0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Параноя ли ме гони или съм просто отговорна?
« Отговор #60 -: Ноември 02, 2006, 16:28:42 pm »
БОЖЕ, БОЖЕ...
Мари, миличка, как така пускаш тази тема в емоционалния подфорум?
Чак сега разбирам...
ЧЕСТИТО! Нека всичко да бъде както трябва.
Много целувки. И лека бременност!
 :bighug: :band: :band: :band: :band: :bighug: :party:
*
Re: Параноя ли ме гони или съм просто отговорна?
« Отговор #61 -: Ноември 02, 2006, 16:53:14 pm »
Тази тема си я препрочитам по n-пъти на ден. Като балсам за душата ми идва! Мъжът ми, майка ми и 60 мацки от "Зачатие" ме мислят и стискат палци!
Обичам ви! Други думи нямам за вас! Само тези две: обичам ви! Имам толкова много нужда от вас и толкова много съм ви благодарна!
Мари 
Alexandra
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Параноя ли ме гони или съм просто отговорна?
« Отговор #62 -: Ноември 02, 2006, 17:17:47 pm »
Малей Марито, честито!
Спокойствие и силна храна ти желая. Този път всичко ще е наред - това ти го казва една вещица, дето е яхнала метлата и има кристална топка, с която предсказва. :D :D :D
*
Re: Параноя ли ме гони или съм просто отговорна?
« Отговор #63 -: Ноември 02, 2006, 17:42:14 pm »
Мари, честито :lol:
Дано тоя път бъде всичко наред.
Не се тревожи, тая параноя си е в реда на нещата. Още една мама от форума преживя същото цели 9 месеца, но сега си гушка сладкото бебенце на 13 дена.
Нормално е да те е страх. Стискам палци да е бе3проблемна.
*
Re: Параноя ли ме гони или съм просто отговорна?
« Отговор #64 -: Ноември 03, 2006, 15:39:44 pm »
Мари, стискам палци всичко с теб и бременността ти да е наред! Боже, колко се радвам, когато прочета, че още едно от момичетата на Зачатие е успяло!!!     :goodluck:
Re: Параноя ли ме гони или съм просто отговорна?
« Отговор #65 -: Ноември 03, 2006, 18:37:38 pm »
Мари, аз само не разбрах, ти поуспокои ли се? Добре ли спиш и по4иваш?
*
Re: Параноя ли ме гони или съм просто отговорна?
« Отговор #66 -: Ноември 03, 2006, 19:38:42 pm »
Мари, аз само не разбрах, ти поуспокои ли се? Добре ли спиш и по4иваш?

Ами то успокоение май няма. Седиш и чакаш и не знаеш какво ще стане. Ужасно изнервящо! Обичам да съм наясно със ситуацията, ама никой не ме пита какво обичам в случая. Но темата много добре ми подейства. Зареди ме много положително. Гледам да не мисля всяка секунда и да не правя никакви планове. Гледам и да не си спомням това, което беше преди година. Гледам да се разсейвам с разни задачки, насилствено си измествам фокуса. Така искам да съм една тъпа патка в момента, да си блея в тавана, да си чопля носа, да си пърдя и мечтая... Иначе ТАТ и МАТ са добре, на Гинка съм й оставила бележка да бърза и насметох всички сестри да я информират за положението и да ми запишат час с проф. Мадар (тукашната д-р Конова).
Помогнахте ми много в тежък и объркан момент! Благодаря ви, момичета!
Alexandra
*
Re: Параноя ли ме гони или съм просто отговорна?
« Отговор #67 -: Ноември 03, 2006, 20:28:20 pm »
Най-искренно ти пожелавам този път да не е като миналия.Стискам палци и вярвам, че този път нещата ще са наред. :hug2:
Re: Параноя ли ме гони или съм просто отговорна?
« Отговор #68 -: Ноември 03, 2006, 20:41:09 pm »
Така искам да съм една тъпа патка в момента, да си блея в тавана, да си чопля носа, да си пърдя и мечтая...
Ех, Мари  :lol: :lol: :lol: Аз не сприм да блея в тавана и да мечтая, но то не може всички да сме тъпи патки  :balk_70:

lb2f
*
Re: Параноя ли ме гони или съм просто отговорна?
« Отговор #69 -: Ноември 04, 2006, 03:01:23 am »
Браво Мари!  :D Честито и дано този път всичко да е наред!
Разбирам притесненията ти много добре, но трябва да гледаш напред и да вярваш, че това е твоя хепи енд! От сърце ти желая успех!
 :bighug:
Life is good.
Do what you like,
like what you do.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Параноя ли ме гони или съм просто отговорна?
« Отговор #70 -: Ноември 04, 2006, 08:35:23 am »
Мари, слушай ме внимателно.

първо, честити две чертички! :)
второ, за разлика от останалите, аз мисля, че малко прекаляваш в стремежа си да контролираш изцяло нещата и да обхванеш абсолютно всичко. причината за твоя мисед, за разлика от много други, беше напълно ясна. така че, недей да се страхуваш от всичко в организма си и околния свят, и да го тълкуваш като заплаха за ембриончето.
нормално е поведението на лекарите, което описваш. малко хора са толкова наясно с имунологични и ендокринни аспекти на проблемната бременност, но пък защо трябва да си мислиш, че ти ги имаш всичките? пак повтарям - ти имаше листериоза!
трето, много малко са нещата, които един лекар или една жена могат да направят за подобряване шансовете на ембриона в най-ранна бременност. общо взето, ти ги знаеш кои са тези неща - да се пазиш от инфекции, които могат да те разболея, да почиваш и лежиш, ако има кървене. и това е, общо взето.
с риск да ме набие Мели, аз бих предложила ако искаш, да вземаш по едно малко аспиринче от 80 милиграма дневно.

седай си на д-то и не побърквай половинката, защото от тук насетне ще имаш още толкова много поводи да го побъркваш, че трябва да ги харчиш рационално ;)

споменах ми четвъртото - че този път всичко ще бъде наред...
« Последна редакция: Ноември 04, 2006, 08:39:57 am от jam »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Параноя ли ме гони или съм просто отговорна?
« Отговор #71 -: Ноември 04, 2006, 08:37:47 am »
Още една мама от форума преживя същото цели 9 месеца, но сега си гушка сладкото бебенце на 13 дена.
Нормално е да те е страх. Стискам палци да е бе3проблемна.

мислиш, че е само една ли? о-о-о...  :D просто много от бъдещите и настоящи мами не са го споделяли публично.

четете редовно темата за Майчиния страх на Лали :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Параноя ли ме гони или съм просто отговорна?
« Отговор #72 -: Ноември 04, 2006, 08:54:05 am »
Мари, едва сега видях темата :)От сърце ти желая да си много спокойна и щастлива.Вярвам,че след толкова много стиснати палци,всичко ще завърши добре! :DУспех! :bighug:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Параноя ли ме гони или съм просто отговорна?
« Отговор #73 -: Ноември 04, 2006, 09:23:42 am »
Честити чертички и от мен, стискам палци за успешно развитие.
Страх винаги ще има, аз скоро го изпитах, просто не трябва да се оставяш да те завладее. Първото- дали ще има имплантиране в матката, след 2 седмици дали ще видите сърдечна дейност, след това всеки преглед дали мърда, дали всичко му е наред, дали се развива нормално...
А като се замисля- едва сега започват страховете...
Бъди силна и спокойна бременност!!!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Параноя ли ме гони или съм просто отговорна?
« Отговор #74 -: Ноември 04, 2006, 14:05:07 pm »
Честита бременност Мари :D,
иzобЩо не се притеснявай да си "странна" и параноична в очите на околните. Направи всичко, което е по силите ти, zа да се предпаzиШ и иzносиШ до край бременността си!
Пожелавам ти само положителни емоции и никакви реални поводи zа притеснения!
*

    Shakira25

Re: Параноя ли ме гони или съм просто отговорна?
« Отговор #75 -: Ноември 05, 2006, 14:00:32 pm »
Новината е страхотна  :),пожелавам ти лека и успе6на бременност и за твое успокоение си направи вси4ки необходими изследвания ,за да си спокоина и да се радва6 през тия 9 месеца ,успех и дано вси4ко да е наред
Наи ве4е мисли позитивно
Re: Параноя ли ме гони или съм просто отговорна?
« Отговор #76 -: Ноември 05, 2006, 14:24:34 pm »
Marie: "ина4е ТАТ и МАТ са добре"
Jam: "седай си на д-то"
Az: ми на кой да кажеш  :lol:
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Параноя ли ме гони или съм просто отговорна?
« Отговор #77 -: Ноември 07, 2006, 14:38:56 pm »
Боже, слънце, ужасно много се радвам :D
Ама що никой не ми каза, чак сега виждам темата 8O
Изпращам много целувки на пупата и чакам новини за сърчицето :D
Щади се - имаш още 8 месеца да параноясваш.
Микробиология, пкк и урина за начало. Другото после :balk_21:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Параноя ли ме гони или съм просто отговорна?
« Отговор #78 -: Ноември 07, 2006, 23:08:19 pm »
Мари, мила, заплеснах се да разбера как е минало при Милен и съвсем те забравих, зло да те забрави - какво става при теб? Нали днес трябваше да се върне твоята гинка? Или бъркам нещо. Поуспокои ли се вече? Надявам се да, но пиши все пак какво става? :bighug:
*
Re: Параноя ли ме гони или съм просто отговорна?
« Отговор #79 -: Ноември 08, 2006, 16:51:39 pm »
Гинка си е Гинка. Подходи с много разбиране и хич не ми се смя. Аз както й се бях заканила да й изневерявам, ама съдба...Обърна внимание на спящата ми анемия, даде ми направление да отивам да го проверявам този имунокомплекс, открехна ме как да ида да се прередя, защото сме по спешност, и ме изпрати със стиснати палци. Днес ходих при специалиста-имунолог. Дадох кръв, ще гледаме какво е положението. Човекът ме разпитва за мисседа. И ПОТВЪРДИ  (добре че се загледах как Ултра я пише тази дума, че аз досега все слагах и едно д за красота :oops:), че най-вероятната причина е била листериозата. Изполвам си темата, момичета, да АЛАРМИРАМ да се пазите от сурови храни, непастьоризирани млека, сирена от такива млека, сурово месо, домашни луканки, вакуумирани шунки, кренвирши и т.н. Пазете се!
Alexandra