0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

искам мннието ви !
« -: Март 16, 2006, 19:05:59 pm »
Здравейте!Когато кажа на накого ,че имам две деца, готин съпруг и успешна работа и искам още едно бебе ме поглеждат  адски изумено и
най-честия отговор е "Ти си луда".На 35 г съм и дъщеря ми е на 15.Дали не полудявам все пак???
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
искам мннието ви !
« Отговор #1 -: Март 16, 2006, 19:12:26 pm »
Какво мнение очакваш от жена, която дори веднъж не е забременяла?

Иначе всеки сам си избира мечтите и начините на осъществяването им. За едни ти си луда, за себе си - права.
искам мннието ви !
« Отговор #2 -: Март 16, 2006, 19:33:15 pm »
:lol: Аз пък си мисля, че си много смела и ти пожелавам третото бебе да стане факт. Щом си изгледала 2 деца и знаеш  за какво всъщност става въпрос и съвсем съзнателно и тенденциозно искаш още едно, значи действай..............
                                     Сърдечни пожелания за успех! :lol:
*
искам мннието ви !
« Отговор #3 -: Март 16, 2006, 19:38:00 pm »
Пожелавам ти успех с 3-то. Невиждам защо да си луда. Щом толкова искаш защо не още едно мисля че не трябва да слушаш никой а сама да си решиш. Това е моето мнение УСПЕХ :balk_103:
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
искам мннието ви !
« Отговор #4 -: Март 16, 2006, 19:43:25 pm »
и аз искам 3. друг е въпроса че за сега не мога и 1 дори да имам :?
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
искам мннието ви !
« Отговор #5 -: Март 16, 2006, 20:00:05 pm »
благодаря на всички ,които ме подкрепяте!може би най- голямото щастие и удовлетворение от живота е да създадеж нов!
искам мннието ви !
« Отговор #6 -: Март 16, 2006, 20:17:42 pm »
Хубаво е, че искаш повече деца. Прекрасно е!!!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
искам мннието ви !
« Отговор #7 -: Март 17, 2006, 08:25:34 am »
за такива неща като любов, семейство и деца, човек не трябва да се интересува какво мислят околните, а какво мисли сърцето му и най-близкия му човек! ако те са единодушни  - всичко е наред!
успех!  :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
искам мннието ви !
« Отговор #8 -: Март 17, 2006, 08:56:57 am »
Три деца, аз съм ЗА :D
*
искам мннието ви !
« Отговор #9 -: Март 17, 2006, 09:11:37 am »
Защо ли като чета този емоционален проблем, ми се струва , че е едно преповтаряне на минала тема, и то не случайно. Не вярвам, че някой който има желание за трето дете и не е имал проблеми със зачеването ще намери този сайт и точно тук ще споделя псевдо проблема си.
Много е прозрачно.
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
искам мннието ви !
« Отговор #10 -: Март 17, 2006, 09:31:06 am »
Наде давай смело напред!!! И ние искаме три, но за сега се борим и за едно  :(  после ще видим ще остане ли време за 3-то!!! Успех мила дано да има повече жени като теб. За да не изчезне България от картата на света в близките 50-100 години.
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    balmi

искам мннието ви !
« Отговор #11 -: Март 17, 2006, 09:45:17 am »
Аз от малка искам да имам три деца. Подкрепям те напълно и чакам да се похвалиш !!! :D
искам мннието ви !
« Отговор #12 -: Март 17, 2006, 10:24:11 am »
и аз искам искам три деца, ама не става ни едно...
Re: искам мннието ви !
« Отговор #13 -: Март 17, 2006, 10:53:28 am »
Цитат на: nade
Здравейте!Когато кажа на накого ,че имам две деца, готин съпруг и успешна работа и искам още едно бебе ме поглеждат  адски изумено и
най-честия отговор е "Ти си луда".На 35 г съм и дъщеря ми е на 15.Дали не полудявам все пак???


Аз съм ЗА, защото:

1. Детето е желано, това е най-важното
2. Ще има добра семейна среда (съдя от това, че казваш, че имаш готин съпруг)
3. Що-годе сте добре материално (щом казваш, че работата ти е успешна).

Направо изглеждате като идеалното семейство за трето дете:)

Успех!
*

    Eli_

  • ****
  • 516
  • Тъпа и упорита !!!
искам мннието ви !
« Отговор #14 -: Март 17, 2006, 11:02:21 am »
Мисля,че няма да намериш друго освен одобрителни постинги тука. Все пак всички се борим ПОНЕ за едно... :roll:
искам мннието ви !
« Отговор #15 -: Март 17, 2006, 13:08:24 pm »
Три са екстра, а готин съпруг и хубава работа са необходимите предпоставки :D
Благодаря ти, Бени!







*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
искам мннието ви !
« Отговор #16 -: Март 17, 2006, 13:47:36 pm »
Поздравления за решението ви. Що искате трето  давайте смело.
Успех :balk_602:  :balk_602:
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
искам мннието ви !
« Отговор #17 -: Март 17, 2006, 20:10:26 pm »
Цитат
Защо ли като чета този емоционален проблем, ми се струва , че е едно преповтаряне на минала тема, и то не случайно. Не вярвам, че някой който има желание за трето дете и не е имал проблеми със зачеването ще намери този сайт и точно тук ще споделя псевдо проблема си.
Много е прозрачно.


 
Цитат
Мисля,че няма да намериш друго освен одобрителни постинги тука. Все пак всички се борим ПОНЕ за едно...



           Момичета наистина не приоумявам защо всеки опит на някой, който вече има деца да зададе въпрос трябва да се тълкува като  тенденциозно просене на положителни постинги или да бъде назоваван като "псевдо" проблем.................... :balk_149: Ами това е подразделение за емоции и жената съвсем основателно пита дали пък наистина е разумно.......... Вместо да приемате всеки въпрос от подобно естество като преднамерена обида към проблема си, й пожелайте сърдечно успех. Това, ако сте добри хора ще ви накара да се почувствате по-добре.

  Аз бих дала на надя следния съвет: смело напред :goodluck: , но се запознай с рисковете на бременност на тази възраст. Прочети в БГ мама за изследвания като биохимичен скрининг например :balk_121:
*
искам мннието ви !
« Отговор #18 -: Март 17, 2006, 20:21:27 pm »
Цитат на: kukurigu

  Прочети в БГ мама за изследвания като биохимичен скрининг например :balk_121:

И тук при нас има много подробна статия за биохимичния скрининг, написана старателно от Мели:
Какво е биохимичен скрининг?
Моят съвет е да погледнеш и тази статия, изключително полезна е:
Пренатален скрининг, женска консултация
Успех !
*
искам мннието ви !
« Отговор #19 -: Март 18, 2006, 20:13:31 pm »
Наде,
щом питаш и аз да ти кажа:
ако наистина се наемаш и го искаш - направи го.
Това, че си на 35 е най-малкият проблем. Съдедката на 37 ще си има второ след месец, а първото й е на 2 г.
така, че възрастта не е пречка. Е, все още. Бързай, ако го искаш
Успех