0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Да осиновим още едно дете
« -: Юли 27, 2011, 15:05:50 pm »
Здравейте мили мами,пиша ви с радост че с тати взехме решение да си осиновим още едно дете у дома(имаме едно малко дяволче Иви)което ни огря дома с викове :D и крясъци щом видим тати.Системата я знаем колко е бавна и тромава особено за двойки чакащи второ осиновяване но въпреки това ние искрено се надяваме скоро да сме 4 ма у дома.
С поздрави Сем.Димови
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Да осиновим още едно дете
« Отговор #1 -: Юли 27, 2011, 15:09:14 pm »
:)Тенеза, Иви е прекрасна с дяволития си поглед:)
Поздравявам ви за решението и се прекланям пред хора като вас.
Пожелавам ви скоро да сте четирима в къщи:)
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Да осиновим още едно дете
« Отговор #2 -: Юли 27, 2011, 19:18:08 pm »
:)Тенеза, Иви е прекрасна с дяволития си поглед:)
Поздравявам ви за решението и се прекланям пред хора като вас.
Пожелавам ви скоро да сте четирима в къщи:)

Нямам какво да добавя! Бъдете щастливи!
*
Re: Да осиновим още едно дете
« Отговор #3 -: Юли 27, 2011, 20:48:23 pm »
Поздравления за решението, пожелавам ви да се сбъдне възможно най-скоро.
Re: Да осиновим още едно дете
« Отговор #4 -: Юли 27, 2011, 20:58:11 pm »
Много ви благодаря :)вече чакаме да се обаждат ако стане скоро тогава с гордост ама с голяма гордост ще сме мама и тати на още едно бонбонче
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: Да осиновим още едно дете
« Отговор #5 -: Юли 27, 2011, 20:59:44 pm »
Искрено се радвам за вас и ви желая успех и много щастие!

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
Re: Да осиновим още едно дете
« Отговор #6 -: Юли 28, 2011, 15:16:54 pm »
Успех, и дано скоро малката сладурка се сдобие с братче или сестриче :)


Re: Да осиновим още едно дете
« Отговор #7 -: Юли 28, 2011, 17:12:42 pm »
Поздравления, Тенеза! И ние мислехме за такова нещо, след като осиновихме нашето детенце. Но сега сме се впуснали в нови опити за забременяване с помощта на медицината, та незнам - дали не грешим, като си губим времето. Момченцето ни е вече на 4 години и много, ама много иска да си имаме бебенце. Малко съм объркана, но хора като вас могат да ми помогнат да взема решение или поне - да започнем да го обсъждаме със съпруга ми. Надавям се, хора, които вече има опит като родители две и повече осиновени деца да пишат тук, за да ни окуражат.
Re: Да осиновим още едно дете
« Отговор #8 -: Юли 28, 2011, 17:30:12 pm »
Успех! И дано нещата се развият по-бързо от очакваното и скоро да сте четирима!
*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Re: Да осиновим още едно дете
« Отговор #9 -: Юли 30, 2011, 10:03:08 am »
Интересна темичка...  :flower: Дано се включат и други мами, решили да осиновят второ детенце... Браво за решението и за куража, Тенеза!  :cool: Пожелаваме ви от сърце много успех и късмет!   :goodluck:
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

*
Re: Да осиновим още едно дете
« Отговор #10 -: Юли 30, 2011, 13:40:11 pm »
Аз бях писала как малко преди да си приберем нашето бебенце у дома получихме писмо за второ дете. Дълго мислихме дали ще се справим с две едновременно и го отказахме. Сега много, много съжаляваме.
Огромно щастие е в душите ни, сърцата ни, дома ни с нашето дете и можем да дарим още любов.
Дали сега ще започнем нова процедура - не знам. Сякаш мъжът ми вече е уморен от всичкото чакане. А иначе грижите за детето ни не ги усещаме. Имам чувството, че летя с нея.
Re: Да осиновим още едно дете
« Отговор #11 -: Юли 30, 2011, 14:33:01 pm »
Поздравления, Тенеза, за решението ви и за куража! Дяволчето Иви е чудесна, да ви радва много! Дано по- скоро огрее дома ви и братчето или сестричето на Иви!
 
 Аз също разсъждавам като теб, дори в документите за кандидатстване писахме желание за 2 деца. Подадохме ги февруари месец. Миналата събота завършихме курсовете за кандидат- осиновителите, сега вече сме вписани в регистрите. Междувременно забременях, влизам в 5- ти месец, и на курса малко се поучудиха за желанието ни да осиновяваме (мисля че с уважение). Няма да му мисля много при тази ситуация дали да си вземем детенце когато ни предложат- убедена съм, че искаме и можем да дадем любов.
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
Re: Да осиновим още едно дете
« Отговор #12 -: Юли 31, 2011, 11:58:18 am »
Поздравления, Тенеза! И ние мислехме за такова нещо, след като осиновихме нашето детенце. Но сега сме се впуснали в нови опити за забременяване с помощта на медицината, та незнам - дали не грешим, като си губим времето. Момченцето ни е вече на 4 години и много, ама много иска да си имаме бебенце. Малко съм объркана, но хора като вас могат да ми помогнат да взема решение или поне - да започнем да го обсъждаме със съпруга ми. Надавям се, хора, които вече има опит като родители две и повече осиновени деца да пишат тук, за да ни окуражат.
Здравей миличка,искрено се надявам да си имаш своя рожба(макар да имаш вече една)не си губиш времето с това да расте в корема ти, и да усетиш живота как расте в теб.Аз имах 3 опита инвит. направих само два но..... ние с тати така преценихме не искам, повече страдания и мъка за мен Иви е детето което 10 год. съм чакала,сега искрено се надявам да си имаме братче или сестриче което да запълни семейния ни албум :D
Надявам се че съм ти помогнала и от тук нататък ви пожелавам само сбъднати мечти и много здраве.
Re: Да осиновим още едно дете
« Отговор #13 -: Юли 31, 2011, 12:01:44 pm »
Поздравления, Тенеза, за решението ви и за куража! Дяволчето Иви е чудесна, да ви радва много! Дано по- скоро огрее дома ви и братчето или сестричето на Иви!
 
 Аз също разсъждавам като теб, дори в документите за кандидатстване писахме желание за 2 деца. Подадохме ги февруари месец. Миналата събота завършихме курсовете за кандидат- осиновителите, сега вече сме вписани в регистрите. Междувременно забременях, влизам в 5- ти месец, и на курса малко се поучудиха за желанието ни да осиновяваме (мисля че с уважение). Няма да му мисля много при тази ситуация дали да си вземем детенце когато ни предложат- убедена съм, че искаме и можем да дадем любов.
:youwoman: :youwoman: :youwoman:Аххххх че страхотноооо е това което чета :D :DРадвам се че с Бг има още такива хора сърцати и смели като вас.Дано Бог ви закриля и ви дари с две прекрасни деца
С Огромно Уважение към Вас: Сем.Димови