0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #300 -: Октомври 09, 2012, 06:44:38 am »
Ей, Мира, един ден да не погледна и я какви хубави новини в темата. Стискам палци и аз да повторя да не се притесняваш излишно. Макар че от личен опит знам, че всяка следваща седмица изникват все нови и нови въпроси. Въпреки това времето наистина лети.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #301 -: Октомври 09, 2012, 10:57:40 am »
Момичета, д-р Сигридов в момента е гост в Тв7. :)
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #302 -: Октомври 09, 2012, 12:59:23 pm »
Благодаря, момичета!
Ще опитам да последвам съветите ви! Вчера беше голяма емоция, но днес съм вече по-спокойна! Наистина ще опитам да се наслаждавам на този период /вече ми е доста лошо/ и най-вече да повярвам, че е истина!!!
А тревогите - те продължават! Първо утре втория тест, след това прегледа......
Но дано наистина мине бързо това време, защото нямам търпение! Твърде много чаках - повече от 10 години е тази борба!!! Но най-важното е, че 9-месечния срок вече тече ... дано да е до края този път!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #303 -: Октомври 09, 2012, 17:25:36 pm »
Честито Мира, много хубав резултат. Зная каква е емоцията в такъв момент. За мен от цялата бременност това беше най-вълнуващия момент, защото после започнах да се притеснявам за предстоящите 9 месеца. Това не е най-правилното поведение вероятно, но така си беше при мен. Така, че емоцията като видях положителния тест беше незабравима. Успешни 9 месеца и щастлив финал. И ако можеш да не се тревожиш много.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #304 -: Октомври 09, 2012, 19:26:09 pm »
Честито Мира, страхотен резултат. 5-ти трансфер не е никак малко, направо си герой. Дано и утре теста бъде силно положителен, а за броя на бебетата ще кажа, че Господ си знае работата.
И да, 9-месечния срок вече тече  osi_9
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #305 -: Октомври 10, 2012, 10:38:15 am »
Папа стискам ти палци и ти да се похвалиш с високо трицифрено ЧХГ!
Мира дано всичко е наред на прегледа да прекараш едни девет щастливи месеца в очакване на бебчо!
Ива и на теб също успех на прегледа дано всичко е наред и да стане така както искаш!
Радвам се за всички дано има много бебчета! :D
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #306 -: Октомври 10, 2012, 12:30:37 pm »
честито на всички бременни и успех на всички чакащи теста :crossfingers:
Аз искам да ви кажа,че вчера звънях до центъра за сексуално здраве,за да отидем за вирусология,само че от там ми казаха,че вече освен за спин за нищо друго неправят изследвания,бях мн разочарована,защото се надявах да спестим някой лев,но явно ще си ги правим в клиниката....
*

    sara68

  • ***
  • 269
  • Няма начин да няма начин :))))
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #307 -: Октомври 10, 2012, 13:35:24 pm »
честито на всички бременни и успех на всички чакащи теста :crossfingers:
Аз искам да ви кажа,че вчера звънях до центъра за сексуално здраве,за да отидем за вирусология,само че от там ми казаха,че вече освен за спин за нищо друго неправят изследвания,бях мн разочарована,защото се надявах да спестим някой лев,но явно ще си ги правим в клиниката....

Мариета,пробвай в лаборатория Рамус- там мисля излизат към 70-80лв за двамата-
http://ramuslab.com/
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #308 -: Октомври 10, 2012, 13:56:11 pm »
Ето - започват притесненията! Пуснах пак кръвен. Та значи:
На 08.10 в 8.00 ч. - резултата е 545,93;
На 10.10 в 11.30 ч. - резултата е 896,75;
Горе-долу се е удвоил около 70-ия час. Ще умра от притеснение до петък - когато ще го повторя.
Дайте мнение, моля!!!!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #309 -: Октомври 10, 2012, 14:00:01 pm »
Мира, удвояването става на 48-72 часа. Всичко е нормално според мен :bighug:
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #310 -: Октомври 10, 2012, 14:04:30 pm »
честито на всички бременни и успех на всички чакащи теста :crossfingers:
Аз искам да ви кажа,че вчера звънях до центъра за сексуално здраве,за да отидем за вирусология,само че от там ми казаха,че вече освен за спин за нищо друго неправят изследвания,бях мн разочарована,защото се надявах да спестим някой лев,но явно ще си ги правим в клиниката....

Мариета,пробвай в лаборатория Рамус- там мисля излизат към 70-80лв за двамата-
http://ramuslab.com/

И аз в случая препоръчвам рамус-излязоха ми 42 лв. Там си направих и кръвната картина+съсирване, защото от 1000 изследвания, в Малинов забравих да си я пусна, но съм доволна,защото и тя беше по-малко пари.А и са доста бързи и можеш да си ги изпечаташ от интернет.(В Малинов казаха,че няма нужда от подпис и печат в лабораторията)

Мира, аз не съм съвсем компетентна в чхг, но това може да означава,че ако са ти върнали 2 или 3, може би едното е отпаднало.
Пожелавам ти да не се притесняваш, знам, че трудно, но сега трябва да си спокойна.
Стискам палци всичко да е наред! Прегръдки!
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #311 -: Октомври 10, 2012, 14:11:57 pm »
Папа стискам ти палци и ти да се похвалиш с високо трицифрено ЧХГ!
Мира дано всичко е наред на прегледа да прекараш едни девет щастливи месеца в очакване на бебчо!
Ива и на теб също успех на прегледа дано всичко е наред и да стане така както искаш!
Радвам се за всички дано има много бебчета! :D
Успокой се Мира, всичко е наред, това не е математика, а биология!Ще видиш, че напразно се притесняваш достатъчно се е повишило, а може и наистина да е останало само едничко!Успех!
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #312 -: Октомври 10, 2012, 14:54:28 pm »
Мира,успокой се,всичко е наред.При мен на 10-ти ден беше 190,на 14-ти ден-670.И аз бях убедена,че са 2,но на прегледа се оказа едно.Най-вероятно едното се е редуцирало и е подпомогнало другото.Каквото и да ти казваме,притесненията си остават,но ще видиш,че резултата ще е прекрасен.
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #313 -: Октомври 10, 2012, 14:54:50 pm »
Папа стискам ти палци и ти да се похвалиш с високо трицифрено ЧХГ!
Мира дано всичко е наред на прегледа да прекараш едни девет щастливи месеца в очакване на бебчо!
Ива и на теб също успех на прегледа дано всичко е наред и да стане така както искаш!
Радвам се за всички дано има много бебчета! :D
Успокой се Мира, всичко е наред, това не е математика, а биология!Ще видиш, че напразно се притесняваш достатъчно се е повишило, а може и наистина да е останало само едничко!Успех!

Напълно съм съгласна. Мире, важното е, че расте. Я си виж какъв ти е висок резултатът! А и наистина имаш върнати повече от един ембрион и не може с такава точност да се каже дали и всичките растат едновременно, или има някой, който е спрял развитието си.
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #314 -: Октомври 10, 2012, 14:59:51 pm »
Благодаря ви момичета. Какво щях да правя без вас!
И аз разчитам, че расте резултата, което говори, че все пак има нещо живо и расте!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #315 -: Октомври 11, 2012, 07:43:16 am »
Ето - започват притесненията! Пуснах пак кръвен. Та значи:
На 08.10 в 8.00 ч. - резултата е 545,93;
На 10.10 в 11.30 ч. - резултата е 896,75;
Горе-долу се е удвоил около 70-ия час. Ще умра от притеснение до петък - когато ще го повторя.
Дайте мнение, моля!!!!

Мира, според мен резултатът е повече от страхотен.  osi_9 Всичко е супер, не се притеснявай. Ще видиш, че в петък ще е още по-висок. Горе главата, ти ще успееш!
*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #316 -: Октомври 11, 2012, 12:40:57 pm »
Здравейте честито на всички бременни и успех на всички чакащи теста аз вече мога да кажа че на 30/10/2012 започва и моят трети опит от фонда.
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #317 -: Октомври 13, 2012, 15:36:56 pm »
Момичета, да споделя и тук, че преди малко се върнах от преглед. Два плодни сака видяхме. Д-r Стаменов  каза, че ако се развият и двете ще правим редукция, защото било рисково да ги износя с еднорога матка. Но също така каза, че в единият плоден сак не вижда жълто тяло, така че не се знае още дали ще развият и двечките.  Каквото и да стане се моля всичко да е наред! На 19-и пак на преглед :)   
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #318 -: Октомври 13, 2012, 16:57:10 pm »
Честито Иве!
Дано нещата да се развият както трябва,но най-важното щастлив финал с раждане на живо и здраво бебенце! :)
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #319 -: Октомври 13, 2012, 17:18:08 pm »
Има ли разлика при пункция на естествен цикъл и такава при стимулиран опит.Като процедура ми е ясно ,че разлика няма освен, че при първия вадят една яйцеклетка, а при втория повече.Въпросът ми е свързан по -скоро с начина по-който се чувствате след това при излизане от упойката.Ако някой има подобен опит моля да сподели.