0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Още една графика изпълнена с надежда!
« -: Октомври 31, 2012, 08:05:39 am »
Здравейте момичета,реших се и аз да си направя темичка.Много ми се искаше вече да беше станал нашия бебешок,но уви ще трябва да почакаме още.С моя мъж сме заедно от 2004 ,но тази година сключихме брак :love: и почнахме с опитите за детенце :00001754: :bed:.Толкова много искаме и двамата наше детенце ,а то се бави.
Чакамете с нетарпение малко ангелче :babyflips:!
Момичета желая наистена всички скоро да видим двете чертички!Радвам се много ,че го има този сайт и имаме възможноста да се подкрепяме взаимно!
:bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #1 -: Октомври 31, 2012, 10:06:39 am »
silvi_1980, следях ти графиката и очаквах да се похвалиш. Дано ноември да е твоят месец и този път да има  :bfp:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #2 -: Октомври 31, 2012, 11:24:07 am »
 Искрено желая и аз успех.Дано ноември донесе вашето бебче.А и на нас всички чакаши бебоците. :D


Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #3 -: Октомври 31, 2012, 12:05:11 pm »
silvi_1980, и аз очаквах от теб :bfp:,но явно ще почакаме още с теб. Дано ноември е нашия месец. Желая ти успешен лов и на края+++++++++ тесчета и на двете ни
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #4 -: Октомври 31, 2012, 17:45:08 pm »
Благодаря ви момичета!Желая ви в най-скоро време да се похвалите и вие,виждам,че се заформя чудесен отбор от чакащи и борещи се за двете чертички!Късмет на всички!!!
*
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #5 -: Октомври 31, 2012, 20:22:23 pm »
Успех миличка  :bighug: надявам се скоро да видиш  :bfp: много много много стиснати палци от мен  :crossfingers: :crossfingers:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #6 -: Ноември 01, 2012, 07:25:46 am »
Ех Силве много съжалявам че тази гади пак те е навестила,стискам от сега силно палци следващият месец да е твоят :bighug: :bighug:

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #7 -: Ноември 01, 2012, 08:43:01 am »
Миличка, честита темичка  :D!
дано скоро ти донесе  :babyflips:
:bighug: :bighug: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #8 -: Ноември 01, 2012, 09:28:23 am »
Благодаря момичета,дано имаме кьсмет всички този месец.Марина дано ти започнеш месеца с едно хубаво ++++ тестче!
Иначе аз мога да кажа ,че идването на вещицата го приех по-спокойно и сега чакам с нетьрпение да си отиде за да почне новия ловен сезон!
                        :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #9 -: Ноември 05, 2012, 19:20:05 pm »
Стиснати пръстчета и от мен Силви! Пожелавам ти ноември да е твоя месец!


Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #10 -: Ноември 06, 2012, 08:28:49 am »
Мерси siamsa ,дай-боже да е моя месец,но мисля че този път мъничко съм се успокоила и съм си казала каквото стане,не че не го мисля,но се опитвам да чакам търпеливо!
Иначе малко съм претеснена с тази висока БТ,боли ме гърба ужасно много(там ми е слабото място),но нямам други оплаквания на болна,ще видя и утре как ще съм ,дано е нещо моментно,да не е сериозно!
siamsa пожелавам ти днес на прегледа всичко да е наред и да чуеш две тупкащи сърчица! :crossfingers: :balk_81: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #11 -: Ноември 06, 2012, 15:26:04 pm »
 :welcome_1: и от мен Силви!Пожелавам ти да не се задържаш дълго в тази темичка и още този месец да видим твоите  :bfp: чертички :goodluck: :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #12 -: Ноември 06, 2012, 17:25:38 pm »
silvi_1980 здравей миличка,БТ се е пообъркала май  :lol:
споко и аз съм болна /както винаги двете заедно  :wink:/ ама карам на чайове и фрешчета , пък да видим докога, аз нямам ТТ само хрема и от днес имам гадна кашлица- дано не се влоша
желая ти бързо оздравяване и забременяване  :D
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #13 -: Ноември 08, 2012, 11:03:47 am »
Силви здравей миличка  :D
:bighug:
как си днес ? аз съм все още болна , но почнах и лекарства защото се влошавам /без ТТ/, имам много лоша кашлица  :?
Бяхме говорили с теб за ЦС и не ти казах нещо важно: пий вода , поне 1.5 л освен всички други напитки за деня. Аз до 13.00ч изпивам /не винаги/ около 1.5 л , а за деня около 2.5л. Вследствие ЦС е значително повече количество, по бистра и повече време. Много е важно да си винаги хидратирана ,  добре е и за запазване на кг, даже при диети водата е много важна, защото прочиства организма от вредни токсини, та дори човек и емоционално и психически се чувства по- добре  :wink:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #14 -: Ноември 09, 2012, 11:30:28 am »
Здравей,ами аз съм по добре вече,но БТ си е високичка за тези дни преди О :dontknow: ,но ще видя как ще и останалите дни,а за водичката аз така или иначе си пийвам доста ,но щом е така ще гледам да не пропускам,мерси за съвета :thankyousign:!А на теб ти пожелавам бързо да се възстановяваш ,че идват дни на лов :pleasantry: :pleasantry: :pleasantry: и неискам да си ловувам самичка! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #15 -: Ноември 09, 2012, 17:40:16 pm »
Здравей скъпа и аз искам да ловувам, имам ЦС , но сега пък мъжа ми се тръшна болен и не знам каква ще я свършим тоя месец , ама колкото толкова :D
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #16 -: Ноември 10, 2012, 18:43:13 pm »
Силве пожелавам ти много успех в лова,стискам палци да улучете момента :pleasantry: и накрая на месеца да се зарадваш от :bfp: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #17 -: Ноември 10, 2012, 20:45:20 pm »
Успех миличка :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck: :bighug:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #18 -: Ноември 10, 2012, 21:22:22 pm »
Силве, успешен :00001754: :bed:
Re: Още една графика изпълнена с надежда!
« Отговор #19 -: Ноември 11, 2012, 08:18:35 am »
Благодаря на всички ви момичета,дай боже всички да се зарадваме с хубави +++++++ ,нямам търпение да се сбъднат мечтите ни!
А пък аз тези дни съм цялата схваната(много ме боли гръбчето),явно не ме завиват добре вечер :)!И се надявам тази странна БТ да е от това ,да няма други аномалии с мен.
Радвам се, че ви има и че се подкрепяме ,късмет! :bighug: :bighug: :bighug: