0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Доктор Новачков , болница " Света Анна"
Завеждащ отделение Стерилитет, знае ли някой дали е добър специалист...? /това е бившата Окръжна болница / :?:
Може да загубиш битката , но важното е да спечелиш войната.
Доктор Новачков , болница " Света Анна"
« Отговор #1 -: Април 07, 2005, 15:23:40 pm »
Ние ходим там, но в Урологията, при Костадинов и Казанджиев.
*
За Новачков
« Отговор #2 -: Април 26, 2005, 11:46:01 am »
За д-р Новачков съм чувала все хубави неща, но аз лично от него нищо хубаво не видях :( През 99г. ми прави лапароскопия която в последствие се оказа, че изобщо не е трябвало да я прави, но годините бяха такива за съжаление, ново оборудване, частни кабинети и т.н. ....
Доктор Новачков , болница " Света Анна"
« Отговор #3 -: Октомври 27, 2005, 12:34:22 pm »
Благодаря Алекс , на мен ми прави контрастна снимка в частна клиника и откри срастване , незнаех за него , защото нямах оплаквания , а с него нямах никакъв шанс да имам бебе , все едно имах спирала,. той ме прати при Тюфекчииска и го махнахме, сега уж няма проблем , но ако не стане до коледа ме очаква лапароскопия за да се огледа за сраствания около тръбитеили нещо такова... :(
Може да загубиш битката , но важното е да спечелиш войната.
Доктор Новачков , болница " Света Анна"
« Отговор #4 -: Октомври 31, 2005, 19:46:58 pm »
И аз правих цв.снимка при др Новачков-много съм доволна засега от него,и аз имам леки сраствания,но иначе са проходими,ще пробваме 2,3 мес.,и ако няма резултат и аз ще правя лапаро при него декември или януари.
Re: Доктор Новачков , болница " Света Анна"
« Отговор #5 -: Август 13, 2009, 19:31:54 pm »
Ако става дума за д-р Виктор Новачков,той е човекът,благодарение на когото сега имам второ дете-дъщеря на почти тригодини.Лекувах при него вторичен стерилитет,той ми постави дигнозата аденом на хипофизата,той ми направи лапароскопията,при него родих и дъщеря си.За мен е най-добрия лекар,две мнения няма!Той сбъдна една моя мечта и ще му бъда признателна до края на живота си!
*

    pimpa77

  • ***
  • 284
  • pozitivnata misal pravi jivota 4udesen!!!
Re: Доктор Новачков , болница " Света Анна"
« Отговор #6 -: Август 14, 2009, 14:34:48 pm »
Аз съм много доволна от док Новачков.При него и док Балтаджиева правих лапаро.Страхотен екип и отношение към пациентите.Но разбрах,че вече не е в "Света Анна",а работи в болница "Доверие".Мен ме интересува дали прави израждания.Ако някой има информация,моля да ми пише на лични.Благодаря предварително. :P
Re: Доктор Новачков , болница " Света Анна"
« Отговор #7 -: Март 14, 2010, 21:18:00 pm »
За съжаление аз съм от недоволните
*

    djeniita

  • *
  • 3
  • http://www.azibebe.com/line/p/l_21430.jpg
Re: Доктор Новачков , болница " Света Анна"
« Отговор #8 -: Февруари 05, 2011, 09:58:29 am »
аз съм Много благодарна на д-р Новачков..
Сега чакаме парвото си дете след 2 год опити и 1 лапароскопия направена от негоо..
Благодаря.
Някой ако иска кординати нека пи6е.
Re: Доктор Новачков , болница " Света Анна"
« Отговор #9 -: Февруари 05, 2011, 16:25:54 pm »
Аз съм от МНОГО НЕдоволните. Никога не бих го препоръчала.
*
Re: Доктор Новачков , болница " Света Анна"
« Отговор #10 -: Юни 06, 2011, 19:01:34 pm »
Аз съм от МНОГО НЕдоволните. Никога не бих го препоръчала.
А защо?
Re: Доктор Новачков , болница " Света Анна"
« Отговор #11 -: Юни 08, 2011, 10:53:26 am »
Защото при мисед аборт трябваше да ми направи кюртаж-е направи го като ми перфорира матката. Ще кажете - случва се. След това 100 пъти го питах всичко ли е изчистено- "Да, сигурен съм". Но както ме гледаше нещо почна да ме гложди. И в деня на изписването реших да отида при док Владимиров-ами целият плод си беше вътре. ЦЕЛИЯТ.А ме изписва. И ако разровите малко инфо ще видите какво се получава. Сепсис. И ако оцелееш , ами имали сте късмет.
След това се наложи 2 абразио в друга клиника.
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Доктор Новачков , болница " Света Анна"
« Отговор #12 -: Юни 11, 2011, 09:22:21 am »
И аз съм от доволните. Направих последната лапароскопия за клампиране на тръба при него. Явно добре си е свършил работата, защото три месеца по-късно ин витрото беше сполучливо. Възстанових се изключително бързо - на вторият час след излизане от упойка, търчах по коридорите  :D. Анестезиологът също беше уникален - д-р Дублеков. благодарение на него, не съм имала никакви нежелани последици при излизане от упойката. Целият екип в болница Доверие е страхотен.
future74   :( съжалявам, че си минала през този ад!
Re: Доктор Новачков , болница " Света Анна"
« Отговор #13 -: Август 30, 2011, 19:15:26 pm »
аз съм Много благодарна на д-р Новачков..
Сега чакаме парвото си дете след 2 год опити и 1 лапароскопия направена от негоо..
Благодаря.
Някой ако иска кординати нека пи6е.

Здравейте!
Исках да Ви попитам, ако можете да ми кажете колко горе - долу струва един профилактичен преглед при д-р Новачков(мисля че той сега работи в медицински център "Диваро)?

Благодаря предварително!
*
Re: Доктор Новачков , болница " Света Анна"
« Отговор #14 -: Септември 01, 2011, 16:29:55 pm »
Исках да Ви попитам, ако можете да ми кажете колко горе - долу струва един профилактичен преглед при д-р Новачков(мисля че той сега работи в медицински център "Диваро)?
Тази година в 'Диваро' прегледът при д-р Новачков беше 40 лв мисля. Ако не се лъжа включва разговор, стандартен преглед и ехография. Не виждам причина да не може прегледът да мине по здравна каса в 'Доверие' - мисля че и там извършва прегледи, но само в понеделник сутрин.