0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Седмица 30.08 - 05.09
« Отговор #40 -: Август 31, 2010, 22:48:55 pm »
Привет и от нас след двуседмично отсъствие! Завърнахме се в столицата и времето се развали, в унисон и с настроението ми - следотпускарско :( Почивката мина много добре, морето също, много съм доволна и че оставих Дари на баба й - тъкмо тя си почина малко от нас, а и ние от нея, пък и баба да се порадва малко...Направихме генерална репетиция за яслата - детето много слушало, изобщо не ни е плакало за нас, само първия ден малко търсило мама, но баба и дядо като се напрайли на маймуни и тя решила, че й е по забавно с тях :D Големият проблем на майка ми - че детето не ядяло, но аз като си я знам изобщо не ми прави впечатление.
Лис, бързо да се оправя Никол, вярвам, че не е нещо сериозно щом не плаче, явно не я боли. Ние пък претърпяхме първото си по-сериозно падане от една пързалка около 1,5 м. височина. Оставих я за малко и седнах да се видя с една приятелка и уж баща й я държеше, в следващия момент незнам какво се случи, но детето пищи, баща й ми я носи пребледнял, та се чудих кого по-напред да спасявам детето ли, баща му ли :( Е, разминахме се само с уплах, но минахме през спешното на В. Търново за разнообразие. Доста се притеснихме, защото си беше ударила главата, по - скоро охлузила. Не че там ни казаха нещо кой знае какво, то да не се налага някой да има нужда наистина от "бърза помощ" :(
Виждам, че коментирате захранването - и на мен много ми се чудят някои хора защо не съм давала на детето си шоколад :? Ми то имало нужда от всичко по малко...Каква толкова му е нуждата от шоколад само незнам...
Хубава седмица и здрави дечица пожелавам на всички!
*
Re: Седмица 30.08 - 05.09
« Отговор #41 -: Септември 01, 2010, 08:50:28 am »
Ох, тоз шоколад, чипс и царевични... Вече ми казаха, че съм лоша майка, защото не съм давала на децата такива хубави неща да си опитат. Само попитах каква е ползата от тях и отговора беше  8O
Да се оплача, снощи Криско ми вдигна 38.5 и повърна на фонтан, малко и терена е разкалян... Дано се оправи бързо детенце и да не подкара и Дани, че пак ще ми се стъжни. Оставих ги до края на седмицата в къщи със сестра ми и каките - спешното подкрепление дойде тази сутрин, докато се обадя и бяха събрали багажа.
Нуну, настръхнах като четох за падането, добре че няма нищо сериозно.
*
Re: Седмица 30.08 - 05.09
« Отговор #42 -: Септември 01, 2010, 10:35:29 am »
Нуну, настръхнах като четох за падането, добре че няма нищо сериозно.
И аз като си помисля какво можеше да стане настръхвам, сякаш Господ я пазеше в този момент. То толкова бързо се случи всичко, че не можахме да отреагираме. Е, това ще ни е обеца на ухото да не я изпускаме дори за миг :oops:
Мими, да им минава бързо на дечицата! Аман от тез вируси!
*
Re: Седмица 30.08 - 05.09
« Отговор #43 -: Септември 01, 2010, 10:46:02 am »
Привет и от нас в средата на седмицата! Аз от работа не мога да се добера да пиша... Освен това мислех, че от днес ще имам двама ученика, но се оказа че градината ще работи от 7 септември и така днес станахме в неприлично време за да идем и си оставихме само изследванията и картоните :).
Стефан пък оня ден докато се гонеха с Ели, така си заби челото в парното, и сега се разхожда като клингон от Стар Трек в къщи - такава продълговата цицина си докара.

Мими, дано бързо му мине на детенцето и другия юнак да не прихване, че това синхронно боледуване е ужасно.

Лиско, бързо оздравяване на Никол, дано бързо и мине подутото и се размине със снимката...

Нуну, дано и Дари да е добре, че падането от пързалка си е страшно!

Стефи, като гледах Ели навряна в кукленското столче, ми напомни миналата година моята Ели като возеше 9 месечния Стефан в кукленската количка  :lol:



Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Седмица 30.08 - 05.09
« Отговор #44 -: Септември 01, 2010, 10:48:57 am »
Ей, аман от тези вируси. Мислех, че с изнизването на лятото се изнизват и те:)
Мими,бързо оздравяване на Криси и дано дани не се зарази.
Аз пък съм в потрес ама ще пиша в една друга тема:))))) за един вечен" филм:))))
*
Re: Седмица 30.08 - 05.09
« Отговор #45 -: Септември 01, 2010, 10:51:01 am »
Лисе, ако говориш за "оня" филм пак гледах реклами по БТВ, че ще го излъчват събота и неделя, но не съм го гледала. Ако пак са те дали с децана накрая за фон нямам думи просто.... :x
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмица 30.08 - 05.09
« Отговор #46 -: Септември 01, 2010, 13:41:07 pm »
Нуну, много са бързи, вниманието винаги на 6!Щом Дари е добре и с те минали само с уплаха...Късмет сте имали!

Аз на моменти изпускам единия, а като съвсем проходи Калина, трябва много да ги пазя!
Тя е опасна и с друго всичко лапа, преди  малко извадих от устата и
малка частичка от една Миткова кола.
Хем вчера разчиствах за такива опасности директно в коша!

Мими да не те плаша, но на морето два дни след него тя също го мина!Аман...
Малко по-леко при нея, но веригата беше пълна!

Гери когато се прибрахме с Калина от родилния и аз заварих у дома герой от Стар Трек!
Беше превзел с чело плочките на коридора, въоръжен с два коня в ръце.
Иначе той е много предпазлив, направо страхлив, но пада та пушек се вдига.
И в спешно сме били с цепната брада, много ме е страх от такива травми, но така растат.
Защото Бог пази, ама нека аз си внимавам!

Лисе, как е ръчичката на Ники днес!?

Хубав и малко по-топличък ден утре!
Щом на Юг се усети силно захлаждане, върви към есен работата!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмица 30.08 - 05.09
« Отговор #47 -: Септември 01, 2010, 14:04:48 pm »
Jam тва с ореховата шума и Лечител изби рибата  :lol:
С голямо съжаление си признавам, че си права.
Аз да си призная нещо с настъпването на есента взех да се депресирам. Хвана ме и настинка, та допълнително се вкиснах. Тази седмица за три дни 5 човека ми подръпнаха блузата да видят, има ли второ  8O. Обикновенно ги слагам на мястото им, обаче ме оцелиха в кофти период и още толкова ме натикаха в черупката ми.
Днес е и първия ден на Моника на градина. Тръгна с раничката и така усмихната и доволна, че отива във втора група, а моето сърце свито.
Отделно чаках да ми преведат едни парички, които бог знае защо ги няма и кога ще получа а трябват да му се не види. Всеки ще ми даде заем, има хора на които мога да разчитам, но защо трябва да ги притеснявам, когато разполагам с мои и не мога да си ги получа  :x. И така си седя вкисната и блуждаеща и сетете се кои липсваше на хоризонта. Ми свекърва ми разбира се. Тя винаги е черешката.
Пристигна да ме уведоми, че щом съм отпуска 3 дни мога да и помогна да сложи компот и да направи лютеница, щото тя не смогвала с времето горката пенсионерка заета. 8O А моята дипломна работа за която съм си взела отпуска, все до декември ще я напиша. Пък ако сме си направили второ и не ходя на работа щяло да ми е по лесно и съм щяла да я напиша... Сякаш това е концерт по желание.
Та така, с нас е винаги весело..
Чакам да стане 16:00 за да си взема детенцето, че ми е голяма мъка.
Искам си хубавото време и морето, голяма мъка е за мен зимата. Студ, хреми, десет ката дрехи, чай, парно :P Само коледните празници и на Моника рождения ден ме спират да не хвана самолета за тропическите острови  :lol:
Спирам да хленча обещавам  :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмица 30.08 - 05.09
« Отговор #48 -: Септември 01, 2010, 14:12:08 pm »
Лиде  :bighug:

Много се ядосвам като се започне едно семейно планиране
от роднини и познати, еййй ни спирка, ни срам!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Седмица 30.08 - 05.09
« Отговор #49 -: Септември 01, 2010, 14:38:59 pm »
Здравейте и от нас в средата на седмицата! Да оздравяват бързо всички дечица и дано има още хубави дни за разходки :)
На нас миналата седмица ни слагаха Синфлорикс и малчо вдигна температура още вечерта, случва ми се за пръв път и бях ошашкана, но мина за ден! Да се похваля - от събота насам си имам малко християнче :D Почти не плака, но в момента, в който му се приспа потърка очи и ревна, добре че беше на финала :)
Досадните роднини със семейните празници и при мен ги има :x направо ми се иска от петък да идва понеделник! Вече три седмици поред все гости през почивните дни, едва ми издържат нервите от глупости и от шетане из къщи! И как по дяволите не се усещат поне веднъж и аз не знам :x
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Седмица 30.08 - 05.09
« Отговор #50 -: Септември 01, 2010, 15:47:50 pm »
Лисе, ако говориш за "оня" филм пак гледах реклами по БТВ, че ще го излъчват събота и неделя, но не съм го гледала. Ако пак са те дали с децана накрая за фон нямам думи просто.... :x
Нуну, този път бтв-ТО нямаха нищо общо:))))) щях да подновявам темата за сериалите, че отдавна не е писано и е неактивна но се отказах:) Втрещих се сутринта когато си пуснах телевизора. От снощи е останал на канал 1 и попаднах на дързост и красота:))))))Докато бях малко бременна отвреме навреме уцелвах по някоя серия но днес видях, че всички спят с всички и се менкат през няколко серии(почти година откакто последно го засичах. После се ядосах на себе си как може да се чудя на подобни простотии и изобщо да се дразня. Ама стана колко години я дават тази глупост.

Лисе, как е ръчичката на Ники днес!?

Мише, благодаря, че питаш:) Все същата работа. Все така е подут и изкривен, но се надявам от утре поне да има подобрение.
Студено е доста а на мен така да ми харесва лошото време:) За първи ден от мен не текат рекички:)
Re: Седмица 30.08 - 05.09
« Отговор #51 -: Септември 01, 2010, 15:53:21 pm »
Лиде не им се ядосвай, нека си говорят.
Теб за компоти те юркат, пък на нас снаха ми и зет ми (ако така ми се падат по роднинска линия) все ни питат няма ли да ходим на село да копаме картофи или да садим. Даже се разсърдиха на Кало, когато на 8 май, три дни след раждането не отиде с тях да сади картофи :lol: Ние и двамата обясняваме, че не намираме невероятна потребност да копаме, а мен селската къща с всичките паяци и буболечки никога не ме е радвала и привличала и че ако искам компири ще ида да си купя, ама...Е, в момента никой не ме юрка, ще видим догодина :) Когато е трябвало винаги сме помагали и за картофи и за гроздобер на двете роди, ама сега няма как.
А относно семейното планиране - Ники като се роди веднага ме питаха за втора кога започваме да работим 8O Дори оставиха пари на Ники под възглавницата с репликата "Да си купиш сестричка"  :lol:
rozovelka, честито християнче :D
« Последна редакция: Септември 01, 2010, 16:03:56 pm от jasmin_veni »
[/url][/url]
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмица 30.08 - 05.09
« Отговор #52 -: Септември 01, 2010, 16:03:29 pm »
Лиде не им се ядосвай, нека си говорят.
Теб за компоти те юркат, пък на нас снаха ми и зет ми (ако така ми се падат по роднинска линия) все ни питат няма ли да ходим на село да копаме картофи или да садим. Даже се разсърдиха на Кало, когато на 8 май, три дни след раждането не отиде с тях да сади картофи :lol: Ние и двамата обясняваме, че не намираме невероятна потребност да копаме, а мен селската къща с всичките паяци и буболечки никога не ме е радвала и привличала и че ако искам компири ще ида да си купя, ама...Е, засега никой не ме юрка, ще видим догодина :)
Aa тия мераци с бустаните отдавна ги секнах аз  :lol:. Свекър ми е от едно село до Сандански и гроздето ми е хоби. По точно винцето де  :lol:. Та и аз когато кандидатствах за снаха пропатувах пеш пет километра за един гроздобер и оттогава режа в зародиш дори намеците.  :lol:
А и нямам време дори да имам желание.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмица 30.08 - 05.09
« Отговор #53 -: Септември 01, 2010, 17:10:10 pm »
Розовелка, честито християнче  :) здраве и късмет да има
Стеф тази сутрин в 5 се събуди с яко повръщане, дано да е от гадния Макдоналдс, който й позволявам от време на време, а не вирус- оплака се снощи от болки в корема преди заспиване, днес също няколко пъти го е твърдяла
Свате на мен навремето на въпроса какво давам на детето със шоколада ми казаха наслада и хубави емоции  8O представяш ли си от какво ги лишаваме  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Седмица 30.08 - 05.09
« Отговор #54 -: Септември 01, 2010, 17:30:10 pm »
....на въпроса какво давам на детето със шоколада ми казаха наслада и хубави емоции  8O представяш ли си от какво ги лишаваме  :lol:
:lol: :lol: :lol: Това се казва обоснован и смислен отговор  :lol: :D
*
Re: Седмица 30.08 - 05.09
« Отговор #55 -: Септември 01, 2010, 19:58:41 pm »
Ох, горките ми дечица, не са опитали още насладата и нямат хубави емоции  :lol: :lol: :lol: Явно ти контактуваш с по-извисени духовно хора от мен. Такъв отговор не всеки може да даде  :wink:
Re: Седмица 30.08 - 05.09
« Отговор #56 -: Септември 01, 2010, 20:12:16 pm »
Аз да питам - гледах във Фантастико кашите на Милупа, ама такова животно като оризова, безмлечна, без глутен не видях. Да не бъркам нещо - коя е безмлечната - тази, която не съдържа АМ, нали? Ама на нея не пише без глутен?
[/url][/url]
*
Re: Седмица 30.08 - 05.09
« Отговор #57 -: Септември 01, 2010, 20:39:45 pm »
Мини,може и от Макдоналдс-а да е.Мишо също ми е повръщал след консумиране и то беше преди 2 седмици.

*
Re: Седмица 30.08 - 05.09
« Отговор #58 -: Септември 01, 2010, 20:43:20 pm »
Жаси,виж тук има някаква безмлечна оризова на Милупа и пише без глутен :)
http://papa-bebe.com/ka6i/milupa.html

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмица 30.08 - 05.09
« Отговор #59 -: Септември 01, 2010, 21:01:07 pm »
Честито Християнче Розовелка, здраве и късмет да го спохождат!

Парси ти как си, възстановяваш ли се?

Мини незнам кое е "по-добре" вирус или Макдоналдс?
Ако е от храната поне по-бързо ще мине,  :hug2: я от нас!
Аз съм давала на Митака да опитва веднъж-дваж, но само картофи яде!
 :oops: за мен да не говорим ем вредно, ем вкусно.
Затва и поради 2XL размерите ми, не посещаваме!

Лисе
, а дано утре има подобрение малката лапичка!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)