0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Проблем при сондажа
« Отговор #60 -: Септември 04, 2007, 09:06:40 am »
Kalka,може и да успеете да отидете на почивката - така като гледам ще си по стандартния дълъг протокол - т.е. около една седмица ще си сигурно само на микродози декапептил,после като ти дойде М ще почнете същинската стимулация с Пурегон или Гонал. Тоест ако трябва само да си биеш инжекциите тази първа седмица,предполагам,че ще може да отъстваш - в смисъл че прегледите(фолоикулометриите) започват по-нататък - няколко дни след като си започнала същинската стимулация.
Естествено най-добре говори с Маркова и питай дали може,аз просто изразявам мнението си :wink:
Успех ти желая!!! :bfp: :crossfingers: :goodluck:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Проблем при сондажа
« Отговор #61 -: Септември 04, 2007, 09:29:45 am »
казами че ще ми бие инжекция но аз не разбрах точно каква Диферилин или нещо друго беше.
Най-вероятно Диферелина, а ако е депо ( а не микродози) ще ти я сложи тогава и вече ще трябва да отидеш в началото на цикъла, така че ще имаш свободни дни, а ако си с микродози, Counterfeit ти е писала вече (ама пак си свободна  :wink:). Успех и най- вече хубав резултат накрая!  :D
*
Re: Проблем при сондажа
« Отговор #62 -: Септември 04, 2007, 09:37:14 am »
благодаря момичета и на вас пожелавам  :bfp:
Re: Проблем при сондажа
« Отговор #63 -: Септември 04, 2007, 12:44:03 pm »
момичета този сондаж с пълна упойка ли е :?
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Проблем при сондажа
« Отговор #64 -: Септември 04, 2007, 12:49:13 pm »
Не, това е най-леката манипулация.
Успех! :D

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Проблем при сондажа
« Отговор #65 -: Септември 04, 2007, 12:53:30 pm »
момичета този сондаж с пълна упойка ли е :?
Зависи къде ще правиш опита. При доц. Маркова е с краткотрайна пълна упойка.
Re: Проблем при сондажа
« Отговор #66 -: Септември 04, 2007, 13:00:30 pm »
въйййй ,да при нея съм- говорих с нейната мед.сестра.тя ме записа за утре-гладна жадна каза в 08 часа ела.Обаче няма кой да дойде с мен ,ще ми трябва ли придружител?Целувки
*
Re: Проблем при сондажа
« Отговор #67 -: Септември 04, 2007, 13:03:19 pm »
Споко бре жена :).Няма загинали до сега от сондаж.Успех и не се шашкай!

*
Re: Проблем при сондажа
« Отговор #68 -: Септември 04, 2007, 13:09:32 pm »
въйййй ,да при нея съм- говорих с нейната мед.сестра.тя ме записа за утре-гладна жадна каза в 08 часа ела.Обаче няма кой да дойде с мен ,ще ми трябва ли придружител?Целувки
Абе няма страшно, то така или иначе ще полежиш там след сондажа, е няма да е лошо ако все пак може да дойде някой с теб. Успех, няма нищо страшно!  :D
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Проблем при сондажа
« Отговор #69 -: Септември 04, 2007, 13:15:51 pm »
въйййй ,да при нея съм- говорих с нейната мед.сестра.тя ме записа за утре-гладна жадна каза в 08 часа ела.Обаче няма кой да дойде с мен ,ще ми трябва ли придружител?Целувки

Сондаж на гладно и жадна?!  8O Явно заради упойката, ама защо е тази упойка?  :( Не боли толкова много, дори по-малко от болезнен цикъл. Определено се оцелява след него и не ти трябва придружител! Успех!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Проблем при сондажа
« Отговор #70 -: Септември 04, 2007, 13:19:15 pm »
Каси, във Варна правят и дилатация по време на сондажа, а това се прави в предходния месец.
Аз лично удобрявам този подход. На мен лично това можеше да ми спести бластоцистите при 2-я ЕТ на първото икси.  :(

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Проблем при сондажа
« Отговор #71 -: Септември 04, 2007, 13:19:29 pm »
Определено се оцелява след него и не ти трябва придружител! Успех![/b]
Придружителя е по-скоро заради упойката, все пак са ми правили точно такъв сондаж с упойка, точно там.  :wink: Верно, че при всеки е различно, но като се знам какъв съм дебил по-принцип.....  :lol:, а ми беше малко замаяно след това.... за това я съветвам за всеки случай ако има някой покрай нея да го вземе. :D
Re: Проблем при сондажа
« Отговор #72 -: Септември 04, 2007, 13:20:21 pm »
въйййй ,да при нея съм- говорих с нейната мед.сестра.тя ме записа за утре-гладна жадна каза в 08 часа ела.Обаче няма кой да дойде с мен ,ще ми трябва ли придружител?Целувки

За пълна упойка мен ме накараха да подпиша документ, че ще доведа придружител и ще съм под наблюдение 24 часа след това.  Гладна, жадна и с чист стомашно-чревен тракт.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Проблем при сондажа
« Отговор #73 -: Септември 04, 2007, 13:22:21 pm »
Ясно, разбрах. Заради упойката е. Аз и при двете ИКСИ-та след упойката бях като дрогирана, даже ме придвижиха до стаята ми с количка, за да поспя 2-3 часа. Други пък си тръгваха веднага. Пак си е до организъм.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Проблем при сондажа
« Отговор #74 -: Септември 04, 2007, 13:25:27 pm »
след упойката бях като дрогирана, даже ме придвижиха до стаята ми с количка, за да поспя 2-3 часа. Други пък си тръгваха веднага. Пак си е до организъм.
Точно така си е. И аз след пункцията скочих и хукнах, ама след сондажа не беше така, ама и упойките са различни де. :wink:

За пълна упойка мен ме накараха да подпиша документ, че ще доведа придружител и ще съм под наблюдение 24 часа след това. 
Тук става въпрос за краткотрайна, не плашете момичето.  :wink:
« Последна редакция: Септември 04, 2007, 13:31:00 pm от peta »
Re: Проблем при сондажа
« Отговор #75 -: Септември 04, 2007, 13:31:51 pm »
Ясно, разбрах. Заради упойката е. Аз и при двете ИКСИ-та след упойката бях като дрогирана, даже ме придвижиха до стаята ми с количка, за да поспя 2-3 часа. Други пък си тръгваха веднага. Пак си е до организъм.

И според мен заради това ще да е.  По-хубаво да има някой за компания, а и не се знае кога как ще реагира организма на нещо такова.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Проблем при сондажа
« Отговор #76 -: Септември 04, 2007, 13:35:27 pm »
въйййй ,да при нея съм- говорих с нейната мед.сестра.тя ме записа за утре-гладна жадна каза в 08 часа ела.Обаче няма кой да дойде с мен ,ще ми трябва ли придружител?Целувки

Въй, не въй, ако от това те е страх  8O
какво ще правиш по нататък?

Все пак потърси си придружител. :wink:
Re: Проблем при сондажа
« Отговор #77 -: Септември 04, 2007, 13:56:40 pm »
е май ще трябва да ангажирам някоя колежка :(   ама иначе е весело при вас момичета,поуспокоих се .
*
Re: Проблем при сондажа
« Отговор #78 -: Септември 04, 2007, 13:59:46 pm »
А половинката не може ли да те придружи? :?

Re: Проблем при сондажа
« Отговор #79 -: Септември 04, 2007, 14:02:37 pm »
е май ще трябва да ангажирам някоя колежка :(   ама иначе е весело при вас момичета,поуспокоих се .

Хубава идея според мен.  Е, и половинката ти не е лошо до теб, но ако не може винаги, по-добре си запази неговата компания за пункцията.  Стискаме палци!