0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Блажодаря, момичета!
Малко срамно, но като чета за проблеми с тоалетната се замислих, че от четири дни съм с разстр.... по два пъти дневно....
Все пак, от страх, продължавам с лекарствата и в понеделник тест....нова седмица - дано е за ново начало.... никой доктор досега така и не ми каза за това кафяво нещо всеки път.... научавам го оттук, за което съм благодарна, че ви има и сме заедно....
Момичета,много съм разтроенна и имам нужда от вашите съвети!Днес бях на трансфер,но никак не ми вървеше днес.Още по пътя ми звъннаха ембриолозите и казаха ,че едното ми от 2-те ембриончета е спряло да се развива и ще правим трансфер само на едното!До вчера се развивало добре и затова не са размразили другото!Влязох с операционната но се оказах с много крив канал,доктора каза че е като лабиринт и по никакъв начин с какви ли не инструменти неможе да се стигне до матката.Мъчи се много дълго и извика и Д-Р Персенска тя също се измъчи вкарваха какви ли не инструменти.Каза че пробва последно иначе трябва да отложим трансфера.Накрая стана и го върнахме едното!Другото което ми е притеснено,че емриолозите казаха че имат и леки забележки в морфологията на ембриона.Невярвам вече изобщо че ще се хване!Как мислите ако мислеха че нестава щяха ли да го върнат?Много ме е страх и невярвам да е успешен опита,а с тоя крив канал незнам ще има ли друг успешен трансфер!
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Мисли позитивно, мила!
На мен никой няма да ми повярва, че мисля позитивно, но миналата година на трансфера на два ембриона така позитивно мислех, че им говорех на снимките, че ги милвах, и корема...
Е, не стана, но пък аз се чувствах много добре, мислейки, че е станало...
И ти недей - точно сега недей!
Щом са решили все пак да направят трансфера, а да не го отлагат, значи са преценили, че всичко е ок. За ембриончетата знам, че и от най-ненадеждните се раждат хубави и здрави деца. А за канала - мисли си, че щом са го вкарали през този крив канал - няма начин да си тръгне от там и ще се закотви здраво.
Стискам ти палци и не мисли, че това ще е изстраданото ти детенце! Успех!


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Много благодаря!Дано си права
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Здравейте, момичета!
Прибрах се вече в хотела и след малко ще си почина.
Имам добри новини, слава Богу!   13 яйцеклетки извадихме, от 10 или 12 големи фоликула. Сега утре ще се види дали са качествени и какво се оплоди, но съм щастлива.
Направихме и 2 процедури акупунктура при д-р Ликсов, взехме кръв за РВМС и утре ще ми го поставят. Ще се запозная лично с д-р Цветков - сигурно той ще ми го слага и се радвам, защото всички казвате, че е много мил.

Момичета, сега ще задам тъп въпрос - забравих от днес или от утре утрогестана и естрофема...Уж миналата година съм била на трансфер, ама...и днес не чух много д-р Персенска.

Целувки на всички и успех, момичета!


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Браво!Ще видиш много е добър и внимателен доктор Цветков!От тази вечер почваш всички лекарства!
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Учудих се, че утре ще е поставянето на РВМС, защото обикновено два дни след първата кръв е втората и поставянето. Притеснява ме това, че имам дискомфорт, което е нормално, разбира се - все пак доста боцкания съм имала днес. Но утре няма ли да ми е прекалено болезнено поставянето на лекарството на този фон? Имам висок праг на болка, ама толкова мразя това защипване и простотии, дори днес ми беше на устата да питам д-р Персенска не може ли първо да ме упоят, после да ме почиства, че е доста неприятно.



"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Милата
Радвай се, че е минало... гадничко си е. Спокойно, всичко ще бъде наред  :?
Здравейте, момичета!
Прибрах се вече в хотела и след малко ще си почина.
Имам добри новини, слава Богу!   13 яйцеклетки извадихме, от 10 или 12 големи фоликула. Сега утре ще се види дали са качествени и какво се оплоди, но съм щастлива.
Направихме и 2 процедури акупунктура при д-р Ликсов, взехме кръв за РВМС и утре ще ми го поставят. Ще се запозная лично с д-р Цветков - сигурно той ще ми го слага и се радвам, защото всички казвате, че е много мил.

Момичета, сега ще задам тъп въпрос - забравих от днес или от утре утрогестана и естрофема...Уж миналата година съм била на трансфер, ама...и днес не чух много д-р Персенска.

Целувки на всички и успех, момичета!


Повече са били фоликулите, и при мен не можеха да ги преброят, а на пункцията излизаха повече яйцеклетки.
УТрогестана от деня на пункцията, но вечерта. Може би късно се включвам, но вчера нямах никакво време...

Успех!
Здравейте, на 09.07 трябваше да имам трансфер на 2 замразени ембриона, но те спряха да се развиват и нямаше трансфер.
От притеснение забравих да попитам дали дължа някаква такса за размразяването.Някой знае ли нещо по въпроса?
Да има такса по 250 лв. на ембрион! Е Много е неприятно така!АЗ също бях на трансфер на 9.7.До сутринта и двете ебриончета се развиваха добре,но едното спря развитието си и ми върнаха само едното!
« Последна редакция: Юли 11, 2015, 20:41:08 pm от galetosweet »
*
таксата размразяване е 250 за всички, не за един брой.
аз размразих 3 и платих 250лв.
*
Момичета, кой е мамолога в клиниката? Отзиви? Благодаря предварително!
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Добро утро, момичета!
Вчера не можах да пиша...
Та, имаме си 11 оплодени яйцеклетки! Всичките 13 бр. били зрели, но 2 не дали индикации, че ще се оплодят. Много се радвам, защото в деня на прегнила голям брой от фоликулите бяха по 16 мм. и мислех, че са малки, но...
Поставиха ми РВМС-то и сега в понеделник ще чакам отново обаждане.

Момичета, не знам какво да правя с моя корем! Много ми е подут - като плондер е от газове, които разбира се си стоят само вътре и не мога да освобождавам. Като включим и проблема с ходенето до тоалетна, чувствам се много зле, а искам да оправя това положение най-сетне преди трансфера...Вчера към 14 ч. изпих 35 капки дулколакс, надявайки се да отида вечерта до ВЦ-то, ама нищо. Сега сутринта - бълбука ми, но пак не мога да ида. Не знам какво да правя...Дали да слагам всяка сутрин свещички ева кю? Страх ме е да не привикна към тях примерно и после да трябва всеки ден да правя...Ако трябва ще правя, но дали ще е толкова полезно всеки ден?


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Добро утро, момичета!
Вчера не можах да пиша...
Та, имаме си 11 оплодени яйцеклетки! Всичките 13 бр. били зрели, но 2 не дали индикации, че ще се оплодят. Много се радвам, защото в деня на прегнила голям брой от фоликулите бяха по 16 мм. и мислех, че са малки, но...



Мими,страхотно,цели 11,чудесно наистина. :balk_47:
Успех по нататък.



*
Към свещичките Ева кю няма да привикнеш. По-добре ги ползвай, докато ти се регулират червата! Чудесна работа вършат!
Успех с трансфера :)
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Добро утро, момичета!
...

Подкрепям Анмар - взимай свещички, прави клизми, пий дуфалак, защото коремът трябва да е спокоен. А и аз ти обещах, че след трансфера, заради прогестерона и т.н., нещата стават още по-запечени.
таксата размразяване е 250 за всички, не за един брой.
аз размразих 3 и платих 250лв.
Благодаря, а скоро ли си размразявала?
*
вчера, 11 юли
Успех! osi_9 А ние с мъжа ми бяхме много разстроени и така си тръгнахме без да питаме.Чак на др.ден се сетих за  :balk_149:това