0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Маринкааааа,ами може даааааа  :drunk: :bellydance: :bellydance: :bellydance:
 майтап си правите вии с маймунката ,аааааааааа хоххооххохохохоох  :a_monkey_01:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Оле, Исе - плеснах се по челото ... Ти имаш най-малко 4 лекаря  :lol: :lol: :lol: Гледай да не ги мешаш много, че да не ти се завие свят от диагнози и мнения
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Успешна седмица от мен, момичета!!! И не само седмица де, нека целият декември е месец, изпълнен с чудеса!!!
*
Хо хо хо  - и аз съм в списъка на Дядо Коледа  :bori_023:  Много готина идея..Исе  От другата седмица може да ме сложите в ловуващи...тази ще пропусна защото ще се лекувам малко...ПАП 2 излезнах на прегледа след цитонамазка и сега ще слагам капсули Полижинакс, поне ще са само 6 дни...лекаря каза че нямам бактерии така че за профилактика...Пък после  :bed: :cul2: :bellydance: :heartbeat:
*
yoanna, ПАП 2 си е съвсем нормална цитонамазка, няма за какво да се притесняваш  :D . а тия лекари, дето изписват лекарства ей така, наизуст - нямам думи  :?
*
yoanna, ПАП 2 си е съвсем нормална цитонамазка, няма за какво да се притесняваш  :D . а тия лекари, дето изписват лекарства ей така, наизуст - нямам думи  :?
:good_post:
*
маймунке ,този доктор не е ли Момчил Сариев ,защото аз съм ходила при него и съм доволна .Дори да не повярва човек след като му казах че не живея в България ми даде Skype ,за да му казвам как съм и как да приемам изсписани лекарства.Малко са лекарите ,които правят това без допалнително заплащане .Дано останеш доволна от него .Успех
*
Добро утро!По едно кафенце за разсънване(Радост няма да се сърди само за едно) :wink:


yoanna, ПАП 2 си е съвсем нормална цитонамазка, няма за какво да се притесняваш  :D . а тия лекари, дето изписват лекарства ей така, наизуст - нямам думи  :?
Абсолютно правилно! yahoo_33
Радка,държиш ли фронта? :crossfingers:
Хубав ден с много положителни емоции!


Мамче, стискам палци!
Благодаря ти,Цигу! :hug2:
« Последна редакция: Декември 01, 2009, 07:20:10 am от Мамче »

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Добро утро и от мен !
Нареждам се за кафенце и аз че мн ми се спинка!
Лек и спорен ден!
[/url]
*
Re: Една Декемврийска седмица с дъжд от + тестl
« Отговор #49 -: Декември 01, 2009, 07:44:37 am »
Добро утро!
Мамче, Благодаря за кафенцето! Нещо не можах да спя тази нощ, а БТ спаднала??? И сега ще си пия ли пия кафенца, че да се разсъня!  :D
Лек и спорен ден!
ПП: Забравих да Благодаря на Гарджето и Радосттинка за разясненията за антралните фоликули! Благодаря ви! Не знаех за тях! :oops:
« Последна редакция: Декември 01, 2009, 08:12:08 am от petqst »
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Добро утро и от мен.
Вчера доста сте исписали, дано ни е на късмет темичката на маймунчето и най-вълшебният месец в годината!  :occasion10:
Исе, сложи ме в списъка на ловуващите, моля!  :pleasantry:
Мамче, благодаря за кафето. Пийвам и отивам да се трудя.
Лек ден на всички останали сладурки!
*
Добро утро!  :D
И аз пийвам кафенце - мерси!
Хубав ден от мен!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Добро утро и от мен! Мамче,  :bighug: миличка благодаря за кафенцето, аз изобщо няма да му се разсърдя  :lol: :lol: :lol: На теб много стиснати палци този месец, дано Дядо ти Коледа и Дядоти Мраз да не те забравят!!!  :crossfingers:
Нещо не можах да спя тази нощ, а БТ спаднала???
Т ще е паднала сигурно от това, че не си спала-нали знаеш, че тя се влияе от всичко, даже е можело да пропуснеш меренето, зъщото със сигурност е нереална!  :crossfingers:
Исе, дано твоята си темичка ти е на късмет и на теб!!!  :crossfingers:
Весел ден на всички ви!
Re: Една Декемврийска седмица с дъжд от + тестl
« Отговор #53 -: Декември 01, 2009, 08:11:01 am »
Добро утро и от мен  :lol:
 мамчеее,ах това мамче бре грижи се рано рано за нас да имаме сервирано кайвенцеее,благодаря ти ще си пийна  :lol:
 Фоверииии да бе така е ,ама аз вчера кво съм писала Младеннн хихиххиххи  osi_13 той си е Момчил човека ама....  :lol: :lol: :lol:
 Гарчеее ами аз какво да кажа,Александров си емоя док.ако си финансирам едно инвитро със сигорност той ще го направи уважавам го,ако обаче не влезе във фонда а ме одобрят ще си избирам между Сариев и Тодоров  :lol: :lol: :lol: ,и понеже Алексчето нейска да ми погледне сериозно изследването от инхибина и казва че е простотия(сигорно е така),а аз не мога да мирясам докато не си докажа че е простотия успях да накарам Сариев пак с много зор да ме провериии и затова там.А и все пак нали ще избирам между него и Тодоров за евентуално инвитро от фонда та поне един преглед да имам при него,не да ме гледа после като извън земно  :P :P :P
 Абе въртя едни доктори тукаааа  :) :D :lol: ,ама дано да е на добре.
 Йоанче радвам се че е излезнала чиста,супер сега още малко и се мятайте в креватния джасссс  :wink:
 Ами айде за сега стига съм писала,желая ви лек и спокоен ден  :lol:
« Последна редакция: Декември 01, 2009, 09:08:36 am от Мonkey :) »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Нещо не можах да спя тази нощ, а БТ спаднала???
Т ще е паднала сигурно от това, че не си спала-нали знаеш, че тя се влияе от всичко, даже е можело да пропуснеш меренето, зъщото със сигурност е нереална!  :crossfingers:
А аз си мислех, че като не съм спала ще се е качила??? Уф, ама съм и аз една разбирачкааа???  :D
Мамче,  :crossfingers:  :crossfingers: :crossfingers:
Добро утро и от мен! Леле ама силно кафенце сте направили! Мамче, седнала съм здраво на д...то и не пускам никой  :witch:!Освен това Маймунката обеща че ще я стиска здраво!Гърдите ще ми се пръснат, но с тест ще изчакам,нека закъснее още 2-3 дена  :crossfingers:! Знам че това може да е признак и за М!Успешен ден на всички!
« Последна редакция: Декември 01, 2009, 08:44:30 am от Radka_Marinova »
Радиии,Мамче,и за всички  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
« Последна редакция: Декември 01, 2009, 09:05:13 am от Мonkey :) »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Добро утро момичета!Благодаря ви за подкрепата.След цитонамазката ми взеха и посявка,макар че не знам каква е разликата, и от нея се видя че няма изолирани бактерии което е супер!Прави сте и май няма нужда да слагам капсулите Полижинакс.Лекарката която ме прегледа каза че ми няма нищо но за всеки случай 6 капсули 8O   Извинявам се че пиша не по темата, но вие сте ми най близките с които мога да споделя и получа компетентни съвети   :bighug:
Пожелавам ви страхотен ден!
*
Здравейте и от мен .мерси за чудесното кафенце.Раде ти дръж здраво фронта не  пускай вещицата .
Аз май няма да съм този месец ,БТ пада бавно и славно ,а и имам зацапване .Така ,че преминавам в редиците ан ловуващи .Успех на Чакащите и Ловуващите .
« Последна редакция: Декември 01, 2009, 10:06:52 am от foveri »
Добро утро и от мен!  Стискам силно палци на Радка и Мамчето! Моята микробиология е отлична и следващия цикъл ще планираме снимката  :wink: ,направо не мога да си събера усмивката от вчера   :)