0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #720 -: Ноември 23, 2012, 07:31:19 am »
Аз вече имам дата за хистероскопията - другата седмица в четвъртък. Чакам потвърждение. Казаха какви изследвания да приготвя. Ако и вие се сещате да ме посъветвате нещо, сега е момента  :lol:
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #721 -: Ноември 23, 2012, 10:48:37 am »
papa2011 успех мила и няма страшно,и аз я правих юни месец и беше мн леко,само кадето си приготви целия ден,защото докато започне самата процедура ще чакаш доста,поне при мен беше така.....
иначе аз бях вчера на преглед имам 14фоликула м/у 10-15мм незнам дали е добре,но доки каза,че е доволна,вече съм на гонал 150,мерионал и още една,която не я запомних и в събота пак на преглед.... 
 
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #722 -: Ноември 23, 2012, 12:13:40 pm »
papa2011, успех и от мен! И аз съм минала през хистероскопия, няма нищо страшно, нито боли след това.
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #723 -: Ноември 23, 2012, 12:39:56 pm »
marieta25,браво,чудесно се развиват работите.
Може да си разочарован ако не успееш,но си обречен ако не опиташ...
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #724 -: Ноември 23, 2012, 13:03:09 pm »
Аз вече имам дата за хистероскопията - другата седмица в четвъртък. Чакам потвърждение. Казаха какви изследвания да приготвя. Ако и вие се сещате да ме посъветвате нещо, сега е момента  :lol:
papa2011, и от мен успех! Моята хистероскопия я прави д-р Шефкетова, за отстраняване на полип. Много добре се чувствах след това, към 17.00 ч. ме пуснаха да си ходя. Може да си вземеш някакво списание/книга/ за четене, то там имаше в стаята, но бяха старички  :lol: и на мен ми беше бая скучно докато ме пуснат. А може и да си поспиш де  :D.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #725 -: Ноември 23, 2012, 17:28:04 pm »
Аз вече имам дата за хистероскопията - другата седмица в четвъртък. Чакам потвърждение. Казаха какви изследвания да приготвя. Ако и вие се сещате да ме посъветвате нещо, сега е момента  :lol:

Много късмет и от мен!Аз имам две хистероскопии и двете ми ги прави доктор Шефкетова.Гадно е чакането-след време навързах нещата,че първо правят пункциите и след това хистероскопиите и за това толкова се чака.В стаята има телевизор,може и да поспиш и към 16-17 часа те пускат да си ходиш.Не е страшно!
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #726 -: Ноември 23, 2012, 17:36:04 pm »
papa2011 , и от мен много стиснати палци.
Аз правих хистероскопия декември, а в началото на февруари следващата година вече бях бременна. Искам да ме последваш. Успех!


*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #727 -: Ноември 23, 2012, 22:15:58 pm »
papa2011, от мен също имаш пожелание за успех на хистероскопията. Аз съм с 3. След първата направеният опит беше успешен, друг е въпросът, че спря да се развива ембриончето. Мариета ти е казала, че отива целия ден, пускат в късния следобед (около 17:00). От мен - вземи си твои чехли/джапанки, че на мен лично чехлите за еднократна употреба не ми бяха много удобни.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #728 -: Ноември 24, 2012, 09:27:49 am »
Здравейте и от мен! предстои ми лапароскопия другата седмица и веднага щом е възможно след това- опит. Много ме е страх, но се надявам всичко да е наред и да мога по-бързо да стартирам и аз.
Успех на всички :bighug:
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #729 -: Ноември 24, 2012, 18:42:26 pm »
момичета, по повод хистероскопиите след оперативна кога най-рано може да се стартира с процедура? Можеш ли да ходиш на работа на другия ден? Дават ли болнични? И колко струва?май станаха много въпросите ми ;)
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече ...
Айнщайн
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #730 -: Ноември 24, 2012, 18:56:58 pm »
съкровище,опретивната е 600лв.-поне толкова беше юни месец.Болничен дават -или 7 или 10 дена да не те излъжа.Относно стартирането на процедура на мен още на следващия месец доктор Персенска ми предложи ЕЦ.Аз обаче нещо психически не бях готова и отложих за следващия.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #731 -: Ноември 24, 2012, 19:08:26 pm »
съкровище,опретивната е 600лв.-поне толкова беше юни месец.Болничен дават -или 7 или 10 дена да не те излъжа.Относно стартирането на процедура на мен още на следващия месец доктор Персенска ми предложи ЕЦ.Аз обаче нещо психически не бях готова и отложих за следващия.
благодаря много Пими за бързия и точен отговор!
Желая ти успех! :)
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече ...
Айнщайн
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #732 -: Ноември 24, 2012, 23:41:56 pm »
И само да добавя, че веднага на другия ден можеш да си на работа, ако се налага.
Малко по-нагоре написах, че веднага след хистероскопията стартирах и забременях. Успех, съкровище!


Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #733 -: Ноември 25, 2012, 08:18:44 am »
Момичета, искам да попитам тези от вас, които са правили лапароскопия при доктор Стаменов слагат ли дренажи и катетър- искам психически да съм подготвена; на кой ден се свалят конците или работят със  саморазграждащи се; мога ли на следващия ден да пътувам около 300км? Също така ме интересува дават ли диск със запис от операцията?Благодаря ви предварително!
« Последна редакция: Ноември 25, 2012, 08:22:50 am от pipilota_28 »
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #734 -: Ноември 25, 2012, 08:57:45 am »
Преди две седмици правих лапаро при д-с Стаменов.Имах само катетър ,който въобще не усетих,още ме държеше упойката ,когато го махнаха.Дренаж нямах.Конците ги свалихме на 7 ден.Имах по едно възелче,нищо не се усеща при махане.Аз след лапарото не съм пътувала,от София съм,но ти можеш да попиташ.Диск не съм търсила,вчера го изгледах с доктора.Успех!
Препоръчвам ти да си вземеш твои чехли и чорапи.Краката ми бяха ледени след процедурата.


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #735 -: Ноември 25, 2012, 09:05:38 am »
Пипилота,втората ми лапароскопия я правиха в Плевен.На другия ден си пътувах без проблем до София.Успех.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #736 -: Ноември 25, 2012, 09:17:39 am »
Много, много хубави пожелания.  :D Благодаря за съветите, които сте ми дали. :grouphug2:

papa2011 , и от мен много стиснати палци.
Аз правих хистероскопия декември, а в началото на февруари следващата година вече бях бременна. Искам да ме последваш. Успех!
Както се казва: В твоите уста, Божиите уши! :flower: Ще бъда най-щастливия човек на земята.
Дано да ми предложат опит веднага след хистерото. Дано всичко мине както трябва и да няма усложнение.


Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #737 -: Ноември 25, 2012, 16:48:08 pm »
И само да добавя, че веднага на другия ден можеш да си на работа, ако се налага.
Малко по-нагоре написах, че веднага след хистероскопията стартирах и забременях. Успех, съкровище!
благодаря ти много, Мгстра :)
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече ...
Айнщайн
*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #738 -: Ноември 25, 2012, 17:13:11 pm »
Здравей те момичета мина и моята пункция извадих ме 20 яицеклетки сега остава чакането да видим какво ще стане.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #739 -: Ноември 25, 2012, 18:00:47 pm »
Някой имал ли е следния проблем имам температура почти всеки ден в 17 часа 37,1 37,2.Преди трансфера споделих това с д-р ПЕРСЕНСКА тя каза че е от утрогестана.Аз продължавам да го слагам ,но възможно ли е да продължава да е от него?