0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #40 -: Ноември 22, 2012, 12:36:54 pm »
 :D :D :DНаистена ме разсмя!!!!
ДАНО ДАНО ДАНО стигна Еверест,но изобщо не се надявам ,просто се случва абсолютно същото като предния месец ,нищо настроела съм се вече,няма да тъгувам много като дойде,само малко обещавам и с горно вдигната глава ще продължа,както каза ти ще дойде и нашия ден да се перчим с коремчета напред!!!!!!!!!!
Абе и при теб едни станни работи този месец :balk_68:,няма спиране.ДАНО ДАНО ДАНО да е на хубаво!!!! :youwoman: :bighug: :bighug: :bighug: :hug2:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #41 -: Ноември 28, 2012, 07:22:57 am »
Ех Силви много съжалявам че тази гадина пак те е навестила,като ти видях графиката osi_7,продължавай смело напред и ще видиш че и нашият момент ще дойде :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #42 -: Ноември 28, 2012, 09:06:46 am »
Мерси миличка за подкрепата!Този месец ще бъдем на свободен лов :dating:,без графики ,без тестове за О,да видим както казваш стават чудеса ,дано този прекрасен месец е нашия!На теб ти стискам здраво палци ,скоро да зарадваш малкото си ангелче и цялото семейство разбира се с едно хубаво тестче :bfp:!
                      :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #43 -: Ноември 28, 2012, 10:44:00 am »
силве желая ти успех добре сте го решили остави на старана вси4ко и се оби4аите не мисли дали щте се полу4и или не првете колкото се може пове4е  :bed: и сам сигурно 4е този месец ще полу4иш наи желания подарак
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #44 -: Ноември 28, 2012, 10:47:10 am »
monid :bighug: :bighug: :bighug:
ДАНО ДАНО ДАНО!!!! :balk_81: :balk_81: :balk_81:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #45 -: Декември 08, 2012, 08:28:15 am »
Силве виждам че сте започнали с лова и стискам силно палци за много :heartbeat: и да улучите точния момент :pleasantry: а крайният резултата да е :bfp: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #46 -: Декември 08, 2012, 15:43:09 pm »
Мерси миличка за пожеланията,но от сега го усещам ,че ще сме с малко сърчица и този месец.Моя мъж нещо не може да разбере ,че трябва да сме по-активни за да стигнем до целта,за него просто ще се случи когато му дойде времето,а аз му обяснявам че трябва да сме по-активни в подходящите дни,не когато ни хрумне.И...колкото повече обяснявам виждам ,че нещата ще станат по-трудно,ззатова оставам нещата така ,нямам сили повече да се обяснявам и да натискам положението.Малко дългичко стана обяснението ми,но е така и в главицата ми объркване голямо!Радвам се все пак ,че поне тук мога да си излея малко душата! :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #47 -: Декември 11, 2012, 13:02:30 pm »
 :goodluck: :goodluck: :bfp: :bighug: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #48 -: Декември 11, 2012, 14:01:06 pm »
мерси Поли,то този месец наистена само ,ако получа коледно чудо,но ако не се нареждам в първите редици за нова година нов късмет! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #49 -: Декември 12, 2012, 07:29:18 am »
Силве не се отчайвай от сега ,виждаш че има бременни графики само с едно :heartbeat:,така че горе главата.А на мъжа не му се обяснявай много,а действай аз си мисля че може би всички сме минали през това,ние също имах такова зацикляне преди месеци колкото по малко знаят ,толкова по малко се психясват. :bighug: :bighug: :bighug: :crossfingers: :bfp:

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #50 -: Декември 15, 2012, 18:56:59 pm »
Как си Силве!Стискам палци за едно :bfp: по коледа :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #51 -: Декември 16, 2012, 12:02:50 pm »
marina vdb  Дано да имам подаръче :crossfingers:,но нищо каквото такова,някакси съм по-спокойна този месец незнам защо:balk_117:,,надявам се и последните дни да съм така,да не се разстройвам много!А ти си моята гордост много ви се радвам как ловуватe-пу-пу да не ви е уроки :balk_602:,надявам се и ние някой месец да имаме по-сиилен лов!Ще ти стискам палчета много и на теб,заслужавате вече след толкова труд да получите едно късно подаръче след нова година! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #52 -: Декември 24, 2012, 17:04:16 pm »
ОФ  osi_7 osi_7 osi_7 Силве много ме хвана яд като видях че този вещица те е навистила отново.Пожелавам ти догодина вече да не се срещаш с :witch: и другата Коледа да сте трима :bighug: :bighug: :bighug: :hug2: :hug2: :hug2:

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #53 -: Декември 24, 2012, 19:33:04 pm »
Мерси миличка!И на теб пожелавам същото! :balk_21:
Много се отчаях ,точно днес да тръгнат червените реки... :cloud:направо нямам думи и настроение за нищо.
Дано новата година ни донесе повече късмет! :balk_81:
      :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #54 -: Януари 02, 2013, 09:12:32 am »
Желая ти мечти красиви
и много мигове щастливи!
Щастлива Нова Година!

Само хубави неща да се случват през 2013г.и сбъдване на най голямата мечта :bfp: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #55 -: Януари 02, 2013, 11:27:19 am »
Мерси за красивите пожелания!Дай боже в най-скоро време да видим така мечтаните две чертички,желая го от сърце на всички! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #56 -: Януари 02, 2013, 19:38:23 pm »
Момичета днес за първи път в живота ми усещам болка в гърдите(по-точно в едната гърда)все едно съм се ударила и при натиск боли,такава ли е болката по принцип или може да е нещо друго по-сериозно.Предполагам ,че тези дни ще ми настъпи О ,едва ли са болки които настъпват след О.Малко съм объркана и затова моля за обяснение малко кога и как болят гърди.
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #57 -: Януари 02, 2013, 21:47:42 pm »
Момичета днес за първи път в живота ми усещам болка в гърдите(по-точно в едната гърда)все едно съм се ударила и при натиск боли,такава ли е болката по принцип или може да е нещо друго по-сериозно.Предполагам ,че тези дни ще ми настъпи О ,едва ли са болки които настъпват след О.Малко съм объркана и затова моля за обяснение малко кога и как болят гърди.
Силви здравей,
гърдите миличка може да те болят поради много причини, разбира се аз ти пожелавам да те болят само поради една единствена-бременност.
Болка в гърдите може да е ПМС, настинка,бременност и т.н.Мен лично никога не са ме боляли гърдите, но когато забременях в началото щеше да ми се пръснат. След О се предполага че идва М, при настъпила бременност в много случай ПМС-и се запазват, така че... УСПЕХ, Дано сте хванали яйцето  :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #58 -: Януари 13, 2013, 13:01:12 pm »
Силве стискам силно палци този месец да видиш така мечтаните :bfp: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Януари 13, 2013, 13:02:49 pm от marina vdb »

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #59 -: Януари 13, 2013, 13:14:46 pm »
marina vdb  Мерси мила ,Опитвам се да не го мисля много и да не си давам надежди ,че след това деня на М е много труден,но пък си мисля ,че този път двете скромни сърчица са намясто и от тук нататък божа работа!
Виждам ,че добре се движите по схемата през ден-дано е тя,която ще направи щастливо вашето семейство! :bighug: