0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
http://www.youtube.com/watch?v=25juWGqwLqQ

ЛОВУВАЩИ  :pleasantry:
                   
sivanovaa   :00001754: :crossfingers: :goodluck:  
Sismondi     :00001754: :crossfingers: :goodluck:  
Iana_86     :00001754: :crossfingers: :goodluck:
Iv_marinova   :00001754: :crossfingers: :goodluck:
Marilena     :00001754: :crossfingers: :goodluck:
Vitanova_1981   :00001754: :crossfingers: :goodluck:  
Titbar     :00001754: :crossfingers: :goodluck:  
Ruzka      :00001754: :crossfingers: :goodluck:
Geri_81    :00001754: :crossfingers: :goodluck:
Isebs      :00001754: :crossfingers: :goodluck:    
Kukla_ta     :00001754: :crossfingers: :goodluck:  
Mimasbg     :00001754: :crossfingers: :goodluck:    
Daisy86     :00001754: :crossfingers: :goodluck:  
Marmoranka    :00001754: :crossfingers: :goodluck:  
Val   :00001754: :crossfingers: :goodluck:  
K.s.stoyanova     :00001754: :crossfingers: :goodluck:    
Plamak   :00001754: :crossfingers: :goodluck:
Mariq_81 :00001754: :crossfingers: :goodluck:
krasunka :00001754: :crossfingers: :goodluck:
Златен дъжд  :00001754: :crossfingers: :goodluck:        

              
В ПРОЦЕДУРИ  osi_9 :eggsperm:




ОЧАКВАЩИ ДА ВИДЯТ   :bfp: :bfp:  
                
Galka1985 – 12.05.2011   :bfp: :crossfingers: :babyflips:
t.stankova - 13.05.2011   :bfp: :crossfingers: :babyflips:  
Ioly    ?   :bfp: :crossfingers: :babyflips:
Acinci  ?  :bfp: :crossfingers: :babyflips:
Zyza  ?  :bfp: :crossfingers: :babyflips:  
Polisia  - 31.05.2011  :bfp: :crossfingers: :babyflips:
Foveri - 01.06.2011  :bfp: :crossfingers: :babyflips:
Gergana - 03.06.2011  :bfp: :crossfingers: :babyflips:
katrin_sl - 10.06.2011  :bfp: :crossfingers: :babyflips:

Видели за м.Май :bfp: :bfp:  :cheerleader: :cheerleader:
                  
vaci    :cloud9: :bori_023:
Женя  :cloud9: :bori_023:
Гальонди   :cloud9: :bori_023:



Добро утро! :D
Днес съм от ранобудните  :wink:
Хайде и тук да Честитя на Жени и Галето! :D
Милички, много, много ви цункам и ви желая лека и безпроблемна бременност и на финала сладки бебоци след около 9 месеца :wink:  :balk_21: :balk_21:  :balk_21: Обичкам си ви аз  :wink:
Стиснати палци за всички! :wink:
А сега заповядайте на закуска:
Прекрасна и изпълнена с положителни емоции седмица! :D

« Последна редакция: Май 28, 2011, 08:58:09 am от petqst »
*
Добро утро ,момичета .
Петенце ,благодаря ти за прекрасната темичка ,дано и тази седмица не спират да валят ьубавите новини .
Благодаря ти и за закуската -веднага си пийвам кафенце .
Аз съм в графата Очакващи да видят  към 01.06 ,и си пожелавам да видя наистина това за което искам от цялото си съзнание  :D
Лека и усмихната седмица на всички .
« Последна редакция: Май 23, 2011, 08:14:17 am от foveri »
Добро утро мацки
Дано тази тема се напълни с хубави новини
Пете мерси за закуската
Гале, Женя  - леко бременеене
Бебешори - къде си, дано си добре
Лек ден
*
Добро утро, Петенце благодаря за темичката, закската и пожеланията  :D
Маймуно сладка  :bighug: :bighug: :bighug: отново ме развесели
Фовче, дано миличка, от цялото си сърце ти желая да видиш 2-те чертички
Гале, днес ли идва мъжа ти :D, каза ли му вече  :P
Бебка къде си наистина  :kiss:
Лек ден милички и бебеносна седмица
*

    polisia

  • ***
  • 291
  • Силата е в теб! Използвай я...
Добро утро, момичета! Надявам се тази седмица да е още по-хубава от предишната и да се зарадваме на няколко  :bfp: Пожелавам ви много здраве, любов и късмет  :wink:

Petqst, благодаря ти за хубавата тема! Измислила си нова опция за процедурите - супер е.
Аз не съм ловуваща вече...

А Бебешори къде се изгуби?

Поздрави и хубав ден!
Прекрасна темичка , благодарим ти Петя сигурна съм , че ще ни е на късмет  :bighug: и закуската е много хубава  :wink:

Момичета днес мерих БТ два пъти към 8 и 15 и е 37.4  8O досега не съм имала такива стойности вчера например я мерих към 9 и не е толкова висока , а не съм настинала , защото щеше да ме втриса , даже ми е жега . Странна работа страх ме е да се надявам ....... и гърдите ме болят доста , но не мога да преценя дали е като ПМС какво мислите ? ( чакам М на 25ти в другиден )
« Последна редакция: Май 23, 2011, 09:02:39 am от Лора Райчева »
Добро утро!
Много хубави вести е имало в край ня седмицата. Жени, Гале, честито! Пожелавам ви една лека бременност и започвайте да тътрите краката за нас.
Днес ми е последния преглед, на който ще се установи кога съм на инсеминация.Леко съм притеснена, но знам че няма за какво. Ще успея този път. Поръчала съм си 2 бебенца като тези в първия пост.
Лек ден на всички и продължавайте все така с добрите новини!
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Добро утро и от мен :D!
Пете, страхотна темичка си ни заформила. Дано се изпълни само с хубави новини!!! Аз мисля да направя кръвен тест на 3.06.
Лорче, Катрин, стискам ви палци.
Успешна седмица, момичета!
Гери , Катрин стискам палци много силно и трите да се похвалим този месец  :crossfingers: дано Господ да е с нас  :bighug:
*
Гале, днес ли идва мъжа ти :D, каза ли му вече  :P
Жени, днес идва,след малко тръгвам за летището! леле, нямам търпение да го видя, днес ни е 6 годишнина от сватбата :)Ние не сме се делили за повече от седмица, този път 10 дена бяха, откачих... Казах му за  :bfp: той едва чака да прегледа всички тестове, хахаха Ето и една скромна почерпка ..

Добро утро!
Пете мерси за новата темичка,дано е много късметлийска.Мерси и за чудесната закуска-включвам се и аз.
Мен може да ме включиш в списъка на ловуващите-за сега спряхме с процедурите.
На Женка и на Галето отново честито.
Лек ден на всички и много  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:


*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Гале, честита ви годишнина! Много здраве, щастие и любов ви пожелавам :balk_21:!
*
Здравейте момичета. Гледам имаме хубави новини :D.
Жени, Галенце, тихичко честито милички. Пожелавам ви да имате най-прекрасните бременности, изпълнени само с положителни емоции, а на финала едни хубави и пухкави бебоци. Леле как се зарадвах само като прочетох.
Гале, честита годишнина. Да сте живи и здрави и много да се обичате. Ама и какъв хубав подарък си имате. Пу-пу дано всичко мине идеално.
Лора, графиката ти върви много добре до момента. Дано БТ се задържи така висока и да ни зарадваш с едни хубави две чертички.
Пете, супер темичка и закуска си спретнала.
Много стиснати палчета на всички и ви пожелавам една хубава, слънчева и усмихната седмица. И да знаете, че макар и да не пиша често си ви следя и ви мисля :D.

Здравейте момичета!
Пете - темичката е супер, закуската също ! Дано да се напълни с много положителни тестчета! Аз вече съм в ловуващите!
Гале, честита ви годишнина! Пожелавам ви да вървите напред, да се радвате на своето щастие и да напълните домът си с детски смях и радост!
Лорче, много добри температурки, БРАВО! Стискам палци!

Лек ден на всички!
Краси

Нещата вече са ясни. В сряда и четвъртък съм на инсеминации с 2 фоликула. Малко ми е притеснено. Искаше ми се фоликулите да са малко повече, но каквото такова. Утре бия Прегнила и на старт. Така искам да успея този път...
*
Катрин миличка, ще успеете как няма, ние сме с вас.  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck:
Гери ти как си мила,а бебоците  :wink:
Гале честита ви годишнина да сте живи и здрави и още мнооооого години щастлив семеен живот с поне 2 бебета  :D
Ние с малката днес похайманосвахме и сега пак излизаме, ама в една комшийка, че тая жега ме мори и съм се подула като балон :lol:
Успех на всички  :wink:
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Гери ти как си мила,а бебоците  :wink:
Ами опитвам се да мисля позитивно и да вярвам, но нещо не ми се отдава :?. Пък и нищо не чувствам абсолютно. Днес ми е 4-и ден след трансфера, още доста има да си чакам. Страх ме е, че нищо не е станало...
*
Здравейте сладурки
Да ни е честита новата хубава темичка, която Петето ни е спретнала.
И да се напълни с още повече положителни тестчета :bfp: :bfp: :crossfingers: :goodluck:

Прекрасна темичка , благодарим ти Петя сигурна съм , че ще ни е на късмет  :bighug: и закуската е много хубава  :wink:

Момичета днес мерих БТ два пъти към 8 и 15 и е 37.4  8O досега не съм имала такива стойности вчера например я мерих към 9 и не е толкова висока , а не съм настинала , защото щеше да ме втриса , даже ми е жега . Странна работа страх ме е да се надявам ....... и гърдите ме болят доста , но не мога да преценя дали е като ПМС какво мислите ? ( чакам М на 25ти в другиден )
Лорче, надявам се да е станало - графиката ти е много обнадеждаваща. :)
Гери, как така нищо няма да е станало - ще видиш че след няколко дни бебоците ще се покажат.


Привет момичета !
Тук съм, тук съм вече  :D благодаря че сте ме мислили,бях за няколко дни в болницата,получих кървене,овладяхме положението слава богу,вече съм по добре.
Много не съм ви чела,но ще ви изчета по късно обаче надуших отдалече хубавите новини  :lol:
Честити 2 тлъсти черти на Жени и Галюши малеее лелееее :drunk: :drunk: :drunk:ще изпием по една биричка с бебо хихихих:))),  как се радвам само ръце и крака треперят по мене  :lol: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :balk_47: :balk_46:  милички имайте най прекрасните бременелски месеци и накрая да гушните сладките бебоци  :P
Очаквам сега и Фовчето да се включи с един хубав  :bfp: стискам палци миличка  :crossfingers: :bighug:
Гери стискам палци за едно високо ЧХГ  :bfp:,Катрин успех с инсеминацията  :crossfingers:
Полисия,Лори много ми харесват графиките  :crossfingers:
Галче честита годишнина да отпазнувате подобаващо новината
Стискам палчета на всички,за хубави новини и много положителна седмица
Хайде на вирусите който има нужда да се гмурка  :D
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:

Вярвам!!!!
*
Милата ми Бебешори  :hug2: чудех се къде изчезна... пак болници значи, дано няма вече!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Пък и нищо не чувствам абсолютно. Днес ми е 4-и ден след трансфера, още доста има да си чакам.

Гери, не се тормози бе мило.. На 4ти ден няма нищо да усетиш.. Аз нямам никакви признаци, освен едни гърди дето се обаждат ( и ме болят и сърбят зърната от 2 дена??) Яйчниците не са спирали да ме болят от преди пункцията, та освен това - на мен ми няма нищоооо! Никакви признаци!! Мисли само за този + тест, представяй си го..Мисли позитивно!!!
Полисиа, Лори и от мен  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Катрин, дано това и е последното и успешното инсе!  :goodluck: