0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Календари на Сдружение "Зачатие"
« -: Октомври 06, 2010, 08:40:10 am »
Хайде да помислим как ще ги правим тази година. Децата за щастие стават все повече и само на глава на стенен календар, както беше до сега, няма да се съберат. Имаме идея да е настолен - примерно пирамидка. Давайте идеи и вие.

п.п. Краен срок за изпращане на снимки - 31.10.2010 на мейл press.zachatie@gmail.com
Снимките нека са с голяма резолюция и с повече въздух около лицето на детето. Също така нека е само - да няма разни неща за изрязване около лицето.
« Последна редакция: Октомври 18, 2010, 23:33:14 pm от cygnus »
Re: Календари на Сдружение "Зачатие"
« Отговор #1 -: Октомври 06, 2010, 10:26:22 am »
Абе Пирамидка - хубаво, ама хайде да има все пак и стенни календари - че иначе ще се чудя откъде да си намирам хубав тематичен работен такъв  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Календари на Сдружение "Зачатие"
« Отговор #2 -: Октомври 06, 2010, 10:28:16 am »
стенен календар с няколко листа? и на всеки лист децата по набори :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Календари на Сдружение "Зачатие"
« Отговор #3 -: Октомври 06, 2010, 11:20:18 am »
Нека избистим няколко варианта и да проверим как са цените.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Календари на Сдружение "Зачатие"
« Отговор #4 -: Октомври 06, 2010, 11:28:25 am »
Стенен се оказа най-удачен вариант. Но с повече глави, листа или както там се казва.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: Календари на Сдружение "Зачатие"
« Отговор #5 -: Октомври 06, 2010, 11:36:22 am »
Може да е стенен като на една страница има един или два месеца и да са сложени снимки на децата родени в тези месеци.Дано ме разбрахте че и аз как обяснявам  :oops:
« Последна редакция: Октомври 06, 2010, 11:51:35 am от magi_st »

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Календари на Сдружение "Зачатие"
« Отговор #6 -: Октомври 06, 2010, 11:37:59 am »
Аз да, защото и аз си мислех нещо подобно. Тези през януари на страницата с януари и т.н.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Календари на Сдружение "Зачатие"
« Отговор #7 -: Октомври 06, 2010, 12:09:23 pm »
това с родените в месеца е идейно. да направим една бърза анкета да видим колко деца на месец се събират?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Календари на Сдружение "Зачатие"
« Отговор #8 -: Октомври 06, 2010, 12:12:46 pm »
Като пращат снимки да пишат направо и кой месец е родено детето. Иначе преди две години когато имахме идея да са на тримесечие бяха горе-долу по равно във всяко тримесечие. Но тогава бяха значително по-малко децата де. А сега благодарение на Лиса примерно само за ноември са ... повечко. А имаме и други тризнаци.
*
Re: Календари на Сдружение "Зачатие"
« Отговор #9 -: Октомври 06, 2010, 13:46:58 pm »
Мога да разровя дали не съм запазила някъде децата по месеци отпреди 2 години. Мисля, че и в старата тема го бях публикувала, но наистина на тримесечие идваше почти равна бройката.
*
Re: Календари на Сдружение "Зачатие"
« Отговор #10 -: Октомври 06, 2010, 13:57:22 pm »
чудесно, стенен с 4 листа и снимки на децата по тримесечие. Миме, говори пак с твоя човек за отпечатването, миналогодишните са супер и цената им беше добра :)

Аз давам снимки на едно дете - март и едно - октомври :lol:
*
Re: Календари на Сдружение "Зачатие"
« Отговор #11 -: Октомври 06, 2010, 14:00:24 pm »
Стефи, нямаш проблеми. Още тази седмица ще се свържа. Значи стенен с 4 листа.
*
Re: Календари на Сдружение "Зачатие"
« Отговор #12 -: Октомври 06, 2010, 14:01:24 pm »
Ми да, мисля е добра идея това по тримесечие, пък и да е по-различно от предните :)
*
Re: Календари на Сдружение "Зачатие"
« Отговор #13 -: Октомври 06, 2010, 14:06:46 pm »
ОК, аз се поогледах в старата тема, там Пешека е правила календара и беше номерирала снимките. В един от постовете ми намерих номерата по месеци, така че може да се използва, но според мен е по-удобно, който праща снимки направо като име на файла да пише ника си ако иска и месеца, примерно: mimi26_06. Така и на този, който прави главите, ще ми е по-лесно.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Календари на Сдружение "Зачатие"
« Отговор #14 -: Октомври 06, 2010, 14:27:36 pm »
Оооо да, определено това ще е едно от изискването за тези които пращат снимки. Дори ника не е толкова важен колкото месеца, ако се спрем на този вариант.
*
Re: Календари на Сдружение "Зачатие"
« Отговор #15 -: Октомври 06, 2010, 14:30:18 pm »
Е той месеца е важен, ама като ти дойдат 5 файла с 1  и същи месец, ще стане мазано  :wink:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Календари на Сдружение "Зачатие"
« Отговор #16 -: Октомври 06, 2010, 14:34:12 pm »
а дизайна как го виждате?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Календари на Сдружение "Зачатие"
« Отговор #17 -: Октомври 06, 2010, 14:50:41 pm »
Може би според сезона? Например зимните като снежковци и снежинки, пролетните като пчелички и птички, летните - мидички и охлювчета, есенните - листенца и шишарки. Примерно.
Re: Календари на Сдружение "Зачатие"
« Отговор #18 -: Октомври 06, 2010, 15:34:30 pm »
Всъщност са 5 листа, когато са по 3 месеца.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
Re: Календари на Сдружение "Зачатие"
« Отговор #19 -: Октомври 06, 2010, 15:44:54 pm »
Може би според сезона? Например зимните като снежковци и снежинки, пролетните като пчелички и птички, летните - мидички и охлювчета, есенните - листенца и шишарки. Примерно.
тъкмо и аз тва си мислех одеве

към снежните да добавя и новогодишни топки

към пролетните цветя

към летните - слънчогледи, хвърчила, дини

към есенните - тикви, грозде, ябълки