0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #220 -: Октомври 02, 2012, 22:25:47 pm »
papa2011, много се радвам, че всичко е минало добре. Стискам палци това да е твоят опит! Д-р Шефкетова е с най-лека ръка в клиниката според мен, каквото и да ми е правила никога не ме е боляло. Изключително фина и нежна.
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #221 -: Октомври 02, 2012, 23:47:23 pm »
Момичета, днес имах трансфер на 4 ембриончета. И четирите са добри - едното беше се разделило сигурно на 8, беше като цветенце, а другите 3 не чак толкова. Едно с едно не си приличаха. Трансфера мина много леко, др. Шефкетова го прави, беше много внимателна и нежна. Днес за куриоз ми смениха часа като го изтеглиха 1 час назад вместо да закъснеем с 1 час  :lol:. Дано това е добър знак. yahoo_17



Браво,радвам се че всичко в минали добре!Днес цял ден надничам в темата за новини от теб.Сега започва голямото чакаме за едно тлъстичко ЧГХ след 2 седмици!
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #222 -: Октомври 03, 2012, 00:56:52 am »
Ехееее, как се нареди опашката за положителни тестове. После няма да смогнат другите момичета с честитките.
Браво papa, страхотни новини за ембриончетата, сега се очаква да станат поне 2 бебета  :P


Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #223 -: Октомври 03, 2012, 06:22:57 am »
Добро утро, момичета! Днес ми е 7-ми ден след трансфер на 2 ембриончета на 3-ти ден.
За съжаление от вчера съм на ръба на разболяването. Мисля, че мога да мина без други лекарства, но не и без капки за нос. Какви капки за нос препоръчват в клиниката в такъв случай? Желая успех на всички и се пазете от настинки!
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #224 -: Октомври 03, 2012, 07:55:03 am »
Откакто съм бременна, все съм хремава и със запушен нос  :lol: Дано и твоята хрема да е такава.
А иначе може да ползваш хомеопатични, напр. коризалия - тези таблетки се смучат и са точно за хрема. Ако ти е запушен носа, можеш да си вземеш капки Куикс - напълно безвредни са, за разлика то други.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #225 -: Октомври 03, 2012, 09:05:55 am »
Добро утро,момичета!Как ме зарадвахте само!ИВЕ,честито на теб и на другите бременелки!Какви хубави новини само!Много ви се радвам,заредихте ме с положителна енергия и най-важното...върнахте ми Надеждата! :bighug: Всички сте ми много близки,макар и да не ви познавам лично! :) Радвам се и страдам с всяка една от вас!Аз ,след неуспешния опит,бях се отказала напълно от борбата...бях се предала! :oops: Но успях да се посъвзема!Паднах, станах, поотупах се и  продължавам с нови сили(макар,че ме е страх от неуспех  :() Записах си час за д-р Стаменов.Имам 2 замръзени ембриончета,да видим какво ще правим.Той искаше да направим първо ЕЦ ,но аз отказах!Мисля,че ако ми е писало ще стане и без ЕЦ.Не знам дали сте гледали вчерашното предаване на Милен Цветков,та гост беше Цецо Елвиса.Каза,че след 10 годишна борба,благодарение на д-р Стаменов днес си имат момиченце! :D Така се зарадвах!Прави му чест,че не крие,че детенцето му е заченато ин витро!Изказа публично благодарността си към д-р Стаменов! :) Хубав ден ви желая и много :bighug: :bighug: :bighug: от мен!
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #226 -: Октомври 03, 2012, 09:22:18 am »
Добро утро и от мен.
sole, и аз имам замразени (3) в тях ми е надеждата . Д-р  Стаменов искаше да ми ги върне . Аз настоях за ЕЦ, не знам защо, но си мисля че е по-добре комбиниран трансфер. Шарен свят иди, че ни разбери.
Цецо Елвиса го видях в клиниката.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #227 -: Октомври 03, 2012, 09:40:05 am »
Резултатът при нас дойде след комбиниран трансфер.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #228 -: Октомври 03, 2012, 10:32:30 am »
Резултатът при нас дойде след комбиниран трансфер.

Дай Боже всекиму  :D :D :D такъв резултат (и аз май такъв трансфер си мисля,че искам, нямам идея каква е логиката на успеха, но има и други такива успешни случаи).
По слънчевата страна на улицата
*

    sara68

  • ***
  • 269
  • Няма начин да няма начин :))))
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #229 -: Октомври 03, 2012, 11:28:54 am »
Момичета,някой да е правил изследване за тромбофилия в Майчин дом и да има представа каква му е цената?Имам спомен за 100лв,но от преди 2години.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #230 -: Октомври 03, 2012, 11:34:59 am »
Откакто съм бременна, все съм хремава и със запушен нос  :lol: Дано и твоята хрема да е такава.
А иначе може да ползваш хомеопатични, напр. коризалия - тези таблетки се смучат и са точно за хрема. Ако ти е запушен носа, можеш да си вземеш капки Куикс - напълно безвредни са, за разлика то други.

Bogi, благодаря, много ми помогна! Дано излезеш права и за другото!  :wink:
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #231 -: Октомври 03, 2012, 12:12:21 pm »
Резултатът при нас дойде след комбиниран трансфер.
Ти си ми пример, чела съм те редовно. Аз настоях за ЕЦ за да направим комбиниран трансфер.
Обаче да споделя - тръгвайки си (в неделя) след като се оказа че няма да има пункция защото съм се пукнала (без нито едно хапче бяха цели 2Я - ще умра от яд)доки каза, че му се ще да пия клостил и да отида на 3-ти ден. Тъкмо се настроих че ще гоня една ама на напълно ЕЦ. Та клостил-а какво се води - ЕЦ или не , като се има в предвид че изрично подчерта че ще е без нито една инжекция. Пила съм клостил - от там са ми трите замразени , но беше в комбинация с мерионал. Тогава лигавицата не успя да се скапе - 9мм беше два дни преди пункцията. Сега мога ли да очаквам, че лигавицата ми ще остане добра.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #232 -: Октомври 03, 2012, 13:17:01 pm »
Ние правихме трансфер само на замразени ембриончета.А според д-р Шефкетова,с Клостила е нещо като ЕЦ,но не съвсем.По принцип лигавицата се скапва,но все пак всичко си е много индивидуално.Каквото и да решат докторите,с вяра напред и успех.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #233 -: Октомври 03, 2012, 17:10:54 pm »
Добро утро и от мен.
sole, и аз имам замразени (3) в тях ми е надеждата . Д-р  Стаменов искаше да ми ги върне . Аз настоях за ЕЦ, не знам защо, но си мисля че е по-добре комбиниран трансфер. Шарен свят иди, че ни разбери.
Цецо Елвиса го видях в клиниката.
Avallon, много съжалявам за пукването,много е неприятно да не кажа тъпо,но това е-природа.Не се скапвай ,още повече че имаш вече 3 замразени,което е супер-аз дори до ембрион не мога да стигна,Я-те ми се саморазпадат преди оплождането,иначе не се пукат преди пункция:)Така че горе главата и на нашата улица ще изгрее слънце :)
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #234 -: Октомври 03, 2012, 17:13:52 pm »
Иве,честито и от мен!!! Желая ти спокойна и безпроблемна бременност!!!
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #235 -: Октомври 03, 2012, 19:05:47 pm »
Момичета, здравейте!

Поради почти едномесечен престой в болница веднага след + тест, а след това и поради липса на интернет, едва сега, с голямо закъснение, искам да споделя радостта си от усещането на живот в мен! Господ се смили и над мен и възможно в най-добрия момент ме дари с тъй очакваното и изстрадано щастие!

Благодаря на целия екип на нашата клиника -лекари, акушерки, ембриолози,секретарки и санитарки, за огромната доза вяра, любов и внимание, които получих от тях! Благодаря и на всички Вас, с които се познавам задочно, за емоционалната подкрепа, за куража, който ми вдъхвахте с вашите истории, за усещането, че съм сред  приятели и още за много ,много други неща.

Вярвам, че усилията на толкова много хора ще доведат до един прекрасен финал -  ylinfant . Притесненията, разбира се, ще ме съпътстват и занапред, но ще ги оборваме с добри мисли и приятни занимания.
 
Пожелавам на всички успешни процедури и + тестове!!!
Извинявам се , много дълго стана.
Хубава вечер !

Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #236 -: Октомври 03, 2012, 19:33:50 pm »
Еееее,най-накрая се престраши и се похвали и във форума :DВече мислех аз да го направя вместо теб :DЗа хиляден път-ЧЕСТИТО,ЧЕСТИТО и пак ЧЕСТИТО!!!!От сърце ти желая вече всичко да е наред и само положителни емоции!!!Целувки!!!
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #237 -: Октомври 03, 2012, 20:08:06 pm »
Ikar, страхотна новина :) много се радвам за всяко успяло момиче :) Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност до финала.
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #238 -: Октомври 03, 2012, 21:13:36 pm »
iva17 браво момиче, само така те искам.
ikar честита бременност. Лека и безпроблемна до край.

Аз имам един въпрос. Вчера след трансфера ми изписаха инжекции Фраксипарин подкожно в корема. Вие слагате ли ги? Има ли нещо по-специфично за тях, което трябва да знам? Каква им е цената - още не съм отишла в аптеката да ги купя. И от умора забравих да попитам др. Шефкетова на кой ден да напратя теста /кръвен тест/, имайки в предвид, че ембрионите ги върнахме на 3-ти ден след пункция. Дали е необходимо да чакам до 14-17 ден? При предните опити чаках най-смирено. Вие какво ще кажете?
Днес беше тежък ден на работа. По едно време бях яхнала метлата, много бях ядосана  :oops:. Дано това не повлияе на положителния резулат, който ще очаквам да видя след 10-12дни  :lol:
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #239 -: Октомври 03, 2012, 21:39:41 pm »
papa, и аз съм с фраксипарин, на мен всеки път са ми го изписвали. Бия си го всеки ден от 4 ден на трансфера. Няма нещо специфично, единствено на мястото на убождането за няколко дни ми остават едни точки, като кръвоизливчета малки. Но не ме болят и минават сравнително бързо. Цената май беше около 7- 9 лв. на инжекция, не съм много сигурна, аз си имам още от миналия път. Иначе  за тест от клиниката казват 15 ден, но аз не издържах. Това, което съм чела е, че за трансфер на 3-ти ден най-рано на 12 ден може да се пусне кръвен тест, а за трансфер на 5-ти ден-тест най-рано нa 10 ден. Иначе и на мен днес ми беше голяма лудница на работа, явно си е бил такъв денят :)
« Последна редакция: Октомври 03, 2012, 23:19:31 pm от iva17 »
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)