0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Здравейте, момичета :D
И на мен ми дойде на 12, но  другият месец пак почваме с опитите.Няма да се отказваме я, сигурна съм че всяка една ще я споходи щастието много скоро, все пак идва пролет и с нея нов живот, Желая ви скорошно  :bfp1:.
Можете ли да ме ориентирате къде е албумчето, искам да го разгледам.


*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Със Симони съм и аз
Моля се всички да получим така желаното коремче, леки 9 месеца и здрави и хубави бебета  :balk_112:
ОЧАКВАЩИ    :bfp:

vmj_83   stork-boy
mimcheto_85   stork-boy
Simoni         4.(5).03   stork-boy
Meggy          8.(9).03   stork-boy
rossy *              stork-boy
Ladybebi       14.03      stork-boy
Andreaivano    14-15.03  stork-boy
krasiko        15.03     stork-boy
Deskata0177    16.03    stork-boy   
dianka         16.(17).03   stork-boy
nomine         17.03.  stork-boy
Clevergirl_75  18-19.03    stork-boy
biserche       18-20.03   stork-boy
Pipi_M         18.03 stork-boy
dgina          19.03   stork-boy   
prettily       19.03   stork-boy
Sof            20.03    stork-boy
radost_I       20-21.03   stork-boy
Lubaboiko      22-23.03    stork-boy
Galichka       23-24.03   stork-boy
Rouzi-Anna     23-24.03 stork-boy
tani77         23-24.03  stork-boy


     
ЛОВУВАЩИ:

 
lqlyo      :eggsperm:       
ivaqna   :eggsperm:


Аз само да издърпам списъчето, че много изостана, и да го обновя :P. Иначе ви прочетох всичките, ама докато стигнах до края, забравих на коя какво исках да кажа  :oops: Така че освен да ви прегърна  :bighug: и да ви кажа благодаря за всичко, другото е да ви пожелая хубав ден и много усмивки!
А аз отивам да гледам албумчето, че имало нови попълнения...
Don't worry, be hippy
*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
ОЧАКВАЩИ    :bfp:

vmj_83   stork-boy
mimcheto_85   stork-boy
Simoni         4.(5).03   stork-boy
Meggy          8.(9).03   stork-boy
rossy *              stork-boy
Ladybebi       14.03      stork-boy
Andreaivano    14-15.03  stork-boy
krasiko        15.03     stork-boy
Deskata0177    16.03    stork-boy   
dianka         16.(17).03   stork-boy
nomine         17.03.  stork-boy
Clevergirl_75  18-19.03    stork-boy
biserche       18-20.03   stork-boy
Pipi_M         18.03 stork-boy
dgina          19.03   stork-boy   
prettily       19.03   stork-boy
Sof            20.03    stork-boy
radost_I       20-21.03   stork-boy
Lubaboiko      22-23.03    stork-boy
Galichka       23-24.03   stork-boy
Rouzi-Anna     23-24.03 stork-boy
tani77         23-24.03  stork-boy


     
ЛОВУВАЩИ:

 
lqlyo      :eggsperm:       
ivaqna   :eggsperm:


Аз само да издърпам списъчето, че много изостана, и да го обновя :P. Иначе ви прочетох всичките, ама докато стигнах до края, забравих на коя какво исках да кажа  :oops: Така че освен да ви прегърна  :bighug: и да ви кажа благодаря за всичко, другото е да ви пожелая хубав ден и много усмивки!
А аз отивам да гледам албумчето, че имало нови попълнения...


А къде е албумчето?


www.snimka.bg
Потребителско име:zachatie2008
Парола:2008
*
Ехооо. ето ме и мен. Здравеййййййте. Не мога един 4ас да из4ета вси4ко, вие сте писали, писали. Виждам 4е днес има пове4е настроение.
Виксън, Силви4ка, Кайли съжалявам за гадната лелка. Усмихнете се, не се предавайте, моля ви. Пожелавам ви следва6тия лов да успе6ен. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Симони, Меги, да си пуснете кръвен тест и стискам палци за ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Лиско, в4ера забравих от емоция да ти кажа, 4е Бари е страхотен, това е любимата ми порорда заедно с епаньол-бретона. просто красавец.
днес имах служебни дела и ходих насам-натам и все се надявах да сре6тна някоя от вас. 6те ми е приятно да се видм някой ден, но задължително вси4ки с  preggo :D
Прегръ6там ви вси4ки
Здравейте ,пак много сте писали :balk_173:Меги ,Симони  :crossfingers:и скоро да ни зарадвате и да си почивате  :cloud9:
Днес една бременна приятелк ме заплю и мен ,ама ха да видим какъв ще е ефекта :DХодихме и в църквата ,запалих и една свещичка за всички вас от Зачатие ,е не поименно ,но то се подразбира.Дано Господ чуе молитвите ни .
Симони ,благодаря ти отново .Нека бъдеш възнаградена за добротата си .
Момичета ,нищо че лелкта ви е навестила,другият месец ще я победим вече.
*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
www.snimka.bg
Потребителско име:zachatie2008
Парола:2008
Много ти благодаря!
Много сте хубави всички, не се стърпях и аз се записах в албумчето
:oops:


Момичета позволих си да пусна нова тема: http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=26585.msg374658#msg374658
Ако ви хареса предлагам да се преместим там :bighug:
здравейте и от мен :balk_64: аз съм нова/ всъщност за 1 път пиша във форум... ако не бях супер отчаяна може би нямаше да занимавам толкова хора... проблема ми е в нередовния цикъл/48 до 55дни/ от както ми дойде/в 8клас/ все е нередовен, и това е май 1 причина за невъзможност да забременея. За др причина мислех че имам нарушена функция на щитовидната жлеза/поне външно го имам а и ме стяга понякога но след ходене в Токуда там ендокринолог Лозанов ми каза че по-вероятно е проблем с хипофизата/трябва да ида на ЯМР но мн пари искат а лекарите не дават направление
/Лозанов каза че личната тр да даде а тя казва че специалиста и...сега надеждата ми е в гинеколожката при която ходя/жената ми даде направление за всичките 6 хормона но...1 тр да ми дойде а като гледам хич го няма... ако някоя от вас е имала такъв проблем или на нейна близка нека ми пише/толкова съм отчаяна вече а и 33 навърших...не знам какво да правя........
здравейте и от мен :balk_64: аз съм нова/ всъщност за 1 път пиша във форум... ако не бях супер отчаяна може би нямаше да занимавам толкова хора... проблема ми е в нередовния цикъл/48 до 55дни/ от както ми дойде/в 8клас/ все е нередовен, и това е май 1 причина за невъзможност да забременея. За др причина мислех че имам нарушена функция на щитовидната жлеза/поне външно го имам а и ме стяга понякога но след ходене в Токуда там ендокринолог Лозанов ми каза че по-вероятно е проблем с хипофизата/трябва да ида на ЯМР но мн пари искат а лекарите не дават направление
/Лозанов каза че личната тр да даде а тя казва че специалиста и...сега надеждата ми е в гинеколожката при която ходя/жената ми даде направление за всичките 6 хормона но...1 тр да ми дойде а като гледам хич го няма... ако някоя от вас е имала такъв проблем или на нейна близка нека ми пише/толкова съм отчаяна вече а и 33 навърших...не знам какво да правя........

Мила, тази тема е доста стара и никой не пише в нея. Има друга по-актуална. Може да пишеш там:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=40385.msg651663#new