0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инсеминации януари, февруари, март 2012
« Отговор #280 -: Март 31, 2012, 12:18:01 pm »
Отрицателен резултат :( ,съжалявам щеше ми се да провлача крака с положителен резултат, но такъв е живота. Няма как кавото е писано товя става, гадно ми е, но не съм прекалено разочарована, понеже не залагах големи надежди, че ще стане от първия път. Сега ми остава да чакам гадната лелка и да обсъдим с док какви стъпки ще предеприемем от тук нататък. Със сигурност приключих с инсеминациите, аз поначало си знаех, че не сме за този вид процедура.
Момичета сискам ви палци за положителни резултати!
Деси, според мен щом се налага не трябва да се притесняваш да безпокоиш твоят доктор, нали все пак става дума за време и средства от твоя страна, звъниш и питап, какво толкова, давай по-смело.


*
Re: Инсеминации януари, февруари, март 2012
« Отговор #281 -: Март 31, 2012, 14:13:57 pm »
Здравейте момичета,вчера ми беше третото инсе и сега и аз започвам да броя отзат напред дните до теста.Искам да ви попитам-нали днес е последният ден от март,та къде да търся после тази тема?Извинете ме за невежеството,но както виждате от скоро пиша тук и не съм наясно.
Re: Инсеминации януари, февруари, март 2012
« Отговор #282 -: Март 31, 2012, 16:23:41 pm »
Отрицателен резултат :( ,съжалявам щеше ми се да провлача крака с положителен резултат, но такъв е живота. Няма как кавото е писано товя става, гадно ми е, но не съм прекалено разочарована, понеже не залагах големи надежди, че ще стане от първия път.
СЪжалявам, Доли, защо се отказваш от първата? Ако мислите,че не е подходяща, пожелавам ти да намерите точно тази, която възможно най-скоро ще ви донесе радост и желания резултат! :bighug:
*
Re: Инсеминации януари, февруари, март 2012
« Отговор #283 -: Април 01, 2012, 17:44:46 pm »
Заповадайте в новата темичка http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=47874.0