0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #500 -: Април 30, 2012, 21:03:41 pm »
Или,стискам силно палци утре да ни зарадваш с най-хубавата новина,дано на деня на труда да ни съобщиш,че Док си е свършил и този път работата:))
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #501 -: Април 30, 2012, 22:39:21 pm »
Или, успех и от мен утре с теста.

Ейле, пускат с всякакви колички:)
Аз първия път бях с двата коша в единия асансьор а Нели с третия в другия:)))))))))) Но децата бяха много малки и не разбираха кой ги носи:) После и сама съм влизала с асансьора с влака:) Кисьов, много се смя като започнах да изкарвам и сглобявам количката на 7 етаж:)))

Мимс, че си смотана знам отдавна:))))))нали сме от една порода:)))
Ще излезеш накрая лисица и ти. Каква хитрост спретна на всички:)))))))

Успех на всички в процедури и чакащи резултати:)
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #502 -: Май 01, 2012, 00:02:09 am »
Благодаря за поздравите, момичета и Рачо, обичам ви :bighug: :bighug: :bighug:
Рачка, на теб и Вили специално желая да прескочите етапа с поредния опит и да минете направо на двойно чудо. От сърце го желая, че и на вас много ви се събра!
Или, специални стиснати палци за утре и да знаеш, че Изи тест ги продават само положителни :wink: От опит ти казвам :lol:
Успех и на всички четящи, в процедури, а защо не и вече родили :wink:
Темата ни е заразна, да знаете:)))))
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #503 -: Май 01, 2012, 14:44:56 pm »
 За сега не мога да се похваля  :?
Утре ще пусна кръвен ,дано там покаже нещо :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #504 -: Май 01, 2012, 16:58:21 pm »
Или,утре ще излезе   :bfp: кръвния. :crossfingers: :crossfingers:Аз на тия "пикливите" въобще не им вярвам,нищо че док много ги "уважава"! :o колко нерви са изпотрошили.....!  :x Утре на кръвния,всичко ще си дойде на място! :)вярвай ми! :D
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #505 -: Май 01, 2012, 17:14:58 pm »
 :balk_144:
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #506 -: Май 01, 2012, 19:54:29 pm »
Или,не се отчайвай на мен пикливия ми показа два дни след датата на теста,а кръвния два дни преди това.Някои тестове хващат над 50ЧХГ,не се настройвай още пораженски,чакаме кръвния ,чу ли!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #507 -: Май 01, 2012, 20:45:52 pm »
 :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug:
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #508 -: Май 01, 2012, 22:50:17 pm »
Божеееееееееееееее, Краси, как може да съм толкова разсеяна:))))

Много ама много се радвам да прочета тази прекрасна новина:))))))
Спокойна и лека бременност ти желая:)
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #509 -: Май 02, 2012, 14:34:24 pm »
  Да,ама НЕ  :(
 0.38 не стигат за никъде...Дори не ми се плаче.Толкова се надявах,защото знам как мина трансфера и какви бяха думите на Александров,но.Може би имаше шанс 1,2,5% И платих все едно ,почти без трансфер.Разбрахте ме, нали ?
 Не ми е за друго,ами пак трябва да ходим до Истанбул за хаповете :lol: Ще починем ,ще решим...На есен с песен!!!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #510 -: Май 02, 2012, 14:41:03 pm »
  Да,ама НЕ  :(
 0.38 не стигат за никъде...Дори не ми се плаче.Толкова се надявах,защото знам как мина трансфера и какви бяха думите на Александров,но.Може би имаше шанс 1,2,5% И платих все едно ,почти без трансфер.Разбрахте ме, нали ?
 Не ми е за друго,ами пак трябва да ходим до Истанбул за хаповете :lol: Ще починем ,ще решим...На есен с песен!!!

Прегръщам те силно!!!  :bighug: :bighug:
Скоро да последваме Дживотинчето  :P Честито и от мен, лека и много спокойна!  :D


*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #511 -: Май 02, 2012, 14:54:01 pm »
Или,съжалявам , момиче! :( Еми трудно е,да му се невиди...... :x А защо е така,няма кой да ни каже! :? След моменти на надежда,идват моментите на разочарование. За жалост,те са по-чести,а как не ми се иска да е така.... :(След това идва отчаянието,после пък безразличието и след като времето излекува раните/нали е най -добрият лечител/ отново поглеждаме напред,с надежда,с оптимизъм.Това е нашия "синусуиден" живот.За жалост-доста уморителен.Трябва да сме силни обаче,в противен случай няма как да се преборим.Аз ви го пожелавам на всички-да сме силни и да се преборим. Примери има-Сиска,Дживотинче,Барбарон,Сиксенс и много други,заради чиито истории и ние не спираме да опитваме. Успех на всички.Да знаете,че краят винаги е ++,просто е малко "разтеглен" във времето. :lol:
п.п.не съм забравил и другите момичета,да не се разсърдите ,ей.Просто диванчето ме събра с тези прекрасни мами. :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #512 -: Май 02, 2012, 16:14:29 pm »
Ili, съжалявам...  :bighug:
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #513 -: Май 02, 2012, 16:49:57 pm »
Или, горе главата момиче, и никакво отказване!  :hug2:
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #514 -: Май 02, 2012, 20:47:29 pm »
ili7372 и от мен прегръдка мила,трудно се преживява това,но ни остава надеждата за "другия път".След третото неуспешно ин витро не бях на себе си,виновни ми бяха всички и всичко,поговори с Александров,ще видиш че ще се почустваш малко по добре и много обнадеждена! :bighug:
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #515 -: Май 02, 2012, 20:59:55 pm »
Или,съжалявам,мила...Все пак намираш сили да се усмихнеш,не си загубила надежда,това е най -важното!И при теб ще стане,ще видиш,просто понякога е по трудния начин.
Моята приятелка ,за която ви писах ,че е със 7 години опити и с тежка диагноза,(върнаха само едно ембрионче на 2-ри ден,разделено на 4)преди 2 дни видя тупкащо сърчице!Нашия Док успя ,където светилата вдигнаха ръце.Не спирай да му вярваш!
Прегръщам те и споделям тъгата ти,през която всички сме минали,за съжаление...
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #516 -: Май 02, 2012, 22:08:09 pm »
Или много съжалявам миличка  :bighug:
ЗА ДА НАПРАВИШ ПРЕРИЯ Е НУЖНО – ПЧЕЛА
И ДЕТЕЛИНА И ЕДНА МЕЧТА ГОЛЯМА.
АКО МЕЧТАТА Е ДОСТАТЪЧНО ГОЛЯМА, МОЖЕ
И БЕЗ ПЧЕЛА И ДЕТЕЛИНА!”
                                                         Емили Дикинсън
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #517 -: Май 03, 2012, 00:22:52 am »
Или:bighug: Каквото и да кажа, няма да те утеши! Но съм сигурна, че ще вдигнеш скоро глава и ще продължиш напред..........към успеха!
Знам колко е тежко, но също така знам, че ние сме силни и няма да се откажем, нали?!?
Просто ще стане малко по-бавно (той Рачко го каза)....
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #518 -: Май 03, 2012, 00:29:46 am »
Или, и аз съжалявам.:(


МОмичета, наистина ли е криза с Прегнила и Овитрела? Няма ли по аптеките?
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #519 -: Май 03, 2012, 08:58:45 am »
Или една силна прегръдка и от мен. :bighug: :bighug: :bighug:
Да наистина има проблем с Прегнила.Орвитрела още се намира тука там по аптеките.