0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #20 -: Ноември 14, 2012, 16:02:09 pm »
При мен надеждата за положителн тест тоя месец май ще отлети osi_19.Голямо обаркване с тази БТ osi_13.Неможах да разбера нищо ,а бяхме си обещали да работим по усилено този месец ,но уви ,оставам си със слаб лов и за този месец.Здраве да е!Другия месец ще почна по-рано О тестовете,явно месец с месец не си приличат.Преградки на всички ,успешен и приятен лов на ловуващите!!!! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #21 -: Ноември 14, 2012, 16:09:45 pm »
Силви и при мен БТ ми се вижда странно този месец и не знам дали ще има ову този месец но гледаме да има сърчица през ден ,така че давайте и вие повечко кекс пък каквото стане :bighug: :bighug: и няма да падаме духом и ще продължаваме да се борим до край

*
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #22 -: Ноември 14, 2012, 18:29:13 pm »
Сисе ,не се притеснявай ,нали знаеш ,че при всяка жена веднъж в годината има един ановулаторен месец в който няма овулация .
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #23 -: Ноември 14, 2012, 18:56:06 pm »
Силве, аз пък си мисля че не сте изтървали момента, просто повишението ще е по- късно  :bighug: :bighug: :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #24 -: Ноември 15, 2012, 09:01:09 am »
Mерси момичета за подкрепата.Много съм отчаяна днес :balk_144:,поне снощи да бяхме сложили сърчице,но уви заспа.Както и да е поне за сега съм си обещала другия месец да си дам почивка ,нищо няма да смятам,няма да меря БТ..и така правя си планове-нова година нов късмет!
 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #25 -: Ноември 15, 2012, 09:34:00 am »
Силве понякога хубавите неща в живота ни се случват точно тогава, когато най-малко очакваме така, че винаги има шанс...Стискам палци този месец да ни зарадваш с  :bfp: тестче :goodluck: :bfp: :goodluck: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #26 -: Ноември 15, 2012, 10:07:53 am »
Слънчице мерси за хубавите думи :cuddle:,дай боже да се изненадам на края на месеца(то чудо трябва да стане за да се изненадам :D ),но първо се моля за теб тази хубава графика да завърши с едно положително тестче! :crossfingers: yahoo_17 :balk_81:
                  :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #27 -: Ноември 18, 2012, 10:48:08 am »
silvi_1980 здравей  :D, как си миличка :bighug: ?
Аз освен че бях болна, пих и антибиотик за зъба, минах ренген и май се закичих с гъбички/не знам какво е, само предполагам/ и го спрях освен това , а утре ще ходя да го вадят .Целия месец съм с лекарства , ама че късмет  :(
А при теб как е положението?Надявам се да ни зарадваш накрая на месеца  :D
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #28 -: Ноември 19, 2012, 12:46:49 pm »
Здравейте милички,много съм претеснена и искам съвет ако някой знае нещо ,ако му се случвало същото,ако лекарите са му казали нещо по-точно.Днес ми се появи пак зацапване кафяво и пак като предния месец доста по-рано от датата на М ,на какво се дължи това ,един ден преди цикъл-разбирам ,но това :dontknow:?Дали е признак на някакъв по-сериозен проблем osi_8!Само да оточня ,че преди имах такива зацапвания 3-4 преди цикъл и лекарката ми каза ,че няма нищо претеснително нормално било,но сега втори месец под ред толкова по-рано,незнам голяма ми е каша,ще сменям и доки,но и вие ако ме посъветвате нещо ще съм ви много благодарна! :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #29 -: Ноември 19, 2012, 13:39:31 pm »
Здравей Силви.Аз бях почти всеки месец с такова зацапване,като или беше по средата на цикъла или почваше седмица преди да ми дойде.За 3 години не ми дадоха обяснение,но най-вероятно беше заради нисък прогестерон.Незнам дали ти си си го изследвала,но при мен беше наистина много нисък.Като ти гледам графиката обаче,ми се струва,че причината този месец при теб може да е много хубава :wink:Няколко дни след овулацията ми имах и аз такова,но си бях свикнала.Този път обаче се оказа,че е била имплантация.Разликата беше в количеството.Преди ме мъчеше по 3-4 дена,а тогава беше само един ден и то много малко.Късмет и дано при теб повода е хубав,ако ли не-вероятността според мен да е от хормони е доста голяма.Стискам палци!!!!!!!!




Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #30 -: Ноември 19, 2012, 17:22:32 pm »
fanny мерси много за подробния отговор наистена поне малко ме насочва какво да си мисля!Много се радвам ,че ти се е сбъднала мечтата,леко бременеене ,пухкаво и здраво бебче на финал ти пожелавам! :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #31 -: Ноември 19, 2012, 17:22:38 pm »
silvi_1980 и аз съм на същото мнение като fanny .гледам че при теб е може би 7 ден след овуто така че  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
и както ти казах това че БТ не е с голяма разлика в двете фази , нищо не означава , отвори бейбиплан да видиш с какви малки разлики има бременни, а може и от нисък прогестерон, но да се надяваме, че всичко е наред  :D
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #32 -: Ноември 19, 2012, 17:29:51 pm »
pleyada Ох на нищо такова като имплантация не се надявам,нали и миналия месец беше по това време зацапването,пък и направо си имам и такива тъпи болки все едно ще ми дойде до ден два.При теб как мина днес,болеше ли много,виждам че и при теб се появяват ПМС болки?
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #33 -: Ноември 19, 2012, 17:35:19 pm »
pleyada Ох на нищо такова като имплантация не се надявам,нали и миналия месец беше по това време зацапването,пък и направо си имам и такива тъпи болки все едно ще ми дойде до ден два.При теб как мина днес,болеше ли много,виждам че и при теб се появяват ПМС болки?
:lol: кое да боли, зъба ли?! ами не отидох да го вадя , отказах се  :?, нали болката мина
Ами наистина от вчера имам някакви ПМС болки , ама са много рано на 4 ден след ову , дано не е оная с метлата  :lol:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #34 -: Ноември 19, 2012, 17:40:12 pm »
 :D :lol: :D Да за зъба имах предвид,но щом си се отказала да го вадиш добре,разминала ти си е и упойката.А за ПМС болките мисля че на хубаво много ти е рано да те навести гостенката,стискам ти палчета за един хубав финал този месец! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
*
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #35 -: Ноември 20, 2012, 11:17:59 am »
Силви,като гледам днес няма зацапване,което е чудесно и още повече ме навежда на мисълта за хубави новини този месец.Температурата ти е чудесна,така,че искренно ти стискам палци!!!Ако нямаш търпение според мен към петък може да си направиш един кръвен тест:)Още веднъж ти пожелавам успех,но ако все пак не е този месец твоя може да пуснеш едни хормони,ако не си го правила де.Благодаря ти за хубавите пожелания към мен ,а на теб още веднъж- :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :crossfingers:




Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #36 -: Ноември 20, 2012, 11:57:01 am »
Мерси fanny ,дано да излезе на хубаво :crossfingers: ,но наистена не се надявам,защото нещата ми се повтарят от миналия месец,еднократно зацапване,висока БТ,но уви накрая се презимих от високо.Иначе хормони съм пускала ,доколкото разбирам и този който каза са ми пуснали и ми казаха ,че всичко е наред,но отново ще започна с лекари и изследваниq след нова година.сега след четенето, форумите в зачатие съм малко по наясно какво да изисквам и какво да гледам.Само да оточня ,че съм в чужбина затова ми е малко трудно с лекарите ,незнам езика и мъжами трябва да е постоянно с мен и да превежда и се получава една каша,но както и да е.Вярвам че ще постигнем мечтата си!Просто трябва търпение! :balk_81:
                              :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #37 -: Ноември 20, 2012, 11:57:32 am »
 :youwoman: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
:bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #38 -: Ноември 20, 2012, 13:10:24 pm »
 :thankyousign: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:И за теб стискам здраво палчета!И много се моля да ни зарадваш с хубаво тестче! :bfp: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #39 -: Ноември 22, 2012, 12:14:06 pm »
Силви, видях ти аз коментара за днес, ама .....
БТ си е височка и току виж утре скок - подскок се "навири" като връх Еверест   :lol: :crossfingers:
:cuddle: :bighug: