0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: нова и неопитна
« Отговор #20 -: Януари 18, 2010, 20:18:38 pm »
Аз не съм много нова, ама от време на време питам глупости,  :ask: Значи, ако на 9-ти срещу 10-ти съм спала лошо и искам да си чекна безсъние, на 9-ти или на 10-ти да го попълня?
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: нова и неопитна
« Отговор #21 -: Януари 18, 2010, 20:54:42 pm »
Аз не съм много нова, ама от време на време питам глупости,  :ask: Значи, ако на 9-ти срещу 10-ти съм спала лошо и искам да си чекна безсъние, на 9-ти или на 10-ти да го попълня?

Това ми изглежда лесно разрешимо: нощта, предхождаща деня с датата в календара, принадлежи на същия този ден. Аз бих го отбелязала така.

Ами на кой ден да се отбележи овулация само според болка и ову тест, като е период от около 8-12 часа, когато се случи вечерта между двете дати? Ай ся де? :D
Вече не се втелявам дотолкова, но съм си блъскала главата над тоя въпрос в чакане на менструация след 14-дневна лутеална фаза. И при редовен цикъл няма угодия. :D
*

    kurabiika

  • **
  • 113
  • ммм....че вкусно...
Re: нова и неопитна
« Отговор #22 -: Януари 21, 2010, 22:30:01 pm »
Цигуларче,аз пък в този случай отбелязвам и двата дена за по-сигурно,щото то няма как да се разбере точно.А и болката не винаги е точен критерии за определяне на овуто.
*
Re: нова и неопитна
« Отговор #23 -: Януари 22, 2010, 15:39:22 pm »
Имам една въпросче :oops:
Значи в календара в червено се оцветени дните на МЦ, обаче точно днес ми е първи ден, но аз все още нямам МЦ/надявам се да има нещо/ Но ако например имам закъснение и утре или в неделя е първият ми ден, как мога да променя дните в календара, така че след това да ми показва дните на фертилност правилно?
Благодаря
*
Re: нова и неопитна
« Отговор #24 -: Януари 22, 2010, 16:53:05 pm »
foley, нужно е да отбележиш първия ден на менструацията в конкретен ден, като избереш колко интензивно е кръвотечението (слабо, нормално, обилно). Тогава календарът ще промени този ден като първи от новия цикъл.
Дано не се наложи.
*
Re: нова и неопитна
« Отговор #25 -: Януари 22, 2010, 17:42:58 pm »
О, ясно! Колко е близко до ума :lol:
цигуларче, благодаря!
Re: нова и неопитна
« Отговор #26 -: Май 21, 2011, 22:28:46 pm »
Искам и аз да благодаря за цялата информация и всичките обяснения!!!
Не знам какво щях да правя без този форум и изключително хубавите хора в него!!! :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=ivi_02][/url]