0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Темата на бременните - 51
« Отговор #180 -: Януари 01, 2010, 00:36:18 am »
Когато в Новогодишната вечер
снегът примамливо блести,
когато свещите трептят,
а виното искри, искри,
в таз нощ излез навън,
небето звездно погледни
и пожелания за много щастие
от нас Вие с радост приемете.
В тази нощ озарена от щастие, в тази нощ ние пак се прераждаме!
Тази нощ ни възвръща надеждите в благодатното радостно бъдеще!
Нека чашите празнични - пълни са, и сърцата на всички ни - слети са, а ноща във която всички обичаме да бележи Нова година!
« Последна редакция: Януари 01, 2010, 00:42:51 am от anizi »
Re: Темата на бременните - 51
« Отговор #181 -: Януари 01, 2010, 04:18:42 am »
За много години момичета:) Да сме живи и здрави, всичките мечти да се сбъднат, да гушнем здрави бебчета около термин и нека тази тема стане най-голямата тук :)
[/url][/url]
*
Re: Темата на бременните - 51
« Отговор #182 -: Януари 01, 2010, 12:05:16 pm »
Успешна и плодородна 2010 година за всички. Здрави бебета, усмихнати майки и щастливи бащи!
« Последна редакция: Януари 01, 2010, 13:45:34 pm от eterna »
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*
Re: Темата на бременните - 51
« Отговор #183 -: Януари 01, 2010, 12:24:57 pm »
Честита Нова Година!
Нека бъдем здрави и дадем живот на здрави и пухкави бебчета!
Нека повече момичета станат майки!

Re: Темата на бременните - 51
« Отговор #184 -: Януари 01, 2010, 13:07:00 pm »
Честита Нова 2010 Година от мен и тройка компания!
Желая здраве, късмет и много любов на всички момичета и техните семейства!

Да започнем годината с една добра новина: На 30 Дек следобед реших да си подаря един 4D. Муцунките са добре, растат си и наддават - в момента са по около 160-170 грама. Имам подробни снимчици, видео. Чувствам се по-спокойна.
 
Re: Темата на бременните - 51
« Отговор #185 -: Януари 01, 2010, 13:44:20 pm »
Честита Нова година! Нека сме здрави и щастливи! И темата да се препълни с бременни през Новата2010!
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*
Re: Темата на бременните - 51
« Отговор #186 -: Януари 01, 2010, 23:55:12 pm »
Здравейте момичета и за много години!
Аз не сам писала много вьв форума, но нямаше с какво да се похваля до сега :-(   
След 5 години ходене по мьките най-накрая и аз сьм бременна с близнаци в 14+6 седмица след 8-то инвитро !
Много ще ми бьде приятно да прекарам тези прекрасни месеци вьв вашата компания :-)
Пожелавам много щастие на всички през новата година!


 
Re: Темата на бременните - 51
« Отговор #187 -: Януари 02, 2010, 01:43:41 am »
Ambra  :welcome_1: :bighug: Много се радвам, че се присъединяваш към нас :) Желая ти лека бременност и здрави бебоци на финала :bori_023: :bori_023:

П.С. А ти в коя клиника си?
[/url][/url]
Re: Темата на бременните - 51
« Отговор #188 -: Януари 02, 2010, 07:50:45 am »
8-мо инвитро??? 8O
Ambra, поклон за куража  :wink:
Re: Темата на бременните - 51
« Отговор #189 -: Януари 02, 2010, 10:49:52 am »
Ambra, свалям ти шапка и аз за куража,постоянството и търпението.
Добре дошла при нас - тук е уютно. Желая ти безпроблемни месеци до финала.

Ей, момичета, съвсем запразнихте и се залежахте... :wink:


П.П. Отговор за Хриска от следващия пост: Хриска, то и аз съм само така.. Плюскане и сън. :wink:
« Последна редакция: Януари 02, 2010, 11:55:24 am от tsveti75 »
*
Re: Темата на бременните - 51
« Отговор #190 -: Януари 02, 2010, 11:46:51 am »
Амбра добре дошла!Лека и спокойна бременност ти желая!
Какво по-хубаво начало на годината от това :D
Цвети права си-поне ние само ядем и спим :)

Re: Темата на бременните - 51
« Отговор #191 -: Януари 02, 2010, 12:18:37 pm »
Честита Нова Година, мили момичета!
Нека тя ни донесе много здраве, късмет, щастие и пухкави и здрави бебоци!

Цвети, поздравления за отличните новини!
Амбра, добре дошла. Пожелавам ти лека и спокойна бременност и здрави бебочета на финала!

Аз също съм го ударила на похапване и спане, даже още се мотая по пижама. Ние Новата година я започнахме с малко болки. Кръстът направо ме скъсва, вчера ходихме даже да ми сложат една обезболяваща инжекция, днес се чувствам по-добре, но в понеделник ще ходим да видим пак как е положението. Не е от бъбреците, урината ми е чиста, лекарката ми смята, че са контракции. Така че сега пазя леглото и похапвам доста :)
*
Re: Темата на бременните - 51
« Отговор #192 -: Януари 02, 2010, 12:39:13 pm »
Честита нова година, момичета!
Желая на всички лека и безпроблемна бременност и здрави бебчета около термин!

Ambra, добре дошла! Много усмивки и положителни емоции ти желая през цялата ти бременност!
Страхотно е, че още в първия ден на новата година имаме ново попълнение тук при нас. Нека през новата 2010 година тази тема да се пълни и препълва и всички момичета от този форум да сбъднат съкровената си мечта!  :crossfingers:

Хубави и спокойни дни на всички ни!  :flower:

« Последна редакция: Януари 02, 2010, 12:43:01 pm от twin »
Re: Темата на бременните - 51
« Отговор #193 -: Януари 02, 2010, 14:45:47 pm »
Честита Нова Година на всички мамчета и от мен  :D

Ambra,добре дошла при нас,желая ти лека и безпроблемно бременност и здрави бебчета около термин.
Леле тази година го ударих само на ядене и спане  :lol: С нетърпение чакам 6.01 да си видя бебо и да видим дали ще ни се покаже,че последният път се беше надупило  :lol:
Приятен ден на всички!
Re: Темата на бременните - 51
« Отговор #194 -: Януари 02, 2010, 20:33:31 pm »
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!
Да сме живи и здрави и нека 2010 ни донесе живи и здрави бебчета,а темичката да бъде най-пълната във форума!

Амбра :welcome3:!

*
Re: Темата на бременните - 51
« Отговор #195 -: Януари 02, 2010, 21:14:12 pm »
Нека Коледната звезда
да огрява вашия път в живота,
Нека здравето и късмета
бъдат ваши спътници,
а сърцето и умът -
ваши съветници!
И не забравяйте
да оставите едно
отворено прозорче
в сърцата си
за хората, които ви обичат!
Весела Коледа и Щастлива 2010-та година!

Добре дошли на новите момичета! Лека и безпроблемна бременност и прекрасни бебета около датата на термина!


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*
бременност в 6 тия месец и болки ниско долу от дясно
« Отговор #196 -: Януари 02, 2010, 22:53:16 pm »
здравейте болката ми е ниско от дясно долу и е по точно нещо като дърпане незнам на какво се дължи по точно опъване и е само от дясно ако някой знае нещо моля за съвет благодаря ви
*
Re: Темата на бременните - 51
« Отговор #197 -: Януари 03, 2010, 16:02:13 pm »
За много години на всички  :)да сте живи и здрави.

Амбра :) добре дошла и здрави бебоци около термин.

Доши, днес и аз бях с много силни болки но в ляво и ниско долу ,веднага отидох на преглед и ми казоха че имам сраствания но и контракции в ляво и на това се дължи при мен изписоха ми папаверин 3х1,магнерот3х2 и нош па 3х1, и ми казоха ако не отшумят болките или ако се засилят да отивам да ме слагат на системи.Дано всичко отмине ,като че ли сега поспряха дано да нямам повече болки ,но те съветвам да отидеш и да те прегледат.
Re: Темата на бременните - 51
« Отговор #198 -: Януари 03, 2010, 16:39:58 pm »
Привет моичета!
Аз имах кофти преживяване днес - ухапа ме хъски на ръката високо горе при вената. Уж се харесахме, заиграхме се и като му мръднах лапата, да не ми е до корема се извъртя и захапа лошо. И от тук започва Одисеята по БГ болниците!
Какво ви казват от Първа МНОГОПРОФИЛНА болница, когато отидете в спешното с ухапване от куче: 1. Тетанус ние не бием, изчакайте до първия работен ден и отидете при ДЖи Пи-то! 2.След като ви е ухапало на вена на ръката и не я усещате, изчакайте до първия рабитен ден и идете при ДЖи Пи-то, от там да ви дадат направление за хирург! На въпросът ми какво да правя с раната, в която има кръв и ме боли - ми промийте си я с Йода Септ във вас!
Добре, че отидохме в Пирогов, където ме приеха и ми дадоха компетентно мнение и ме обработиха. Не ми биха тетанус, защото не е ОК за бебчо, а ваксина против бяс е абсурдна при бременност. Но лекарката в Първа ми каза "То ако има бяс, по-добре майката да се спаси, за плода не се дават гаранции". Сещате се за реакцията ми в следващите 30 минути :balk_145: и милото се опитва да ме успокои.
Много се ядосах на лекарката от Спешното в Първа и си викам за чий ....си плащам осигуровки, като ме връщат от спешен център и трябвало аз да си купя ваксината?
[/url][/url]
*
Re: Темата на бременните - 51
« Отговор #199 -: Януари 03, 2010, 17:02:04 pm »
За много години мамчета.Да сте здравички и бебоците също.
Леле jasmin_veni, преживяването е ужасно.Дано всичко да се размине леко, спокойно.
Тея от първата болница, направо са за един репортаж по ТВ, да се види до къде сме я докорали.