0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #620 -: Ноември 14, 2012, 12:40:29 pm »
Да,така е, по принцип следв.седмица имах час при един от двамата за ФМ,и не трябваше да се виждаме вече тези доктори, но поради течението записах пак при Стаменов,че нещо се ошашках.Дано не ме върне :(
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #621 -: Ноември 14, 2012, 13:02:11 pm »
той няма да те върне, но Сигридов и Михова са по-наясно може би с бременните въпроси.
момичета,кои точно доктори ще отсъстват интересуваме д-р Шефкетова дали  ще отсъства,защото като говорихме за цикъла ми и и казах,че горе долу на 17ти трябва да ми дойде тя не ми каза,че ще отсъства,много се притеснявам неискам и този месец да пропусна :(
на мен ми казаха че всички няма да ги има, изобщо няма да работи клиниката.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #622 -: Ноември 14, 2012, 13:28:10 pm »
а ако отида на 3 ден от цикъла грешка ли ще е?може ли да се стартира?
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #623 -: Ноември 14, 2012, 13:47:31 pm »
а ако отида на 3 ден от цикъла грешка ли ще е?може ли да се стартира?

Аз отидох на 3-ия ден-след преглед и хормони ми сложиха първата инжекция!
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #624 -: Ноември 14, 2012, 14:51:35 pm »
момичета искам да ви попитам,ако почна да пия витамин ц,за да си изместя цикъла,(за да мога да направя опита този месец)дали ще е някакъв проблем за самата процеддура?моля ви пишете ми,че съм много отчаяна....
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #625 -: Ноември 14, 2012, 15:00:24 pm »
момичета искам да ви попитам,ако почна да пия витамин ц,за да си изместя цикъла,(за да мога да направя опита този месец)дали ще е някакъв проблем за самата процеддура?моля ви пишете ми,че съм много отчаяна....
не разбира се, ама се съмнявам с витамин Ц да успееш да си изместиш цикъла, по скоро се обади по тел. и питай доктора какво да пиеш и слагаш, за да повлияеш на цикъла.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #626 -: Ноември 14, 2012, 15:10:10 pm »
лошото е че нямам на д-р Шефкетова телефона моля ако някой го има да ми пише на лични,незнам какво да правя,ако испусна тоя месец после ме хващат другите два в които ще местят клиниката и това значи,че ще стартирам февруари,а всяка една от вас знае,колко е мъчително това чакане.... :balk_144: :balk_145:
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #627 -: Ноември 14, 2012, 15:30:03 pm »
благодаря ви за бързите отговори...
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #628 -: Ноември 14, 2012, 15:40:00 pm »
Marieta, не е късно да започнете и на 3-и ден. Особено пък ако ти дойде по-късно на 17.11. Мисля, че вече е късно да влияееш на цикъла, но нека и някой друг да каже. Витамин Ц знам, че се пие, за да спре по-бързо кървенето.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #629 -: Ноември 14, 2012, 15:43:04 pm »
Мариета обади се на спешния телефон и обясни какво те тревожи, те ще ти кажат как да постъпиш.Много си се ошашкала което е нормално, но нейдей да влияеш на цикъла си самосиндикално, за да не си навлечеш по-големи проблеми.

Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #630 -: Ноември 14, 2012, 16:34:36 pm »
обадих се на спешния и ми казаха витамин ц ампули да пия и дано да го спра поне до събота,казаха ми ако успея поне до събота в понеделник на 3 ден мога да почна,но момичета стискайте палци,да ми повлиаят тези ампули,много ви благодаря за съветите...
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #631 -: Ноември 14, 2012, 17:15:49 pm »
Някой знае ли дали консултациите с имунолозите се заплащат?Днес влязох при тях,за да попитам нещо,вьв врьзка с направените вече изследвания,а те ми отговориха,че трябва да си запиша час.Досега това не ми се е случвало,та се питам каква е причината?
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #632 -: Ноември 14, 2012, 17:19:51 pm »
не се плащат, ама явно и те са вече много заети.
Мен се опитаха така да ме отпратят, защото били събота и не съм си записала час, но аз настоях, че Д-р Персенска ме праща спешно и ме приеха, а и нямаше никой пред кабинета.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #633 -: Ноември 14, 2012, 18:03:55 pm »
И при мен Стаменов беше казал спешно,дори им се обади, но ми казаха- записвате си час...и ми дадоха след седмица и половина...
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #634 -: Ноември 15, 2012, 09:23:17 am »
това ме учудва направо.
Аз почти повиших тон на Балтаджиева и разговора протече в леко заядлив тон, но не ме върна 8O 8O
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #635 -: Ноември 15, 2012, 09:53:58 am »
Момичета да попитам имали някой със записан час за лапаро и хистероскопия в периода 21-26 ноември моля да ми пише искам нещо да попитам. Предварително благодаря.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #636 -: Ноември 15, 2012, 11:13:59 am »
Момичета,спешно ми трябва телефона на д-р Стаменов.Каза ми да му се обадя към края на седмицата,но аз му нямам телефона!Благодаря ви предварително!Успех на всички в процедура и лека бременност на бременнелките! :bighug:
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #637 -: Ноември 15, 2012, 16:17:45 pm »
Днес бях на преглед и попитах как ще работят тези дни, тъй като прочетох тук коментарите, а ме проследяват на естествен цикъл, и се притесних малко.
Д-р Персенска ми каза, че утре са до обяд, в събота няма да работят, а в неделя са на линия и най-вероятно тогава ще ми бъде пункцията.
Така че, marieta25 , опитай да си запишеш час за неделя и не се притеснявай. Но ако не успееш, и в понеделник няма да е късно.


Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #638 -: Ноември 15, 2012, 16:48:02 pm »
аз за сега подържам фронта с витамин ц ампули и си запазих час за понеделник,защото се чух с д-р Шефкетова и тя ми каза да отида тогава и да не се притеснявам дано ми устиска поне до утре следобяда,ще стане супер...стискайте палци,а на теб mgstra успех!!!
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #639 -: Ноември 15, 2012, 17:59:48 pm »
Здр!Аз отскоро съм пациентка на клиниката и правим инвитро на естествен цикъл.Доктор Персенска иска утре да си пусна хормони и евентуално в неделя пункция.Бяха много заети днес и не ми обясниха подробно ами е за първи път и съм много притеснена.Ще има ли други изследвания и може ли партньора да занесе материал,че е малко притеснен за тези неща.Освен хормоните искат ли и други изследвания?Много момичета пишат,че правят пункцията без упойка-да направя ли и аз така?
Колко струват всички тези изследвания?
Извинявайте за многото въпроси,но ще се радвам да споделите опита си с мен :oops: