0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #80 -: Февруари 19, 2013, 12:04:23 pm »
Здравейте ,момичета!
Да се оплача малко и без това отдавна не съм писала тук.Направо вече се луднах,миналия месец минах през какви ли не симптоми и надежди,този месец викам ще го дам по-спокойно и без това само едно сърчице сложихме в подходящите дни,но уви къде това спокойствие,дойде ми и продължавам да го мисля,на 28ден когато беше зацапването трябваше всъщност да ми дойде по мои сметки,обаче  не ,два дена зацапва ,а при мен зацапва и след няколко часа трагват червените реки,но този път за да ми е по-интересно и днес рано рано 6ч сутринта ми дойде с болки ,които траеха около 15 мин,а аз по принцип и с хапчета първите ми болки ме държат поне едн час и на всичкото отгоре е оскъдно и изобщо нямам усещането да се засили ,но да видим.
Луда работа все ми прави някакви игрички този цикъл,бременност не може да има нали и БТ падна и симптоми нямам никакви...С нетърпение вече чакам да си отида до БГ ,да отида при специалист и да видим какво става ,какви са тези аномалии.
Прегръдки на всички и късмет в бебеправенето! :goodluck: :bighug:
« Последна редакция: Февруари 19, 2013, 12:07:50 pm от silvi_1980 »
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #81 -: Февруари 20, 2013, 09:54:55 am »
Силви стискам ти палци всичко да е наред и много скоро да видиш двете чертички :goodluck: :bfp: :crossfingers:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #82 -: Февруари 20, 2013, 09:56:23 am »
silvi_1980 успех през новия МЦ   :crossfingers: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #83 -: Март 22, 2013, 18:26:22 pm »
Силви като видях че пак е дошла тази вещица направо полудях от яд.Пожелавам ти много успех и много сърчица,а след това и :bfp: Постоянно ви хвърлям по едно око,но нямам много време да пиша,успех мила :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #84 -: Март 26, 2013, 14:02:58 pm »
Мерси мила,желая ти успех и късмет на теб и на всички момичета!
Нямам търпение вече да почнем една по една да се махаме от тази тема с графиките...
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #85 -: Май 19, 2013, 09:03:04 am »
Мила много стиснати палци в предстоящия лов и нека този път розичката ти разцъфне след 9месеца с най желания подарък :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #86 -: Май 19, 2013, 12:50:41 pm »
Мерси много за хубавото пожелание :bighug:,но този месец са ми още по-малко надеждите ,тъй като ще си пътувам за БГ и ще съм самичка за месец два,което означава ,че и ние спираме с опитите и надеждите за този период , а едва ли ще успеем и да уцелим овуто преди да тръгна  :?
Но здраве да е , после нови сили ,нови надежди! :balk_602:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #87 -: Май 22, 2013, 08:52:42 am »
Може пък да се случи чудото,когато най-малко очакваш, мила.
Стискам палци :)

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #88 -: Май 22, 2013, 11:24:30 am »
Мерси ,дай боже повече чудеса да се случват!
Виждам ,че при теб нещата вървят на добре,стискам ти силно палци и на прегледа да мине всичко по вода и само хубави новини да ни споделяш :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #89 -: Юни 16, 2013, 09:07:19 am »
Ехо мила как си,сигурно вече си БГ пожелавам ти една приятна почивка изпълнена с много положителни емоции,а след нея един успешен лов с положителен резултат :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #90 -: Юни 16, 2013, 10:45:10 am »
Мерси миличка,да в БГ съм и се чувствам страхотно малко почивка от тези емоции дали е станало или не,надявам се да заредя батериите и след това наистина да има един успешен лов :D

Късмет на всички ,пожелавам ви едно страхотно лято и след това едни хубави две чертички за всички :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #91 -: Октомври 08, 2013, 17:09:58 pm »
 :happy_birthday_1: :happy_birthday_1: :happy_birthday_1:
Честит рожден ден!
С пожелания за упоритост,
за да следваш мечтите си;
смелост - да ги осъществяваш;
търпение, за да ги постигаш;
и много любов,
за да дава смисъл на всичко това!

И в най скоро време да ни се похвалиш с двете чертички!

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #92 -: Октомври 09, 2013, 21:58:13 pm »
Много благодаря за хубавите пожелания  :bighug: :bighug: :bighug:
ама как разгада ,че имам РД

пожелавам ти от сърце да се похвалиш много много скоро и ти  :wink:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #93 -: Ноември 05, 2013, 07:49:08 am »
Мила стискам палци за едно или няколко :bfp:

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #94 -: Ноември 05, 2013, 08:45:21 am »
Мерси много миличка  :bighug:
само да кажа ,че може да не пиша вече много ,но си те следя и теб и се моля всеки ден да видя хубава новина :wink:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #95 -: Ноември 05, 2013, 09:01:36 am »
Благодаря ти.И ще чакам добрите новини от теб  :bighug: :bighug: :bighug: Ми то май и аз не пиша често но чета и ви наглеждам

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #96 -: Декември 01, 2013, 10:54:18 am »
Да се разпиша и в моята темичка...
много съм ядосана с моя цикъл ....какво е това зацапване от толкова рано сега не знам ,първо си помислих ,че може да се надявам да е имплантиране ,ама ...5 дена да цапа,а имам още 4 дена до цикъла,сигурно нещо не е наред  :( ,а сега нямам и възможност да ходя по лекари,за което много  ме е яд ,а имаме толкова изследвания и ... ох много се проточват нещата дано стане докато намерим парички и можем да действа ме ,толкова много искам всичко да е наред ,но.....не е и това е факт  :(
Всеки месец тези последни дни ,направо ме изцеждат,да тръпнеш ,да чакаш ,да се надяваш....
Излях си душата имах нужда...
Много ми е трудно...
*
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #97 -: Декември 02, 2013, 16:49:14 pm »
Разбирам те прекрасно, Силви.Много, много добре знам през какво минаваш...
Има моменти, когато имаш нужда да си слаб, да поплачеш и да излееш всичките неволи извън душата и тялото си, и ако не е така, просто няма да е нормално!
Прегръщам те силно и ти желая в най-скоро време сълзите да бъдат от щастие! :bighug:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #98 -: Декември 02, 2013, 18:22:49 pm »
Мерси Тед  :bighug:
Когато дойде този ден на лелката и не мога да спра сълзите си,в мислите ми са всички момичета които се борят за мечтата си  :( и просто не мога да си обясня защо за тези които го желаем и сме готови на всичко не не се случва,а тези които не са готови или не искат просто ей така виждат двете чертички....труден живот това е.....
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #99 -: Декември 03, 2013, 08:35:34 am »

Всеки месец тези последни дни ,направо ме изцеждат,да тръпнеш ,да чакаш ,да се надяваш....

Мила много добре те разбирам и не знам какво да ти кажа затова силно ще те :bighug: Поплачи си ако мислиш че ще ти олекне . 
просто не мога да си обясня защо за тези които го желаем и сме готови на всичко не не се случва,а тези които не са готови или не искат просто ей така виждат двете чертички....труден живот това е.....
Е и аз много пъти съм си задавала този въпрос и нямам отговор.Или пък че бебето е станало случайно-Как стават тези неща нямам логично обяснение
И да знаеш продължавам да стискам силно палци в най скоро време да имаш една прекрасна бременност и да усетиш как расте новият живот в теб. :bighug: :bighug: :bighug: