0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
ОТГОВОРИ САМО ОТ ЖЕНИ 2 - ЛЮБОВНИЦАТА...
« Отговор #20 -: Август 29, 2005, 12:38:35 pm »
Абе, шефе ти на какъв се правиш не мога да разбера? Този път ще си позволя да вкарам нерви, ама вече не мога да те изтърпя- как можеш да си помислиш, че помагаш чрез темите си на която и да било тук???????????
Да ти кажа нещо- ние с мъжете си не си говорим само за това, кога ще ми се отдели яйцеклетката или той колко сперматозоида ще има в поредната порция!!!
Много плоско от твоя страна, че чак и да цитираш момичетата.
СУПЕР МНОГО МЕ ДРАЗНИШ!!! Не си мисли, че си супер компетенция на темата " Идеални отношения при двойките"
Мъже .......
 :balk_149:  :balk_153: :balk_163:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
ОТГОВОРИ САМО ОТ ЖЕНИ 2 - ЛЮБОВНИЦАТА...
« Отговор #21 -: Август 29, 2005, 13:37:36 pm »
Абсолютно съм съгласна с Мини! Ти май взе да се престараваш и доста да преиграваш!
Sorry за израза, обаче имам чувство, че си правиш душевни чекии като ни задаваш разни дълбокомислени теми и после много "компетентно" коментираш!
ОТГОВОРИ САМО ОТ ЖЕНИ 2 - ЛЮБОВНИЦАТА...
« Отговор #22 -: Август 29, 2005, 14:15:48 pm »
Амииии....човекът си задава въпрос, а който иска отговаря, нали? Защо трябва да се изнервяме ся?!
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
ОТГОВОРИ САМО ОТ ЖЕНИ 2 - ЛЮБОВНИЦАТА...
« Отговор #23 -: Август 29, 2005, 14:21:54 pm »
Не бе Васи, той нека си задава въпроси, ама да не коментира по този начин мненията на момичетата. Ако си прави психологически проучвания или експерименти има си други места за това.
*
ОТГОВОРИ САМО ОТ ЖЕНИ 2 - ЛЮБОВНИЦАТА...
« Отговор #24 -: Август 29, 2005, 17:36:01 pm »
само не разбрах как едно безобидно нещо като "абе доста интересна дискусия се води тук - във форума и в чат канала, - по тази тема. не знам ама маи доста ви допада да "мислите" " може да доведе до по-горните писания....

просто не мога да се сетя за друго обяснение освен ЖЕНИ... :balk_149:  :a_snake_01:  :dontknow:
*
ОТГОВОРИ САМО ОТ ЖЕНИ 2 - ЛЮБОВНИЦАТА...
« Отговор #25 -: Август 29, 2005, 17:39:36 pm »
Цитат на: aivy
Не бе Васи, той нека си задава въпроси, ама да не коментира по този начин мненията на момичетата. Ако си прави психологически проучвания или експерименти има си други места за това.


някой да е казал че се правят опити и/или психологически експерименти ???
*
ОТГОВОРИ САМО ОТ ЖЕНИ 2 - ЛЮБОВНИЦАТА...
« Отговор #26 -: Август 30, 2005, 07:23:04 am »
аха, хванал си любовница и сега искаш сам себе си да убедиш, 4е вси4ко е само и единствено в името на семеиството.
Неzнам , не съм напълно сигурна, 4е жена ти така ще го въzприеме. Не 4е пре4и да и раzкажеш историята погледната от тоzи ъгъл, но можещ да останеш нераzбран.
 :wink:
*
ОТГОВОРИ САМО ОТ ЖЕНИ 2 - ЛЮБОВНИЦАТА...
« Отговор #27 -: Август 30, 2005, 11:18:15 am »
Цитат на: Kaffee
аха, хванал си любовница и сега искаш сам себе си да убедиш, 4е вси4ко е само и единствено в името на семеиството.
Неzнам , не съм напълно сигурна, 4е жена ти така ще го въzприеме. Не 4е пре4и да и раzкажеш историята погледната от тоzи ъгъл, но можещ да останеш нераzбран.
 :wink:

хихихи, абе бигбен защо не си каза направо, ами поставяш такива главоблъсканици :lol:не се набирай толкова :wink:
*
ОТГОВОРИ САМО ОТ ЖЕНИ 2 - ЛЮБОВНИЦАТА...
« Отговор #28 -: Септември 07, 2005, 10:30:21 am »
Цитат на: aivy
Цитат на: Kaffee
аха, хванал си любовница и сега искаш сам себе си да убедиш, 4е вси4ко е само и единствено в името на семеиството.
Неzнам , не съм напълно сигурна, 4е жена ти така ще го въzприеме. Не 4е пре4и да и раzкажеш историята погледната от тоzи ъгъл, но можещ да останеш нераzбран.
 :wink:

хихихи, абе бигбен защо не си каза направо, ами поставяш такива главоблъсканици :lol:не се набирай толкова :wink:


Абе не бих казал 4е това е така - всички който ме познават от този сайт добре, знаят 4е първо нямам жена и второ, което сега добавям, е че нямам и любовница...

Аз мисля че иначе съм достатъчно прям и директен когато питам това или онова за да си кажа директктно каквото ми е на сърце . :)
ОТГОВОРИ САМО ОТ ЖЕНИ 2 - ЛЮБОВНИЦАТА...
« Отговор #29 -: Септември 08, 2005, 18:06:05 pm »
Цитат на: bigben
Абе не бих казал 4е това е така - всички който ме познават от този сайт добре, знаят 4е първо нямам жена и второ, което сега добавям, е че нямам и любовница...


В такъв случай обясни каква е функцията ти в този форум?! :dontknow:
ОТГОВОРИ САМО ОТ ЖЕНИ 2 - ЛЮБОВНИЦАТА...
« Отговор #30 -: Септември 10, 2005, 00:18:49 am »
Струва ми се,че стигне ли се до това жената да разбере,значи този мъж не заслужава нито едната от двете!
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
ОТГОВОРИ САМО ОТ ЖЕНИ 2 - ЛЮБОВНИЦАТА...
« Отговор #31 -: Септември 10, 2005, 08:59:14 am »
Цитат на: anelia1870
Цитат на: bigben
Абе не бих казал 4е това е така - всички който ме познават от този сайт добре, знаят 4е първо нямам жена и второ, което сега добавям, е че нямам и любовница...


В такъв случай обясни каква е функцията ти в този форум?! :dontknow:


Аз харесвам Бигбен, всеки има право да бъде в този форум, не е обидил никой, и той си има своите тревоги и съмнения.
А пък преди такива изказвания, Анелия, прочети, поинтересувай се.

За сведение:
bigben
Потребител



Регистриран на: Dec 15, 2004
Мнения: 118
от: София
 Пуснато на: Нед Яну 16, 2005 2:54 pm    Заглавие: Re: Въпросник  

--------------------------------------------------------------------------------
 
1.На колко сте години
-мъжът АЗ - 25
2.От колко време се борите със стерилитета
- 1 година
3.Имате ли поставена диагноза?(напишете я)
- варикоцеле
4.Какви изследвания процедури и манипулации сте правили до сега
-еднократно правени-операции: ВАРИКОЦЕЛЕ-без успех, след 10дни ВАРИКОЦЕЛЕ ФОКС
-многократно правени - спермограми-2
*

    Anonymous

ОТГОВОРИ САМО ОТ ЖЕНИ 2 - ЛЮБОВНИЦАТА...
« Отговор #32 -: Септември 10, 2005, 09:46:39 am »
Lali sled kato vseki ima pravo da e v tozi forum zashto ti preceniavash koi e za tuk i koi ne i pravish podobni izkazvania
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
ОТГОВОРИ САМО ОТ ЖЕНИ 2 - ЛЮБОВНИЦАТА...
« Отговор #33 -: Септември 10, 2005, 10:04:14 am »
Първо аз латиница не чета, но днес ще направя изключение.

Второ не ми харесва анонимността, изправи се срещу мен с името си, но пак ще направя изключение.

Вярно е, че съм гонила от този форум някои хора.
Но тава са хора, които идват тук, развяват лесно реализираното си майчинство, казват ние ще помагаме, като помощта им се изразява в даване съвети от рода, ако не мислите, ще стане.
Историите са им от рода:аууу ,три месеца не стана, ама като спрях да мисля, или пък пих чай от малина и т.н. и взе че стана.
Или пък разказват: аз имам проблемна приятелна и т.н. /тук, госте, направи справка с темата "Писна ми от нетактични и груби "доброжелатели"/.

И при такива изказвания АЗ УСЕЩАМ как момичетата тук се свиват като попарени, как душичките им страдат, как се прибират като охлювчета в черупката си,  но понеже са благородни и добрички /за разлика от мен/ никога не се изправят срещу такива доброжелателки.

Не съм забелязала Бигбен да е унижил някое момиче тук.

И ако не поразчиствам от време на време тук, знаеш ли какво ще стане тук?

Разговори от рода каква рокля за бременна си купих днес, какво бельо за бременни са пуснали на Графа, колко ми е сладко детенцето, как се усмихва, как не мога да спя нощем от растящите му зъбки и т.н.

Да ама всички тук искаме ДА НЕ СПИМ ОТ РАСТЯЩИ ДЕТСКИ ЗЪБКИ!!!

Ама не спим от притеснения какъв ще е резултата от цветната снимка /например Ели тази нощ/.

P.S. И моля всички дългопишещи тук момичета , които безкрайно обичам и уважавам,  да не почнат сега да ме опровергават, че не страдат от такива мнения, защото хич, ама хич няма да повярвам, а пък излизам и няма да имам възможност да отговарям. :wink:
*
ОТГОВОРИ САМО ОТ ЖЕНИ 2 - ЛЮБОВНИЦАТА...
« Отговор #34 -: Септември 10, 2005, 11:37:54 am »
Както винаги си до болка права. Затова си те обичаме толкова много ...
*
ОТГОВОРИ САМО ОТ ЖЕНИ 2 - ЛЮБОВНИЦАТА...
« Отговор #35 -: Септември 10, 2005, 11:50:23 am »
Цитат на: Lali
Първо аз латиница не чета, но днес ще направя изключение.

Второ не ми харесва анонимността, изправи се срещу мен с името си, но пак ще направя изключение.


напълно права си!!!
*

    Eli__

ОТГОВОРИ САМО ОТ ЖЕНИ 2 - ЛЮБОВНИЦАТА...
« Отговор #36 -: Септември 10, 2005, 12:09:00 pm »
Лали,миличка как знаеш,че не съм спала снощи от страх и притеснение...Благодаря ти,че винаги знаеш какво да напишеш - с точните думи,в прав текст!Подкрепям мнението ти. :balk_50:
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
ОТГОВОРИ САМО ОТ ЖЕНИ 2 - ЛЮБОВНИЦАТА...
« Отговор #37 -: Септември 10, 2005, 17:36:16 pm »
Ами знам, защото и за не спах преди моята хидротубация.
*
ОТГОВОРИ САМО ОТ ЖЕНИ 2 - ЛЮБОВНИЦАТА...
« Отговор #38 -: Септември 21, 2005, 18:41:25 pm »
и аz много харесвам Бигбен
моето беше шега
има много теми на които ни липсва мъжка гледна то4ка, надявам се Бигбен да помага
ОТГОВОРИ САМО ОТ ЖЕНИ 2 - ЛЮБОВНИЦАТА...
« Отговор #39 -: Септември 22, 2005, 22:39:06 pm »
Цитат на: bigben
Цитат на: cygnus
Ако мъжа е пич в момента, който си хване любовница и каже на жена си - ясно - могат да се разберат като големи хора.
Обаче, да се крие - да се прибира при някой, който да му готви, пере и глади дрехите, а да се забавлява с друга жена на друго място - сори ама за такива мъже има една друга "специална" думичка. Това е моето мнение и то е същото и за жената, която лъже по този начин мъжа си!


Аз лично за мене не смятам, че бих ТЪРПЯЛ жена която само да ми готви и чисти... Така че, по скоро бих останал при любовницата.

Аз все още смятам, предполагам че и всички ТУК четящи, че семейство означава СЪВМЕСТЕН живот - заедно с сексуалните, финансовите и всички други задължения които имат двама души. А не АЗ да си имам жена за сеь , жена за чиниите, жена за гладене, жена за ...