0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

точно това изоскване не е спазено  :lol:,но едва ли някъде го правят , но бях напълно спокойна , нито уплашена нито ядосана бях си добре , а и преди мен имаше хора и постоях седнала доста време , но знам ли доктора ще каже предполагам .
Пробваме вече една година и месец целенасочено , иначе преди това имахме един месец , в който просто не се пазехме след това започнах да "смятам" овулация температури и т.н.
*
Лора, спазват го. :) В две лаборатории съм го пускала, и в двете ме слагаха да лежа половин час.
*
Привет и от мен.
Краси, мерси за темичката. Да знаеш спаси ме :D, че ей сега преди малко ни оправиха интернета. Дано новата темичка се напълни с много ++++ тестчета.
Миме, радвам се че ще опитате отново. Никакво предаване мила. Дано този път да стане и ти да видиш едни хубави две чертички.
Красунка, хващай мъжо и никакво пускане. Много стиснати палчета и на вас.
Гери, успех на лапарото.
Спирам с изброяването, че ще пропусна някого. За всички много стиснати палчета и доза вирусчета за късмет  :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:

*
Привет момичета!Нямате против от шпионирането на една бивша щъркелка ,нали? :D
Честита тема  дано скоро я изпишете само с хубави новини-успех милички  :grouphug: :bfp: :crossfingers:

Здравейте милички. Ама много ловуващи има--хващайте се на работа, и ще чакам тези от второто списъче бързо да преминат в третото :):)

Стискам палци на всички за изследвания и т.н.Вярвайте силно и мечтите ви скоро ще се сбърнат! :):)

 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:


*
Здравейте момичета .
Краси благодаря ти за тремичката -Дано се изпълни с много положителни тестчета .
Мен може да ме махнете от списъка,защото си дочаках  :witch:.Но от другата седмица пак сме на ринга със нови сили .
Стискам палчета на останалите от списъчето на Очакващи и късмет на ловуващите .

Монка ,разбира се ,че нямаме нищо против да ни навестяваш .много цунки и гунки ,на бебооооооо.
*
Гале за спермограмата на нас ни казаха 3-5 дни въздържание.Ще чакаме за резултати.
Тази спермограма е май за микробиология.. Не съм сигурна де..
За съжаление, трябва да са 2 дните, защото иначе трябваше да са 6.. С нашите графици, дето се разминаваме постоянно..Нямаше кога да "свършим работата" ден или два по-рано..
Единствената спемограма, която сме правили преди година, беше добра.. Сега ще видим тази новата  :goodluck:

Добро утро момичета и ЧЕСТИТ ОСМИ МАРТ НА ВСИЧКИ - БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И МВОГО ТЪРПЕЛИВИ.
Момичета, аз вчера реших да се направя тест, еи така щото нямаше какво друго да правя и за мое най голямо учудване се оказа  :bfp:,такъв рев му дръпнах, още не съм на себе си, днес го повторих за да съм сигурна. Обадих се на доки да я питам дали това не е странична реакция от макмирор-а но тя каза че не е . Много съм щастлива, цялата треперя. Опитвахме вече 9 месеца. Аз получих най-желания си подарък за осми март, да ви се връща и на вас. В петък съм на преглед.
А сета да закусим
*


Честит празник, мили момичета!

Лиони, наистина прекрасен подарък за празника! Много, много щастливи моменти оттук нататък ви желая!
Добро утро мили момичета!
Честит 8-ми Март! Бъдете красиви, щастливи и обичани! Пожелавам на всички нас скоро да открием магията на майчина любов!
Подарявам ви един красив букет!

Тази Лиони мнооого ме изненада!!! Лиони едно много тихичко честито. Ето това се казва подарък за 8-ми март.

Момичета както споделих доки вчера ми каза, че съм овулация, и че трябва да имаме сърце. Речено - сторено :D :D :D От тази сутрин съм на Утрагестан 2*2...занете ли защо го изписват вагинално??? Четох по форумите - доста стари мнения. До колкото се ориантирах, за задържане, за да се подсили лигавицата на матката и да се зекрепи по добре ако има какво ...Тази доки вчера такава надежда ми даде, уж си бях обещала без напразни надежди вече, но ето тази сутрин се събуждам с усмихва и се усещам над напрежение и в очакване!!! ...Дани :)!
Весел ден на всички!
« Последна редакция: Март 08, 2011, 07:34:47 am от krasunka »
Краси

*
Добро утро :)

Честит 8ми Март, мили момичета! Да сте винаги усмихнати, много обичани и дано мечтите на всяка една от нас станат реалност!!!  :balk_7:
На Лиони, едно огромно Честито! Каква хубава новина, рано рано сутринта на 8ми Март :)  Безпроблемна бременност и един здрав и пухкав бебок накрая  :babyflips: :bighug:
Аз съм все още на работа, за първи път съм такава късна смяна - до 11 вечерта (тук е все още 7ми  :wink: ) и едва ми се точат минутите ...
Сега се развеселих страхотно от хубавата новина на Лиони и мога да изкарам още една смяна  :lol:
Весел празник и много усмивки днес  :flower:

*
:bighug:Ееееее това се казва новина,честито Лиони :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :bfp:!Много леки  :cloud9:като моите ти пожелавам ,да се пазиш много и ще чакаме още новини!На мен така ми пожела една мама като си видях +теста и наистина имах една безпроблемна бременност :wink:
Суперрр време беше да завалят хубавите новини тук :bfp:
Закуската я подминавам ,че имам да свалям килца  :oops: :D
Честит празник щъркелчета!
« Последна редакция: Март 08, 2011, 08:06:05 am от moniks_s »

Честит празник! Бъдете много много щастливи и обичани!

Лиони, толкова се радвам за теб! Това е страхотна новина. Дано провлачиш краче и за другите момичета!!!!!!!!!

Много ви обичам!!!!!!!!!!!!


Честит празник на всички дами :bighug:
Лиони прекрасна новина честито дано всичко да е наред и да имаш прекрасна бременност и здраво бебче накрая  :D

а за моите изследвания , не знам дали проблема идва от това , че не лежах 30 мин. , но като отида при доктора ще споделя с него и ако прецени ще го повторим иначе и лаборантката ми каза , че според нея е висок  :?
ако някоя знае ще ми каже ли на кой ден да си направя Прогестерона  :oops:
ЧЕСТИТ 8МИ МАРТ МОМИЧЕТА!
Пожелавам на всички подаръка който е получила Lioni_R. Миличка, тихичко честито. Много се зарадвах на новината. Двенките значи ще се водим заедно по лекари и питанки. Дано скоро се удвоим поне :)
krasunka за Утрогестана- до колкото знам е като Дуфастона. Друг е въпроса че аз ги ползвам и двата продукта едновременно. Иначе - да- за задържане се изписва. А моята лекарка ми каза че вагинално няма толкова странични ефекти- влияе на черния дроб и смъква кръвното.
Целувки на всички.
"Истински приятел е не онзи, който е до теб, когато си на дъното, а онзи, който е до теб, когато се мъчиш да изплуваш."

[
Честит 8 март!!!!!
Лиони, страхотна новина.ЧЕСТИТО!Дано всичко да е наред, леки и безпроблемни 9 месеца.
Честит празник, момичета! Дано всички получим като подаръка на Льони.
Льони, тихичко ти честитя и ще чакам да се отчетеш след прегледа.
Красунка, Утрогестана си е Дуфастон. Аз го слагам 3х3, за задържане и укрепване на лигавицата.
Лек ден на всички и хайде носете още хубави вести!
*
Честит празник, дами!
Лиони, толкова много се радвам за теб! Бог да те пази и една спокойна бременност ти желая!
Май и при Мария Мървакова се е получило чудото :) Тихичко честито, Миме!
Дай Боже да повлачите крак!

Прекрасен и усмихнат ден на всички!
Честит празник милички!Жени, недейте остарява,
бъдете като липовия цвят-
макар че в юли прецъвтява,
години пази своя аромат.

Лъвче едно голямооооо Честито  :balk_102: :balk_21:!
Дано и при Мария Мървакова да е станало  :crossfingers: :crossfingers: :balk_602: :balk_81:
Лек и усмихнат ден.
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Добро утро, момичета!
Честит празник! Бъдете живи и здрави и много обичани!!!Хей, Лиони, това се казва изненада!!! Лека и безпроблемнна бременност ти пожелавам! И да ни се отчиташ тук за бебо :wink:.
Галка, щом ще правите микробиология, там изобщо не се изисква въздържание. Дано са хубави резултатите!
Лорче, аз 2 пъти изследвах пролактин и двата пъти не спазих изискването, но си беше в норма. Ако само това е проблемът при вас, много лесно ще го отстраните, не се притеснявай! Прогестерон се прави на 7-ми ден след доказана овулация.
Весело прекарване на празника!!!
« Последна редакция: Март 08, 2011, 10:45:33 am от gergana :-) »