0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*


http://www.youtube.com/watch?v=25juWGqwLqQ

Ловуващи  :pleasantry:
TITKO  :heartbeat:
Marilena :heartbeat:
Ruzka :heartbeat:
geri_8819 :heartbeat:
Snegina :heartbeat:
Isebs :heartbeat:
akinci :heartbeat:
vitanova_1981 :heartbeat:
mimasbg :heartbeat:
zuza :heartbeat:
Titibar :heartbeat:
sismondi :heartbeat:
Mariq_81 :heartbeat:
Гальонди :heartbeat:
Златен дъжд :heartbeat:
Лора Райчева :heartbeat:
polisia  :heartbeat:
foveri   :heartbeat:
bebeshori :heartbeat:
daisy86


Очакващи да видят:  :bfp:

Ioly  - ?    yahoo_17
krasunka – 21.03 yahoo_17
Женя – 17.03 yahoo_17
Tonita 80 – 23.03 yahoo_17


Видяли +++ през месец март  
Mally preggo
Lioni_R preggo
БЕЙБ preggo


Привет момичета. Набързо скалъпих темичката, тъй като видях че още никой не е пуснал, така че казвайте ако съм ви поставила в грешните списъци. Много набързо прегледах отчетите от миналата седмица :oops:.
Пожелавам на всички много късмет и тази темичка да е поне толкова успешна както и предходната. Малко вирусчета от мен за късмет  :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
« Последна редакция: Март 14, 2011, 11:39:14 am от tucy »

Ееееее браво tucy.Тъкмо се бях пригласила.
Честита ни нова седмица и дано е ползотворна и да има мтогоооооооо  :bfp: :bfp: :bfp: :bfp:
Бързо на закуска.Че аз лично съм много гладна вече.
Късмет на Гери и ще чакаме новини от нея.
Лека и спорна седмичка и да  :bed: :bed: :bed: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: на пълни обороти!
« Последна редакция: Март 14, 2011, 10:18:35 am от sismondi »
*

    polisia

  • ***
  • 291
  • Силата е в теб! Използвай я...
Здравейте!

Tucy, благодаря за темата!  :wink:
Може да махнеш Мария Мървакова, защото някъде из форума прочетох, че има ЧХГ - 0 и не е била бременна.

Аз ще поздравя тук на Mally и БЕЙБ! Честито момичета за прекрасните новини! Пожелавам ви леки и спокойни месеци до финала!  preggo preggo yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

При мен няма нищо ново, освен цикъл... Стартирам отначало...

Поздрави на всички!

И мен ме махнете от списъка с очакващите. Претърпях неуспех отново! Май не започваме добре темата тази седмица. Лек ден на всички!
Добро утро момичета
прекрасна тема и прекрасна закуска  :wink:
съжалявам за Мария , дано нещата се подредят  :?
Катрин нов месец нов късмет успех  :D
Аз днес си измерих Т малко по - късно , но все пак преди ставане и видях 37.1 направо се втрещих . Възможно ли е преди О да има такива стойности  :?
приятен ден от мен
« Последна редакция: Март 14, 2011, 10:48:49 am от Лора Райчева »
*
Привет момичета!Честита нова тема!Туци,страшен бебок си сложила :D
Успех на всички момичета :bfp: :crossfingers:

*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Добро утро и от мен милички :) Туцка много хубава тема си имаме мерси за което :) Дано всичко е наред с Мария... Жалко за резултата ..
Успех и от мен милички и много много положителни резултати :) Така че... ловувайте  :D
Здравейте и от мен
Честита ни темичка и дано се препълни с  :bfp:
Успех на всички ловуващи и НЕчакащи
Лек ден
Привет щъркелчета,честита ви нова темичка,нека бъде много весела,положителна от към емоций и тестчета ;).
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
привет и от мен  :)
Туци, много хубава темичка си направила. Дано се напълни с още повече положителни тестчета  :bfp: :crossfingers: :crossfingers:
 Лека и успешна седмица от мен и малко вирусчета  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:


Здравейте момичета!
Супер тема и супер закуска!!!
Пожелавам на всики хубава седмица и успех на всички, на кой за каквото му трябва!
Краси

Здравейте сладурки, честита нова темичка, дано е късметлийска като миналата  :P
Хубав ден на всички и много усмивки  :P :P :P
И аз минавам да ви пожелая много хубави емоции и само  :bfp:


Привет,милички!Туци,много хубав бебок си сложила.
Аз да ви се извиня,че не можах да пусна темичката,ама снощи до късно имахме гости.А даже и списъка си бях приготвила,но...другата седмица ще се поправя.
Пожелавам ви много положителни тестчета,дано е успешна тази темичка.Ето и нашата доза вирусчета  :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
БЕЙБ,без малко да пропусна  :oops: Честито,миличка,желая ти лека и безпроблемна бременност и един пухкав бебок на финал!!!
[/url]
*
Здравейте сладурки, Туци благодаря ти за темичката, дано се напълни с много хубави новини  :D при мен нищо ново, чакам си М.то и да се почва наново  :D, прибрах свекъра от болницат и свекито е малко по-добре и мога малко по-спокойно да дишам  :)Честито на Бейб
Мони, Сари, Исе, Пете  :bighug: :bighug: :bighug: целувки на малчовците
На всички много успех, Гери стискам силно палци, Бебешорче дано почне скоро новия цикъл и да е с много хубав край  :D
Целувки, лек и спорен ден и седмица
*

    polisia

  • ***
  • 291
  • Силата е в теб! Използвай я...
Лора Райчева, възможно е овулацията да е минала и това да е нормално покачване на БТ. Тестове правиш ли?
Здравейте слънца!  :sunshine:
Туци благодаря ти за темичката,дано е поне толкова късметлийска колкото предишната  :),бебока е страшен   :biglove:
Полисия дано ти се сбъдне съня  този месец  :crossfingers:
Стискаме палчета за Гери и чакаме новини
katrin_sl съжалявам мила,с пълни сили напред
Жени дано проблемите около твоите съкровища по бързо да се махат, и да не дочакаш М,да не идва поне още 8 месеца  :D
На всички желая спорна и най-вече пълна седмичка с  :bfp:!

Вярвам!!!!
*
Привет и от нас! :D
Да ви е честита новата темичка и да я напълните с много положителни емоции и тестчета  :wink:
Благодаря на всички за хубавите думи!  Да ви се връщат и на вас в скоро време! :D
Лек и спорен остатък от деня! :wink:
Ами добър ден на всички,макар че за мене е добро утро!
Туци мерси за новата темичка.Дано да бъде така хубава като старата.
Сисимонди мерси за закуската-малко късно ама се нареждам.
На всички много  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: и добро настроение.
Лек ден!


Момичета, искам да ви питам нещо.
Миналата седмица лекарката ми изписа Утрогестан 2*2, но не ми каза до кога да го приемам или аз не съм разбрала ( :(). Днес опаковката ми свършва и сега се чудя да го продължа ли, да го спирам ли..?!
Какво бихте ме посъветвали?
Краси