оказа, че бременност НЯМА. Понеже му споменах че бях много притеснена през последния месец и с учудването ми защо имах симптоми , гърдите ми над 10 дни надути и с болки и до сега твърди а и това зацапване за 2 дни и половина и после пак зацапване в капки до 30.12 и снимки му показах. Отговорът му беше че било от стрес и че в момента съм била в овулация (а сега е 7 ден от както ми прокървя)   8O и ако направим беля през следващите 2-3 седмици и не ми дойде да си направя тест.
Та въпросът ми е може ли на 7ден от въпросното зацапване (а за доктора цикъл)да съм в овулация?
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #442 -: Януари 03, 2018, 08:21:39 am »
Здрасти Did 78.Не съм от най-компетентните,но мисля,че може да си в овулация,що лекарят го е видял.Просто ти е по-ранна овулацията :)
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #443 -: Януари 03, 2018, 19:33:54 pm »
Има ли по активна тема от тази  :?
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #444 -: Януари 03, 2018, 20:34:58 pm »
Влез в „Правим опити за бебе” 11,там са доста активни момичетата.Какво става с теб?
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #445 -: Януари 03, 2018, 21:37:25 pm »
Ами..все същото е. Нямам цикъл, гърдите грам не ме болят , но са доста по едри... иначе мисля да направя още един тест събота или неделя..знам ли може да има по видима черта, Ако няма ще се посъветвам с лекар, въпреки, че с първото ми дете стана от първият път и гинекологични проблеми не съм имала никога  нито закъснея но цикъла... 8O
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #446 -: Януари 03, 2018, 21:56:23 pm »
Ако питаш мен,смени лекаря и поискай второ мнение  :wink:
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #447 -: Януари 03, 2018, 21:59:00 pm »
Маги, май не ме разбра. На лекар не съм ходила, но смятам да отида ако след още 4 5 дни ми покаже - на теста  8O
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #448 -: Януари 04, 2018, 11:14:51 am »
Траяна,понеже спомена,че си била в клиника,за това споменах лекар.Дано няма никакъв проблем.Ако имаш възможност,по-скоро посети гинеколог,за да ти каже аджеба какво е положението.
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #449 -: Януари 04, 2018, 14:01:03 pm »
5 дни закъснение не са ли малко за да се види нещо на ехо, ако има такова де  :? :?
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #450 -: Януари 04, 2018, 14:39:42 pm »
TraqnaB попринцип най-малко 10 дена след закъснение се ходи на преглед. Иди в най-близката лаборатория и си пусни един кръв тест... това е най-сигурния начин да разбереш дали си бременна. Успех
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #451 -: Януари 04, 2018, 20:13:30 pm »
Не знам..ама още не ми е дошло и правих тест преди малко и е - ..... смятах, че до днес са 4 дни включително закъснение... има ли вероятност да има бебе но теста да не го отчита още 😐
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #452 -: Януари 05, 2018, 09:36:28 am »
Ако О е била късна и имплантирането също е възможно.Пусни си кръвен тест така ще разбереш със сигурност.Има ги в почти всяка лаборатория,не е необходимо да се съобразяваш с час
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #453 -: Януари 05, 2018, 15:05:51 pm »
моя съвет е същия.. така само гадаеш.. успех
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #454 -: Януари 05, 2018, 18:33:30 pm »
Момичета..за съжаление ми дойде с бясна скорост...не знам къде сбърках :(
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #455 -: Януари 05, 2018, 19:28:48 pm »
Траяна съжалявам, че ти е дошло. Не се притеснявай не си сбъркала никъде... явно О е било по късно. От колко време правите опити?
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #456 -: Януари 05, 2018, 21:08:00 pm »
Не се разстройва Траяна,знам че е гадно.И ние го чакаме от сумати време това бебче  :bighug:
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #457 -: Януари 06, 2018, 11:48:44 am »
Здравейте ! Искам да попитам възможно ли е да забременееш, след това да си имаш нормална менструация и на следващата предстояща менструация да ти закъснее и да разбереш, че си бременна ?
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #458 -: Януари 06, 2018, 17:31:17 pm »
Здравейте, мили момичета!
От доста време не съм писала тук, защото предприехме ново начинание с тогавашния ми приятел - вече настоящ съпруг, бяхме се съсредоточили върху трескавата подготовка около сватбата, но не преставахме да се пазим с тихи молитви чудото да се случи и с нас, но то така и не се случваше. В новогодишната нощ обаче се случи нещо странно, което ме озадачи. След  :bed: ми зацапа розово за малко и реших, че ми идва лелката и сложих превръзка - очаквах цикъла седмица по-късно според приложението на календара за МЦ и мислех, че е подранил. На сутринта -  8O ни следа. Имах само напрегнати гърди, но те ми бяха вече от няколко дни и не отдадох значение. После нещо не ми даваше мира цяла нощ и реших на другия ден след работа 02.01.2018г. да направя тест. Взех от тези на лентичките. И докато обаче изчаквах 5-те минути спокойоно, хооп...бледа втора чертичка. Викам си сигурно сънувам. Пуснах я в чат на мъжа ми, той потвърди, че също я вижда, и реших да изчакам още ден, за да направя нов. Същата работа пак бледа втра черта. Записах си час на следващия ден 04.01 за АГ и той след доста гледане с вагинален УЗ, каза честито има бременност, но е много малка и не може да се измери. При мой въпрос в коя седмица съм, отговори : е, то се вижда - в 5- та. Каза ми да ида пак на 17-ти, но мен ме тресат едни съмнения...четох из нета че в 5-та седмица все пак на всички им казват каква е големината на сака и т.н Този доктор, защо така набързо ми го смота. Само ми предписа фолиева к-на  и Папаверин ако съм получела спазми и това беше. Направих си трети тест на 05.01 чертата все още е бледа според мен, не би ли трябвало да е доста по-наситена??  :( А също така нямам нито гадене, нито нищо като симптоми, само гърдите продължават да ме болят, а четох че в 5-та 6-та седмица вече симптомите стават силно изразени. С нередовен цикъл съм и последният МЦ беше на 02.12.17, по нея ли АГ е констатирал, че съм в 5 г.с, след като не можеше да види на видеозона. Какво бихте ме посъветвали? Ще опитам да прикача снимка на теста и се извинявам за дългия пост. :bighug: :balk_132:
« Последна редакция: Януари 06, 2018, 19:15:28 pm от vasilevaaa »
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #459 -: Януари 06, 2018, 19:29:01 pm »
Василева Честитооо. Бременна си. А и като гледам втората снимка чертичката е по ттмна от първия тест. В 5 г.с. си. Те се броят от датата на последния Ц. Спокойно при всички жени симптомите са различни. По принцип знам че 10 дена след датата на Ц (т.е. от деня когато трябва да ти дойде броиш дните на закъснение) се ходи на лекар.  Желая лека и безпроблемна бременност.