0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Аз по-иначе я разбрах Фибо. Не твърдя, че е правилно. Но отдавна и по други поводи се убедих, че от "защо аз" полза няма. Приемаме, че ни било писано. Не да не успеем - това никога, за никоя тук няма да приема. Просто да е по-трудно. Това е. Не питайте защо, премете, че това е пътя, който трябва да извървите. И вярвам, че всяка една ще успее. Само въпроса кога подлежи на уточняване.
Но за отказване и примиряване и дума не може да става.
Вярвах за себе си, вярвам по същия начин и за всички останали.
Успех ви желая!
*
Подкрепям последните 2-3 мнения.Каквото е писано,Съдба,но отказване няма-откажеш ли се умираш,а аз няма да допусна да умрат мечтите ми!За себе си съм приела,че точно сега не е отредено да ни се роди втората рожбичка,защото ще се случи по-късно,в по-добро време и ще дойде на бял свят с по-добра съдба.

И нещо за всички:

Ако можех да имам едно
магазинче със две полички,
бих продавал…познайте какво?
Надежда!Надежда за всички.

“Купете! С отстъпка за вас!
Всеки трябва надежда да има!”
И на всеки бих давал аз,
колкото трябва за трима.

А на тоз, който няма пари
и само отвънка поглежда ,
бих му дал, без да плаща дори,
всичката своя надежда.

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Радинка,как ще ме обиждаш бе :D Не се тревожи,не съм обидена...аз си знаех,че може и да не бъда много добре разбрана :oops: аз по принцип имам проблем в писменните излияния,за което се извинявам...
Но Пешето и Кайра са ме е разбрали правилно....аз също не твърдя че така трябва,казвам само как аз съм си запазила разсъдъка бистър...не казвам че мнението ми е миродавно,стандартно или важи за всеки :)

пп Искам само да се уточня,че и дума не става за "примирявам с проблема и скръствам ръцете",имам в предвид "примирявам с проблема и запрятам ръкави".Ама да си блъскате красивите главици със "защо"....не знам,наистина няма смисъл...ама и този етап ще преминете...

Мила Радинка,далече съм от мисълта че не заслужаваш....как да не заслужаваш!Всички заслужаваме! Кайра, права си....много хора не заслужават съдбата си(защо изгубих рожбата си,защо майка ми има рак,защо любимия ми ме напусна и безброй други)...но това не променя фактите...и тези космически въпроси отправени към пространството :( просто нямат отговор.....
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Всеки има различна съдба и знам, че е трудно, даже невъзможно до някъде да се преборим но е така?! Знам, че аз и всички, дори да искаме да се предадем няма да можем, защото това е най-благородното чувство - да гушнеш едно малко дете и никой в никакъв случай не би се отказал от това?! Представям си само ръчичките, миризмата на едно мъниче и това ми е достатъчно да продължа напреду защото много, много го желая...
Вярвайте мили момичета! Още не е дошъл момента но ще дойде...  :bighug:
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Разочарованието всеки път е толкова болезнено, че аз се заклех повече никакви тестове за бременност да не правя  :(
Всеки път е още по-гаден от предния, всеки път надеждите са още по-големи, всеки път си казваш че този път ще стане и после идват онези гадни 2 седмици в които с трепет чакаш да разбереш бременна ли си или не...
На мен лично ми омръзна много. Усещам се дори на моменти че това е единственото нещо за което мисля и единственото нещо което желая
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Ох, момичета, разбирам ви напълно! Много е гадно. Аз дори вече нямам и онези 2 седмици, в които да се надявам. Надеждата е само, когато съм в процедура......През останалото време - чакане и празнина.... Няма как да стане чудо и някой месец да ме изненада. Без тръби, едва ли :? И да знаеш, че времето до следващия опит буквално е загубено, но няма начин. Това ни е съдбата, приемаме я и се борим с нея!
Трудно е, много е трудно! Но ще се справим. А въпроса "защо" вече не си го задавам. Отговор няма да получа, а и да получа, вече няма значение. Така или наче това няма да промени нещата!
Прегръщам ви! Успех на всички!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Сикс, :( много мъчно ми стана..... :( :( :(....аз ще вярвам и заради тебе :D и даже когато ти не вярваш,аз ще вярвам вместо теб за да можеш понякога да си почиваш...гуш
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Сикс, :( много мъчно ми стана..... :( :( :(....аз ще вярвам и заради тебе :D и даже когато ти не вярваш,аз ще вярвам вместо теб за да можеш понякога да си почиваш...гуш
:bighug: Много ти благодаря! Вярата си я имам и тя не ме напуска, нито за миг! Тежко е, но явно трябва да минем през това, но пък после ще сме по-силни! И повече ще оценим дечицата, които ще имаме! А че всички ще ги имаме, в това не се съмнявам и за миг :D
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
sixs много сиправа в това че всички ние които сме тук ще отценим много повече нашите бъдещи бебчета като знаем през какво сме минали за да ги има и ще изживеем всеки един миг с тях пълноценно и с много любов. Трябва само да имаме надежда мили момичета и подкрепа от близките ни хора.

fibo извинявам се наистина не съм те разбрала правилно, грешката е моя.

пп Успех и подкрепа на всички :bighug:
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=radinaaa][/url]
момичета моля ви помогнете ми с мнение ,Днес ми е десети ден от трансфер от икси,Рано ли е за уринален тест ,Имам много слабо процапване кафяво на цвят и ме боли корем,Нормално ли е или ми идва цикъл?
*
момичета моля ви помогнете ми с мнение ,Днес ми е десети ден от трансфер от икси,Рано ли е за уринален тест ,Имам много слабо процапване кафяво на цвят и ме боли корем,Нормално ли е или ми идва цикъл?
Малко е извън темата въпроса, но предполагам, че си много притеснена.
За уринен тест е рано, може да пуснеш кръвен ако искаш.
Корема е нормално да те боли. Зацапването - уведоми лекарят си за него, може да се наложи да ти предпише допълнителни лекарства. И спокойно :)
Успех ти желая!
*
Фибо, благодаря за смелостта да си споделиш мнението! Мисля, че разбрах смисъла зад думите ти и това е и моето виждане :) Щастлива и лека бременност!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Фибо, благодаря за смелостта да си споделиш мнението! Мисля, че разбрах смисъла зад думите ти и това е и моето виждане :) Щастлива и лека бременност!
:bighug: На теб успех....всички успяват....рано или късно,но всички успяват...
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Този път паднах много от високо... Всеки път разочарованието е огромно и колкото и да си повтарям да не се навивам, всеки път си мечтая как ще видя мечтаните две чертички. Този месец дори сънувах бебчето. Дори, не ми се смейте,си бях сметнала предполагаемия термин и бях почнала да чета отчетната юлска тема в БГ мама - явно много съм се замаяла. Трудно си сдържам сълзите, за да не се изложа в офиса. Дори не знам дали е подходяща тема да си изливам мъката, простете, ако съм се объркала.

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Zai - недей мила, няма нищо по нормално от това да мечтаем!Колко добре и до болка те разбирам! Поплачи си, после се изправи и и си кажи, че това е началото, а не края. :bighug:
Аз напоследък дори и не мога да плача, само една буца ми засяда на гърлото. Щастлива съм че имам една мила дущичка, която като ме прегърне и ми се усмихне, и сълзите изчезват.
Пожелавам го и на вас мили момичета. Нека нашите мечти се сбъднат!
<br />[/url][img]http://ticker
*
...Дори, не ми се смейте,си бях сметнала предполагаемия термин и бях почнала да чета отчетната юлска тема в БГ мама - явно много съм се замаяла. Трудно си сдържам сълзите, за да не се изложа в офиса. Дори не знам дали е подходяща тема да си изливам мъката, простете, ако съм се объркала.
Мила,силна прегръдка от мен. :hug2:Аз редовно чета по Отчетните в БГ мама. :? Всеки път разочарованието е огромно,но дано някой ден сънищата ни станат реалност!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Момичета, това със сънищата е просто фаза от пътя, по който минаваме. И аз съм сънувала каквото се сетите по този повод. Ама каквото се сетите - бебета, злато, бременност, раждане, накити ... Какво ли още не беше. Всичко, което се смятало за "блага вест", ама за сега - нейсе ! Но ще дойде нашият час. Ще дойде. Знам го. Животът е кратък, но всяка една от нас ще получи своята награда за търпението и болката, през която е минала.
 Горе главата !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Благодаря ви. Ще се събера след някой друг ден и ще продължа напред.

Ще дойде и нашият ред! :bighug:

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата

Ще дойде и нашият ред! :bighug:

Ще дойде разбира се, рано или късно, лесно или трудно!
Трябва да вярваме и никога да не се отказваме!
Този път паднах много от високо... Всеки път разочарованието е огромно и колкото и да си повтарям да не се навивам, всеки път си мечтая как ще видя мечтаните две чертички. Този месец дори сънувах бебчето. Дори, не ми се смейте,си бях сметнала предполагаемия термин и бях почнала да чета отчетната юлска тема в БГ мама - явно много съм се замаяла. Трудно си сдържам сълзите, за да не се изложа в офиса. Дори не знам дали е подходяща тема да си изливам мъката, простете, ако съм се объркала.

ZAI мила и аз като теб вчера така се стоварих, че незнам как да го опиша просто. Вървях по центъра и ронех крокодилски сълзи като гледах децата около мен,а хората ме гледаха като че ли съм луда. Просто този път ми беше толкова тежко както никога, бях убедена че този път ще се получи и кроях планове а съпруга ми просто незнам. Дори и сега като пиша ми идва пак да ревна. Разбирам те много добре.
П.п ПОЖЕЛАВАМ СИ НА МЕН И НА ВСИЧКИ ВАС ДАНО ТАЗИ КОЛЕДА ДА НИ ДОНЕСЕ КЪСМЕТ, И ДАНО НАИСТИНА СТАНЕ ЧУДОТО!
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=radinaaa][/url]