0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
ОТГОВОРИ САМО ОТ ЖЕНИ 2 - ЛЮБОВНИЦАТА...
« -: Август 22, 2005, 14:20:35 pm »
Според вас каква е ролята на ЛЮБОВНИЦАТА в живота на едно семейство: помага да се предолеят някои емоционални и сексуални проблеми, или не помага за нищо?

Моля за ВАШЕТО МНЕНИЕ...
*
ОТГОВОРИ САМО ОТ ЖЕНИ 2 - ЛЮБОВНИЦАТА...
« Отговор #1 -: Август 22, 2005, 14:32:33 pm »
Помага да се разпадне едно семейство ........

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
*
ОТГОВОРИ САМО ОТ ЖЕНИ 2 - ЛЮБОВНИЦАТА...
« Отговор #2 -: Август 22, 2005, 15:08:47 pm »
Аз няма да търпя любовница, такива скрити покрити работи бих сметнала за обида към моя интелект и моите чувства. Ако ще сме заедно о.к., ако не няма и това е.
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



ОТГОВОРИ САМО ОТ ЖЕНИ 2 - ЛЮБОВНИЦАТА...
« Отговор #3 -: Август 22, 2005, 15:22:06 pm »
Никога не бих търпяла любовница. Ако науча такова нещо просто ще го помоля да си събере багажа и да не ми се мярка пред очите никога повече.....
*
ОТГОВОРИ САМО ОТ ЖЕНИ 2 - ЛЮБОВНИЦАТА...
« Отговор #4 -: Август 22, 2005, 15:31:01 pm »
За да не се повтарям само ще напиша че мнението ми изцяло съвпада с това на Tania 79, Grace, Iccvesi.Пък ако ги хвана ги чака това :bonk:
Незнам...
« Отговор #5 -: Август 22, 2005, 16:48:21 pm »
Незнам как бих реагирала в такав ситуация. Но има хора, за които това е нещо нормално и не е кой знае какво. Любовницата само запълванещо, но не винаги разваля семейството. Даже в някои случаи го крепи - стига дзругатастрана да не разбере. Макар че, според мен всичко може да се прости, по-важното е че доверието след такива случки става много крехко. Но всичко много зависи и от двамата в едно семейство и отношенията между тях.
Всичко казано дотук е само по принцип.
Аз по принцип не съм ревнина, но знам ли, ако изпадна в такава ситуация, дали няма да яхна метлата и да стане страшно...
Май малко дълго стана, ама не мога по-кратко.
Извинявам се на всички, на които моето мнение не допада :)
Не може да има пълно щастие....
*

    Eli_

  • ****
  • 516
  • Тъпа и упорита !!!
ОТГОВОРИ САМО ОТ ЖЕНИ 2 - ЛЮБОВНИЦАТА...
« Отговор #6 -: Август 22, 2005, 19:56:52 pm »
Както се казва "Разни хора,разни идеали" т.е. винаги ще има "за" и "против" Любовницата.Гласувалите "за" ще са мъже  :balk_48: /Естествено!/,че какво по-хубаво от това - чист,нахранен и задоволен всячески  :wink: Дай-боже всеки му.Те биха казали,че Любовницата много допринася,за много работи-едва ли не -без нея неможе.Но аз като жена,мисля,че Любовницата само "поддяжда" семейния бюдет,хаби мъжа и в леглото - а както знаем в този форум за нас е важно да е "свеж" и продуктивен,краде от времето,което аз мога да прекарам с мъжа си,кара ме да се чуствам гнусно и как мислиш дали допринася с нещо за укрепване на семейството ?!Но със сигурност има и жени,които нямат нищо против Любовницата.Това са тези жени,които си имат Любовник !Е на това му викам аз демокрация,ама не е за всеки работа.Да обобщя : Ако има наранени в цялата ситуация Любовницата,не допринася за нищо друго освен за скоростно събиране на багажа и хлопване на вратата.
ОТГОВОРИ САМО ОТ ЖЕНИ 2 - ЛЮБОВНИЦАТА...
« Отговор #7 -: Август 22, 2005, 21:50:57 pm »
а не е ли по-добре любовник?
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: ОТГОВОРИ САМО ОТ ЖЕНИ 2 - ЛЮБОВНИЦАТА...
« Отговор #8 -: Август 22, 2005, 22:01:52 pm »
Цитат на: bigben
Според вас каква е ролята на ЛЮБОВНИЦАТА в живота на едно семейство: помага да се предолеят някои емоционални и сексуални проблеми, или не помага за нищо?


Виждам днес те тормозят екзистенциални въпроси. Що така? :lol:


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
ОТГОВОРИ САМО ОТ ЖЕНИ 2 - ЛЮБОВНИЦАТА...
« Отговор #9 -: Август 22, 2005, 23:44:47 pm »
Ако мъжа е пич в момента, който си хване любовница и каже на жена си - ясно - могат да се разберат като големи хора.
Обаче, да се крие - да се прибира при някой, който да му готви, пере и глади дрехите, а да се забавлява с друга жена на друго място - сори ама за такива мъже има една друга "специална" думичка. Това е моето мнение и то е същото и за жената, която лъже по този начин мъжа си!
*
ОТГОВОРИ САМО ОТ ЖЕНИ 2 - ЛЮБОВНИЦАТА...
« Отговор #10 -: Август 23, 2005, 10:48:56 am »
Цитат на: Dideto
а не е ли по-добре любовник?


Не не е! Въпроса е така формулиран и не подлежи на преформулировка....
*
ОТГОВОРИ САМО ОТ ЖЕНИ 2 - ЛЮБОВНИЦАТА...
« Отговор #11 -: Август 23, 2005, 10:52:19 am »
Цитат на: cygnus
Ако мъжа е пич в момента, който си хване любовница и каже на жена си - ясно - могат да се разберат като големи хора.
Обаче, да се крие - да се прибира при някой, който да му готви, пере и глади дрехите, а да се забавлява с друга жена на друго място - сори ама за такива мъже има една друга "специална" думичка. Това е моето мнение и то е същото и за жената, която лъже по този начин мъжа си!


Аз лично за мене не смятам, че бих ТЪРПЯЛ жена която само да ми готви и чисти... Така че, по скоро бих останал при любовницата.

Аз все още смятам, предполагам че и всички ТУК четящи, че семейство означава СЪВМЕСТЕН живот - заедно с сексуалните, финансовите и всички други задължения които имат двама души. А не АЗ да си имам жена за сеь , жена за чиниите, жена за гладене, жена за ...
*
ОТГОВОРИ САМО ОТ ЖЕНИ 2 - ЛЮБОВНИЦАТА...
« Отговор #12 -: Август 23, 2005, 20:00:43 pm »
Ами тогава - зарязваш жената с чиниите и прането и отиваш при любовницата да правите всичко - и интелектуален контакт и секс и битови въпроси - ама не става, що? Тогава престава да е любовница просто, а следващата жена в живота ти. Темата все пак е за "любовница".  Те тва е за мен функцията й - да довърши един поразклатил се брак. Унизително  и за тримата явление...
ОТГОВОРИ САМО ОТ ЖЕНИ 2 - ЛЮБОВНИЦАТА...
« Отговор #13 -: Август 24, 2005, 13:18:58 pm »
Цитат на: cygnus
Ако мъжа е пич в момента, който си хване любовница и каже на жена си - ясно - могат да се разберат като големи хора.
Обаче, да се крие - да се прибира при някой, който да му готви, пере и глади дрехите, а да се забавлява с друга жена на друго място - сори ама за такива мъже има една друга "специална" думичка. Това е моето мнение и то е същото и за жената, която лъже по този начин мъжа си!


 :balk_50:

Сигнусче, много съм съгласна с казаните от теб неща!
Благодаря ти, Бени!







ОТГОВОРИ САМО ОТ ЖЕНИ 2 - ЛЮБОВНИЦАТА...
« Отговор #14 -: Август 24, 2005, 13:40:54 pm »
Според мен , за да има любовница мъжът, значи има проблем в семейството , най вече сексуален, то винаги така се започва, но не зная до колко това би помогнало за брака му. Аз ако разбера , че мъжа ми има любовница, първо ще говоря с него, може би ще му простя, безгрешни хора няма, но определено ще се почувствам предадена, ще има пропаст между нас, и това какво ще помогне. Но хора всякакви, много познати имам които си изневеряват взаимно, не само мъжа. Наистина съм чувала, че в някои връзки това е помогнало, но според мен е от чувството за вина. Но това си е мое мнение.
*
ОТГОВОРИ САМО ОТ ЖЕНИ 2 - ЛЮБОВНИЦАТА...
« Отговор #15 -: Август 24, 2005, 13:49:01 pm »
което отново затвърждава тезата на oganche за заобикалянето на проблема, вместо неговото решаване ...
ОТГОВОРИ САМО ОТ ЖЕНИ 2 - ЛЮБОВНИЦАТА...
« Отговор #16 -: Август 29, 2005, 10:20:43 am »
ами според мен почти всяка люловница рано или касно иска да стане "жена" така че тя помага само на себе си. и да се разпадне някое семейство.
ОТГОВОРИ САМО ОТ ЖЕНИ 2 - ЛЮБОВНИЦАТА...
« Отговор #17 -: Август 29, 2005, 10:35:02 am »
Хипотетично: Любовницата е много нужна, когато си имам любовник - все пак ще ми се иска да се гушкам с любовника и да се прибирам късно, а не мъжо да ми мрънка, че закъснявам или да ми се мотка в краката и да ме изнервя. :twisted:

или

Любовницата помага да се задържи семейство, в което липсва тръпката и добрият секс. Така си получаваш секса на вън, а в къщи продължавате да си играете на семейство в "името на децата". :noevil:

сигурно има и много други преимущества Любовницата :wink:

Ама засега е препоръчително моят бъдещ мъж да няма такива странични занимания, че квато съм люта и не забравям ....... :hitonhead:
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

ОТГОВОРИ САМО ОТ ЖЕНИ 2 - ЛЮБОВНИЦАТА...
« Отговор #18 -: Август 29, 2005, 11:08:13 am »
Любовница означава втора връзка, не просто забежка, малко са мъжете които съумяват да запазят брака си при това положение. Пренасочват вниманието и парите си към втората, за да я компенсират затова че е втора.Съпругата започва да се досеща, че нещо не е наред. Малко са жените които не биха се засегнали от това , още повече когато си в нашето положение и се подлагаш на какво ли не само и само да дариш съпруга си с дете.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
ОТГОВОРИ САМО ОТ ЖЕНИ 2 - ЛЮБОВНИЦАТА...
« Отговор #19 -: Август 29, 2005, 11:20:49 am »
абе доста интересна дискусия се води тук - във форума и в чат канала, - по тази тема. не знам ама маи доста ви допада да "мислите"

естествено си имам и любими отговори - ето и част от тях:

wassilena Mon Aug 29, 2005 9:35 am:

Цитат
Хипотетично: Любовницата е много нужна, когато си имам любовник - все пак ще ми се иска да се гушкам с любовника и да се прибирам късно, а не мъжо да ми мрънка, че закъснявам или да ми се мотка в краката и да ме изнервя.  

или

Любовницата помага да се задържи семейство, в което липсва тръпката и добрият секс. Така си получаваш секса на вън, а в къщи продължавате да си играете на семейство в "името на децата".  

сигурно има и много други преимущества Любовницата  

Ама засега е препоръчително моят бъдещ мъж да няма такива странични занимания, че квато съм люта и не забравям .......


elora_cat Wed Aug 24, 2005 12:40 pm:

Цитат
Според мен , за да има любовница мъжът, значи има проблем в семейството , най вече сексуален, то винаги така се започва, но не зная до колко това би помогнало за брака му. Аз ако разбера , че мъжа ми има любовница, първо ще говоря с него, може би ще му простя, безгрешни хора няма, но определено ще се почувствам предадена, ще има пропаст между нас, и това какво ще помогне. Но хора всякакви, много познати имам които си изневеряват взаимно, не само мъжа. Наистина съм чувала, че в някои връзки това е помогнало, но според мен е от чувството за вина. Но това си е мое мнение.




cygnus   Mon Aug 22, 2005 10:44 pm:

Цитат
Ако мъжа е пич в момента, който си хване любовница и каже на жена си - ясно - могат да се разберат като големи хора.
Обаче, да се крие - да се прибира при някой, който да му готви, пере и глади дрехите, а да се забавлява с друга жена на друго място - сори ама за такива мъже има една друга "специална" думичка. Това е моето мнение и то е същото и за жената, която лъже по този начин мъжа си!