0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #400 -: Октомври 22, 2012, 18:45:16 pm »
След направена биопсия, ако се установи някакво отклонение се слага лекарство (не е РВМС) и е 20 лева.
По слънчевата страна на улицата
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #401 -: Октомври 22, 2012, 19:03:51 pm »
След направена биопсия, ако се установи някакво отклонение се слага лекарство (не е РВМС) и е 20 лева.
На мен го слагаха (РВМС) преди трансфер, като отидох при имунолозите първо ме питаха дали съм след биопсия, затова явно съм се подвела, че го слагат и след биопсия.Извинявам се за недоразумението от моя страна  :oops:
Смелостта не е това да не изпитваш страх, а това да прецениш, че нещо е по-важно от страха и да го направиш, въпреки него!
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #402 -: Октомври 22, 2012, 19:09:58 pm »
Зависи какво се установи от биопсията. На мен са ми слагали РВМС именно след лош резултат от биопсия, но зависи при кои показатели е проблемът. После контролна биопсия, бяха се покачили "добрите" клетки, но не достанъчно и пак лечението беше РВМС и още една контролна биопсия.
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #403 -: Октомври 22, 2012, 19:35:24 pm »
Милички, каква е цената на SDI теста в нашата клиника? От това,което изчетох така и не разбрах. Благодаря!
Пепси, 100 или 110 лева беше в края на юли :-)
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече ...
Айнщайн
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #404 -: Октомври 22, 2012, 22:14:06 pm »
Милички, каква е цената на SDI теста в нашата клиника? От това,което изчетох така и не разбрах. Благодаря!
Пепси цената е 100 лв!
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #405 -: Октомври 23, 2012, 09:04:41 am »
Момичета, благодаря за разясненията.Горе-долу се ориентирах за какво става дума с това лекарство.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #406 -: Октомври 23, 2012, 10:18:18 am »
След направена биопсия, ако се установи някакво отклонение се слага лекарство (не е РВМС) и е 20 лева.
на мен предния месец ми слагаха лекарство(не са ми взимали кръв)и платих 50 лв.
Щом се взима кръв-вероятно става дума за РВМС-струва 250 лв.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #407 -: Октомври 23, 2012, 12:56:57 pm »
Момичета, искам да ви попитам, ако получаването на заповед по Фонда стане в рамките на започната процедура(към края на процедурата), възможно ли е да се ползва тази заповед и да не се налага плащане от пациента?
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #408 -: Октомври 23, 2012, 13:25:11 pm »
Момичета, искам да ви попитам, ако получаването на заповед по Фонда стане в рамките на започната процедура(към края на процедурата), възможно ли е да се ползва тази заповед и да не се налага плащане от пациента?

не, не може, за съжаление.
По слънчевата страна на улицата
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #409 -: Октомври 23, 2012, 13:26:24 pm »
Според мен клиниката е тази, която трябва да ти отговори, ако те преценят, че може, защо не  :wink:
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #410 -: Октомври 23, 2012, 13:30:51 pm »
Според мен клиниката е тази, която трябва да ти отговори, ако те преценят, че може, защо не  :wink:
със сигурност ще питам в клиниката, но исках да разбера дали някое момиче е процедирало по този начин.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #411 -: Октомври 23, 2012, 15:12:23 pm »
Здравейте, бих искала да помоля някоя от вас да ми изпрати на лични телефон на който да изпратя смс за резултат от биопсия, правена от д-р Стаменов? Чакам вече трета седмица да ми се обадят, няколко пъти говорих със секретарките, но нищо........
Благодаря предварително :))
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #412 -: Октомври 23, 2012, 16:36:05 pm »
Здравейте момичета, днес се върнах от преглед, оказа се че имам здържан фоликул. Пуснах ФСХ и Е2. Казаха ми да не чакам, а те ще ми се обадят какво следва, като излязат резултатите. Честно казано доста се бях отчаяла и не вървах че ще продължим, но като ми се обадиха ми казаха да си пия клостила и в неделя отново на преглед, тъй като Е2 ми бил нисичък. Сега се чудя да се притеснявам лиии? Това ми е 4-ти пореден месец , последните два все проблеми, единия път лоши Я, а предния път се пукнах пеждевременно (цели два без нито едно хапче - още ме е яд), та сега от где се пръкна това чудо 36 мм ... Искам да попитам за подобна ситуация има ли някой и как са се развили нещата. Нещо ми се чу и за още един 10мм но не съм сигурна. Това Е2  със стойност 42 достатъчно ли е малко за да сме спокойни че не е активен тоя Ф. Чудя се дали докато ми дойде деня за преглед - в неделя дали да не отида да ми го премерят това чудо, белким е намаляло. Ох аман вече.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #413 -: Октомври 23, 2012, 16:46:15 pm »
Момичета, бихте ли ми казали къде да намеря Силвия Стефанова и до колко часът е в клиниката? Предполагам, че не трябва записване на час за издаване на Удостоверение?
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #414 -: Октомври 23, 2012, 17:31:57 pm »
Цитат
Публикувана от: deizi_83 
Вмъкни Цитат
Момичета, бихте ли ми казали къде да намеря Силвия Стефанова и до колко часът е в клиниката? Предполагам, че не трябва записване на час за издаване на Удостоверение?
Нямаш нужда от записване на час.
Силвия вече е на 4-ти етаж, кабинета срещу асансьора, където преди беше консултативния кабинет. Телефоните за връзка с нея са 02 4417979 и 0882 193979.             


Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #415 -: Октомври 23, 2012, 17:42:47 pm »
avallon, преди една година и аз бях така. Трябваше ми един годен фоликул, за да направим ЗЕТ + ЕТ и всеки месец имаше проблеми, както и ти описваш. Негодни фоликули, задържан фоликул и т.н. И така откарах 6 месеца. Като питах моя доктор защо става така, той ми каза, че в момента от това тичане за годни фоликули и желание да станат нещата съм в голям стрес и вероятно той се отразява. И аз взех всякакви мерки, за да се успокоя-ходих на масажи, доставях си удоволствия и реших да не мисля за фоликулите. Много е трудно, но стана и веднага на следващия цикъл имах годен фоликул. Направихме ЗЕТ + ЕТ и резултатът е виден. Слушай лекарите и се опитвай да си спокойна. Аз се убедих колко е важно това. Успех.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #416 -: Октомври 24, 2012, 09:14:44 am »
записвам се с бледа чертичка на 12ти ден от ЗЕТ  :)
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #417 -: Октомври 24, 2012, 10:23:05 am »
записвам се с бледа чертичка на 12ти ден от ЗЕТ  :)

много тихичко честито!
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #418 -: Октомври 24, 2012, 11:51:55 am »
записвам се с бледа чертичка на 12ти ден от ЗЕТ  :)

 :bighug:
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #419 -: Октомври 24, 2012, 12:01:55 pm »
записвам се с бледа чертичка на 12ти ден от ЗЕТ  :)

Дано да стане най - плътната черта. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: