0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Погледне ми я
« Отговор #40 -: Октомври 01, 2011, 21:14:26 pm »
Стискам палци Т да ти се вдига и още и още и още този месец да видиш  :bfp: :bighug:
Re: Погледне ми я
« Отговор #41 -: Октомври 02, 2011, 09:28:24 am »
записвам се и тази суртин :(
е,какво пък войната не е загубена,само съм на път да загубя поредната битка.
Малко ми е гадно osi_7
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Погледне ми я
« Отговор #42 -: Октомври 02, 2011, 10:14:43 am »
има време до М. Едно 36,90 няма да те срине ама хааааа  :wink:


Спрете Земята, искам за сляза
Re: Погледне ми я
« Отговор #43 -: Октомври 02, 2011, 10:17:26 am »
Няма да се предаваш и аз съм воин като теб!Имам още ден,два максимум,но не съм изгубила надежда.Успех и да се надяваме на хубави новини.
*
Re: Погледне ми я
« Отговор #44 -: Октомври 02, 2011, 10:40:25 am »
записвам се и тази суртин :(
е,какво пък войната не е загубена,само съм на път да загубя поредната битка.
Малко ми е гадно osi_7

Мила,не се притеснявай  :bighug:,нищо не е загубено докато не дойде ...........
Продължаваме да се борим ..без да се отчайваме  :bighug:
Re: Погледне ми я
« Отговор #45 -: Октомври 02, 2011, 15:13:48 pm »
Страхотни сте!         Странно как,но думите ви ме успокояват и ми вдъхват надежда.Днес си купих тест и спирам да приемам течности  :drunk:  след 20ч(за да е много концентриран хормона) :ballons:
Най-вероятно няма да мога да спя цяла нощ от вълнение....утре сутринта ще го направя  :bfp:
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Погледне ми я
« Отговор #46 -: Октомври 02, 2011, 15:19:46 pm »
 Много късмет миличка :goodluck:. Аз мисля да изчакаш още няколко дена за тестчето,защото е малко раничко и само може да се разочароваш,а не ми се иска . Все пак ти си решаваш,а аз ще стискам много силно палчета за теб :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:.
Re: Погледне ми я
« Отговор #47 -: Октомври 02, 2011, 15:41:54 pm »
оффф знам,че е рано,но ако ме знаеш какво съм магаренце....броя,смятам все едно не става дума за мен ,а за някой друг.Незнам защо този месец давам "фира" толкова много(не е като да ми е за пръв път)
Николай е на 2г.4м.5д.
*
Re: Погледне ми я
« Отговор #48 -: Октомври 02, 2011, 16:55:45 pm »
Дано имаш късмет миличка с теста...стискам ти силни палци. :bighug:
По-този повод,момичета,колко време след засечена О. с тестове е нормално да се прави тест за бременност.
Дано морско момиче не ми се сърди ,че тук питам..но нали за тестове говорим  :oops:

 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Погледне ми я
« Отговор #49 -: Октомври 02, 2011, 17:51:07 pm »
Към 14 дни - за по-сигурно.Мен на 13 ден едвааам се забелязваше втората чертичка :wink:
Re: Погледне ми я
« Отговор #50 -: Октомври 02, 2011, 18:33:33 pm »
Дано имаш късмет миличка с теста...стискам ти силни палци. :bighug:
По-този повод,момичета,колко време след засечена О. с тестове е нормално да се прави тест за бременност.
Дано морско момиче не ми се сърди ,че тук питам..но нали за тестове говорим  :oops:

 :bighug: :bighug: :bighug:
как да ти се сърдя като си такова сладурче....
аз съм решила да започна с тестовете от утре...следващите 3-4 дни пък каквото сабя покаже
Николай е на 2г.4м.5д.
*
Re: Погледне ми я
« Отговор #51 -: Октомври 02, 2011, 19:19:16 pm »
Дано имаш късмет миличка с теста...стискам ти силни палци. :bighug:
По-този повод,момичета,колко време след засечена О. с тестове е нормално да се прави тест за бременност.
Дано морско момиче не ми се сърди ,че тук питам..но нали за тестове говорим  :oops:

 :bighug: :bighug: :bighug:
как да ти се сърдя като си такова сладурче....
аз съм решила да започна с тестовете от утре...следващите 3-4 дни пък каквото сабя покаже

С теб сме мила.Най-силните палци.Дано утре сутринта ни зарадваш с добри новини за новата седмица  :bighug:
*
Re: Погледне ми я
« Отговор #52 -: Октомври 03, 2011, 09:37:14 am »
Милааа,гледам,че Т пак е 37  :D :D :D  :bighug:

А ъа теста не го мисли,явно е рано още  :wink:
*
Re: Погледне ми я
« Отговор #53 -: Октомври 03, 2011, 09:37:24 am »
Морско момиче, температурата се вдига!  :crossfingers:  Може би е още рано за тест!
Re: Погледне ми я
« Отговор #54 -: Октомври 03, 2011, 09:39:21 am »
Такаааа....време е и за днешното записване;
както сами виждате теста е отрицателен :bfn:,но това не е нещо което ме изненадва.Вдействителност наистина е много.ама много рано за тест(9 дена след овулация) нещото което ме зарадва и изненада е Т :bbt:,покачила се е отново.Незнам какво да си мисля,но както Вие казвате Бременна до доказване на противното  :balk_71:
Желая ви един прекрасен дени ви гушкам много
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Погледне ми я
« Отговор #55 -: Октомври 03, 2011, 15:25:50 pm »
За толкова ранен уринен тест не може да става въпрос. Ако искаш конкретни и сигурни резултати, в този ранен етап на бременност примерно, тогава си направи кръвен тест за бременност в някоя лаборатория.
Re: Погледне ми я
« Отговор #56 -: Октомври 03, 2011, 15:32:41 pm »
Да много е рано нищо няма да покаже,само ще се разочароваш.Успех :goodluck: :bighug: :crossfingers:
Re: Погледне ми я
« Отговор #57 -: Октомври 04, 2011, 10:28:10 am »
Т нещо е полудяла,а нагоре,а надолу... :oops:ми тя на мене си прилича-луда работа
Николай е на 2г.4м.5д.
*
Re: Погледне ми я
« Отговор #58 -: Октомври 04, 2011, 10:32:20 am »
Т нещо е полудяла,а нагоре,а надолу... :oops:ми тя на мене си прилича-луда работа

Не се притеснявай ,мила.Нали онзи ден пак беше 36,9,пък на другата сутрин 37  :D
Може би е нормално  :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Погледне ми я
« Отговор #59 -: Октомври 04, 2011, 16:51:11 pm »
 :crazy: имам кофти болки долу в двсно,прерязва ме някък неестествено....и само притичвам до  тоалетната да се проверявам  :constipated:
Николай е на 2г.4м.5д.