0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

припадане от болки в яйчниците
« -: Юли 21, 2005, 12:12:51 pm »
Здравейте! аз сам нов потребител на този форум. Прибегнах до него понеже имам даоста вапроси на които може би и вие ще можете да ми помогнете от личен опит!
Първо да ви кажа че съм омъжена от 1 година. Мъжа ми си направи спермограма и резултатите не са приятни-20милиона на мл.,50%подвижни.Оперираха го от Варикоцеле и се надяваме че картината ще се подобри.Междувременно продължаваме да се пробваме да правим бебе. Този месец около 3-4 след овулацията ми се събудих от чудовищни болки в яйчниците. Станах и събудих мъжа ми и припаднах-може би от прекалено силната болка и от това че съм с постоянно ниско кръвно и тялото ми не е издържало на силната болка.Кървене не съм имала.
Искам да попитам случвало ли се е подобно нещо на някой и на какво може да се дължи.Прегледа ме гинеколог и каза че сам напълно здрава гинекологично. Прекалено е рано да знам дали не сам бременна,но се питам дали е възможно да съм и това да е някакъв процес на вгнездяване на яйцеклетката.
благодаря ви!
припадане от болки в яйчниците
« Отговор #1 -: Юли 21, 2005, 12:45:12 pm »
Мила, задай си въпросът в опити за забременяване.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

припадане от болки в яйчниците
« Отговор #2 -: Юли 21, 2005, 16:26:46 pm »
Ами Васи, тя го е направила и то 1 ден по-рано
http://www.zachatie.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1156
:roll:  :roll:  :?:
*
припадане от болки в яйчниците
« Отговор #3 -: Юли 26, 2005, 16:48:13 pm »
Ади,
на мен ми се е случвало преди 6-7 години и даже лежах в болница 5 дни. Надупчиха ми дупето и ме натъпкаха с антибиотици Зинат. По същия начин ми казаха, че нямало нищо сериозно, само дето трудно ми се пукали фоликулите и било от това. Иначе да чукна на дърво :bonk: оттогава нищо подобно.
Все пак се консултирай и с друг лекар.
Успех!
припадане от болки в яйчниците
« Отговор #4 -: Юли 26, 2005, 18:48:50 pm »
Боляли са ме яйчниците много отдавна - още бях момиче. Болката е чудовищна, е не като да родиш, но беше много болезнено. Извесно време лекарите се чудиха дали не е апантисит, но накрая се разбра, че съм си простудила яйчниците.
Матей - 1.04.2006 г
припадане от болки в яйчниците
« Отговор #5 -: Юли 26, 2005, 22:52:53 pm »
благодаря за сведенията...
болките не са се повтаряли и се надявам да е била настинка.
Иначе вече ми закъснява с 3 дни и много се надявам да сам бременна...
*
припадане от болки в яйчниците
« Отговор #6 -: Юли 27, 2005, 09:40:26 am »
Еееееее, стискаме палци да има две чертички :D Като си направиш тест да се похвалиш :lol:
Успех!!!
припадане от болки в яйчниците
« Отговор #7 -: Юли 28, 2005, 10:25:50 am »
Прави си тест спокойно - с такова закъснение спокойно можеш да се довериш на резултата
Матей - 1.04.2006 г