0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Тема на бременните №75
« Отговор #840 -: Май 25, 2011, 09:52:53 am »
Ели, Маригри - стиснати палци момичета !!!
Чакаме ви  :D
*
Re: Тема на бременните №75
« Отговор #841 -: Май 25, 2011, 10:38:41 am »
Ели, Marigri - много ви благодаря за успокоенията :) Ще се опитам да не се вкарвам в музиката допълнително... но след като съм стигнала дотук просто искам да рискувам от недомисляне или глупост... Както и да е - това са бели кахъри. Вие сте по-важни сега! Леко раждане ви желая момичета - чакаме снимки и новини от вас :)

Мeрси Мишле - гледах предаването на Гала - много информативно! Хайде, да се похвалиш днес как е минал прегледа!
« Последна редакция: Май 25, 2011, 10:42:36 am от vaci »


*
Re: Тема на бременните №75
« Отговор #842 -: Май 25, 2011, 11:15:16 am »
 Хайде,смели мамчета! Ваш ред е и всичко ще е наред,сигурна съм!
 Ще чакаме усмихнатото ви завръщане! :bighug:
*
Re: Тема на бременните №75
« Отговор #843 -: Май 25, 2011, 11:51:08 am »
Маригри, леко раждане и незабравима среща с бебоците. Да ти кажа аз и до момента още не мога да осъзная какво ми се е случило. Кога казах че съм бременна, кога родих. Вече сме на две седмици и все още ми е странно - все едно са ми я подарили :lol:.
Ще чакаме новини.

И аз се чувствам така  :wink: ние сме на 6 седмици и още понякога го гледам и се питам истина ли е това, майка ли съм - това ли е то  :lol: все едно не са минали 9 месеца и се случва на някои друг..  :wink: Странно е, но и нормално - всичко ти се променя заради едно малко вързопче  :) :oops:

Абсолютно! С таткото всеки ден го гледаме учудени, толкова е пораснал и още не можем да повярваме, че си е наш, и е съвсем истински (дори когато надуе гайдата в 4 сутринта)... А връзка с това, дето е било в мен 9 месеца - никаква не мога да направя, сякаш са 2 различни неща; да не говорим за връзката със снимката на ембриона, която ми дадоха при трансфера - там вече влизаме в сферата на научната фантастика...

Маригри, Ели, много късмет!
Re: Тема на бременните №75
« Отговор #844 -: Май 25, 2011, 13:25:12 pm »
На Маригри едно гоооляяямооо двойно честито ,а на Ели все още стискам палчета всичко да мине възможно най леко :).
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Тема на бременните №75
« Отговор #845 -: Май 25, 2011, 13:56:22 pm »
Здравейте мами ние сме на линия вече,за сега когато ви писах последно се обадих на док.приеха ме веднага започнаха се системи магнезий,калции.витамин Ц и кръвоспиращи Децином и така изкарах си от петък до днес,това зацапване премина на втория ден,така и не се разбра от къде дойде точно,но само дано не се повтаря,че бях изпаднала в ужас,датата на секциото ще 24.06,но така и не го уточних ме то само дано устискаме до тогава не е много,ама на мен ми се вижда много.Така сега честито и тук на мамите и добре дошли на новите мами,по прочетох ви отгоре отгоре ще се връщам за подробности по късно :P
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Тема на бременните №75
« Отговор #846 -: Май 25, 2011, 19:20:26 pm »
Браво Бина, това да се чува. Още един месец само! Ще устискаш, къде ще ходиш :-).

Момичета, моля ви честитете в темата в „Честито“, защото иначе тук се изпълва с честитки за нула време и прекалено често трябва да отваряме нова тема. Не че ми пречи, но е по-лесно да се следят разговорите, когато са в една тема.

Боби


  
Re: Тема на бременните №75
« Отговор #847 -: Май 25, 2011, 20:30:10 pm »
Маригри роди ли вече? Мънкиии?? Какво е родила, никой ли няма да каже? Как се казват? Колко са се родили? Е, хайде де, не може някой да не е бил горе днес  8O
*
Re: Тема на бременните №75
« Отговор #848 -: Май 25, 2011, 20:45:55 pm »
Темата за честитки на Маригри:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45931.0;topicseen
Re: Тема на бременните №75
« Отговор #849 -: Май 25, 2011, 20:53:33 pm »
Данкеее :)
Re: Тема на бременните №75
« Отговор #850 -: Май 26, 2011, 09:29:13 am »
След две седмици имам час за д-р Михова в Клиника Малинов бих искала да попитам момичетата, които се преглеждат при нея или при д-р Сигридов правили ли сте ФМ при доц. Томова? Лично аз записах час и при нея за 20-ти юни, но в момента се питам дали не прекалявам с презастраховане? Знам, че прегледите в Малинов са доста подробни и обстойни и има ли смисъл и от второ мнение?
Благодаря!
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: Тема на бременните №75
« Отговор #851 -: Май 26, 2011, 09:40:21 am »
Къди, аз не съм търсила второ мнение. Макар че бих се радвала единствено на 3D снимки към допълнение на всичко. Преглежда ме супер подробно.

Аз вече изпадам в абситененция и само се чудя къде да се докопам до ехограф, че да видя бебо.  :D Около 1 седмица изтрайвам без да сме се виждали и почвам да превъртам. :D

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
*
Re: Тема на бременните №75
« Отговор #852 -: Май 26, 2011, 10:19:56 am »
Къди, разбирам притесненията ти, обаче смятам за ненужно да ходиш и на друго място. Не знам за Д-р Михова понеже не я познавам, обаче при Д-р Сигридов всеки преглед ми е бил много обстоен и не смятам за нужно още едно проследяване.
В по-големи седмици ще получите и 3D снимки, така да се каже за спомен-така че не бързайте :D
*
Re: Тема на бременните №75
« Отговор #853 -: Май 26, 2011, 10:26:39 am »
Kъди, аз като теб не бях наясно за ФМ и си записах час при доц.Томова, за първата фетална. Д-р Михова на прегледа каза че всичко е ок, но аз отидох и при доцентката-и там всичко-наред( доц.Томова е изключително мила и внимателна жена). На следващия преглед обаче в клиниката се видяха много проблеми при бебето и тогава веднага позвъних на доц.Томова, която даже ме помнеше и без проблеми ми даде допълнителен час за втори преглед, които беше в извънработното и време и доста продължителен и изчерпателен, при който каза че според нея всичко си е нормално и ми препоръча мнение на още един лекар(ако още се притеснявам). След седмица пак бях в Малинов, оказа се че бебо си е наред, но от цялата ситуация според мен, ако имаш разбира се финансова възможност отиди и при Томова( за твое си успокоение)-а и диска с филмчета и снимки е много мил спомен.
Аз сега с тази моя щитовидна жлеза пак проблеми, от ниско ТСХ( заради медрола), през -всичко нормално,а сега отивам към хипофункция-за 7 месеца тези хормони се побъркаха и днес пак на лекар( без никакво лечения, тя си прави каквото реши). Поне с нея никога не съм имала проблеми, а сега и там.
Zai, така ще е до края, мен всичко ме бяха обвинили( родата де) че ще си облъча бебето с тези ехографи, ама особено докато не почнеш да го усещаш ако може всеки ден да си го гледа човек, няма да е лошо.
url=http://lilypie.com][/url]
[/url
*
Re: Тема на бременните №75
« Отговор #854 -: Май 26, 2011, 11:48:10 am »
КЪДИ аз съм правила 2 ФМ при доц.Томова.Мисля, че не е презастраховане.Прегледите ми при д-р Сигридов също бяха много подробни, но тези при доц.Томова са по-различни.Сигурна съм, че няма да съжаляваш.
Re: Тема на бременните №75
« Отговор #855 -: Май 26, 2011, 12:13:50 pm »
Благодаря за отзивчивостта мнението ми по въпроса се потвърди, ще ида и при Томова.
Зай, аз съм същата едвам издържам две седмици до преглед. :D
*
Re: Тема на бременните №75
« Отговор #856 -: Май 26, 2011, 12:37:47 pm »
Зай, аз съм същата едвам издържам две седмици до преглед. :D
И аз така  :lol:. Успокоих се от около две седмици насам, откакто почнах да усещам леки движения. Сега пък само се вслушвам дали мърда, няма отърване от тая мания  :lol:

Re: Тема на бременните №75
« Отговор #857 -: Май 26, 2011, 12:45:38 pm »
Къди, аз вчера звънях да си запша час за доц. Томова и ми казаха,че след 22.06 мисля до към 10.07 са в отпуск и не записват часове. По този повод аз ще ходя във Фемина за ранната фетална морфология, а следващата вече се надявам да е при доц. Томова. Ще се радвам ако споделиш впечатленията си
« Последна редакция: Май 26, 2011, 12:48:18 pm от krisi1812 »
*
Re: Тема на бременните №75
« Отговор #858 -: Май 26, 2011, 12:56:54 pm »
Здравейте момичета,аз също бях на ФМ в 20-та седм.при Доц.Томова и горещо препоръчвам на всички такъв преглед,освен това тя прави и фетална ехография,прегледът е много подробен и по-различен от обикновените прегледи,а тя е изключително мила и обяснява всичко.Скринингът го правих в Щерев и там си мерят бебето и взимат кръв.
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Тема на бременните №75
« Отговор #859 -: Май 26, 2011, 13:01:45 pm »
Момичета по колко Талцид може да пием  :P на ден