0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Всичко за овулацията
« Отговор #600 -: Септември 14, 2008, 14:10:44 pm »
НИКОГА не съм имала по ярка втора черта от сегашната! :D Прибирам се при мажа ми и се мятаме :bed: :00001754:
Във всяка стъпка виждай края на пътуването!
*

    maktub

  • *
  • 49
  • Било е писано !
Re: Всичко за овулацията
« Отговор #601 -: Септември 15, 2008, 15:56:35 pm »
Този месец много интересно-след операция преди близо две години усещам всеки месец ову-то,защото все около средата почват едни болки първо отдясно,после отляво и 3-4 дни не ми се живее от тях,даже при секс ме натискат,а този месец-нищо...Нямам овулация ли...?
Re: Всичко за овулацията
« Отговор #602 -: Септември 15, 2008, 16:08:49 pm »
И при мен всеки месец имам тъпи болки ниско долу.А да не говорим по време на секс едва издържам-даже мъжа ми усеща промяната във влагалището ми.А вчера просто не ми се беше случвало! И болки и главоболие-кошмар.Днес вече 2-рата черта липсва тотално.дано сме успели :eggsperm: Защо не провери с тестове или на лекар?
Във всяка стъпка виждай края на пътуването!
*

    maktub

  • *
  • 49
  • Било е писано !
Re: Всичко за овулацията
« Отговор #603 -: Септември 15, 2008, 16:18:47 pm »
Ами аз,честно казано,нямам нерви за тестове,а на лекар ходя само като видя зор,че ми беше писнало по едно време заради тоя перитонит все с лекари да се срещам...Тоя месец съм решила да не се занимавам с нищо по въпроса освен с.... :oops:   Ако е рекъл Господ,ще стане!Даже и календара ми е малко поизоставен...
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Всичко за овулацията
« Отговор #604 -: Септември 15, 2008, 17:14:35 pm »
Този месец много интересно-след операция преди близо две години усещам всеки месец ову-то,защото все около средата почват едни болки първо отдясно,после отляво и 3-4 дни не ми се живее от тях,даже при секс ме натискат,а този месец-нищо...Нямам овулация ли...?

Аз съм по същия начин като теб! Моята операция беше Януари 2007 (преди това нямах овулация и ми направиха резекция на яйчниците, отпушване на тръби) и след нея всеки месец имам силна овулация която ме побърква - и на мен не ми се прави секс защото боли  :oops: ...
Този месец и аз така като теб - каквото стане!
Кафеникаво течение и овулация?
« Отговор #605 -: Септември 15, 2008, 17:26:02 pm »
Здравейте момичета!
Имам въпрос към Вас,надявам се да ми обърнете внимание.
Днес така и не успях да се свържа с лекаря си(предполагам че е бил в операция),седя и ме хващат лудите :balk_160: направо.
На 5ти септември ми дойде менструацията.Трябваше да свърши до петък,ама до сега се влачи едно светло кафяво течение.Имам ниско болки(дори като седна).Въпроса ми е вече ми е 10ти ден от първия ден на менстр. дали има възможност да влизам в овулация?Кафеникавото течение пречи ли?
Боже,надявам се да не съм ви объркала.Аз съм около комп. и ще чакам някой да ми пише. :bighug:
Re: Кафеникаво течение и овулация?
« Отговор #606 -: Септември 15, 2008, 18:39:23 pm »
по принцип може и да влизаш в ову,през колко дни ти е цикъла???Водиш ли календар?
Според мен трябва да се консултираш с лекар-на всяка цена...
Re: Кафеникаво течение и овулация?
« Отговор #607 -: Септември 15, 2008, 18:57:07 pm »
Да,сигорно влизам в овулация,обаче ме притеснява че не е спирало течението.Утре задължително пак ще звънкам на моя док.Най се притеснявам да не би някоя киста да имам...незнам.
Случая ми е такъв-ужасен аборт в 12г.с.(не искам да си спомням!!!!!)два месеца не можа да ми дойде,докато не ми изписа Оргаметрил и това дефакто е втората ми менстр.Първата предполагам от хормона си беше нормална 4дневна менстр.24дена по късно ми дойде и тази-с съсиреци,чернилки и така няколко дни.После това кафяво течение...Искам да свършва вече. :(
*
Re: Кафеникаво течение и овулация?
« Отговор #608 -: Септември 15, 2008, 19:05:55 pm »
Solano, съжалявам zа аборта.  :( Не е минало много време, при мен беШе подобно. Постоянно имах zацапвания, идваШе ми по два пъти в месеца.... Минаха месеци, докато ми се нормалиzира цикълът. За твое успокоение иди на преглед, но дай време на органиzма си да се въzстанови.
Re: Всичко за овулацията
« Отговор #609 -: Септември 16, 2008, 10:37:37 am »
Най вероятно не ти се е нормализирал още цикъла.Оргаметрила обърква доста хормоните и трябва време за да се коригират.Виж и лекаря какво ще ти каже, за твое успокоение.
Във всяка стъпка виждай края на пътуването!
*
овулация-болки
« Отговор #610 -: Септември 16, 2008, 19:30:42 pm »
 Здравейте ,днес бях на преглед и докторът каза,че овулацията е минала(не уточни кога ), но аз продължавам да чувствам леки прищипвания в левия яйчник и освен това не съм засякла и повишаване на температурата.Може ли да коментирате.Благодаря.
                                                                                                            Само едно нещо прави мечтата невъзможна:страхът от    неуспех.,Алхимикът,Паулу Коелю
Re: овулация-болки
« Отговор #611 -: Септември 16, 2008, 22:59:32 pm »
Болката може да я има както преди така и след овулацията,колко дни е цикала ти?

*
Re: овулация-болки
« Отговор #612 -: Септември 17, 2008, 08:40:09 am »
Цикалът ми е между 30-34 дни.Температурата ми продължава да е ниска.Вече почвам да си мисля, че е от термометъра.
                                                                                                            Само едно нещо прави мечтата невъзможна:страхът от    неуспех.,Алхимикът,Паулу Коелю
овулация и настинка, моля помогнете
« Отговор #613 -: Септември 17, 2008, 09:34:31 am »
Здравейте на всички, имам нужда от помощ, за пореден месец точно по време на моята овулация все нещо не е наред, този месец съм настинала и много ме боли гърлото. Моля ви всички дайте ми съвет какво мога да пия и настинката как ще повлияе на опитите да забременея. Искам го вече близо година и половина от все сърце. :oops:

Re: Всичко за овулацията
« Отговор #614 -: Септември 17, 2008, 09:46:10 am »
Не знам дали си заслужава да почвам нова тема, за това се включвам към тази. за първи път използвам тестове за овулация. Реших да почна от 10-я ден, като за първи считам първия ден на мензиса.На 10 ден показа -. После забравих, че трябва да продължа да ги ползвам и отново почнах на 14-я ден, което беше вчера и ми показа +. С бъдещия ми съпруг веднага почнахме да действаме, но вечерта. Днес 15 ден, мисля пак да си направя тест , за да проверя какво ще ми покаже. Странното е, че цервикалната слуз не е прозрачна или разтеглива, а напротив бяка, кремообразна, и на малки топченца( извинявайте, ако съм много подробна). Също така вчера получих пробождане долу ниско и за това си направих и Овутеста. Дали наистина е имало Ову вчера или днес? Тези тестове надеждни ли са? Започнахме да пробваме за бебе от Юни, и сега септ. пробвам и с тестове, защото до сега нищо не е станало.
Единственото сигурно нещо е, че нищо не е сигурно!
http://www.babyplan.ru/profile/33243
*
Re: овулация и настинка, моля помогнете
« Отговор #615 -: Септември 17, 2008, 09:48:46 am »
Само не пий антибиотици!!!
Питай в някоя аптека за медикаменти за бременни - сега поне има всичко!!!
Не се притеснявай!
Re: овулация и настинка, моля помогнете
« Отговор #616 -: Септември 17, 2008, 10:02:48 am »
Да се надяваме че до антибиотици няма да се стигне, но се чудя за тези от рода на Фервекса дали може да ми навредят, защото тук във форума бях чела че втората половина от цикъла не е хубаво да се пият аспирин и такива загряващи медикаменти. И сега хем мн ме боли гърло, хем много ми се иска да забременея и така.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: овулация и настинка, моля помогнете
« Отговор #617 -: Септември 17, 2008, 10:15:58 am »
Руми,Фервекса за гърло няма да ти помогне,пий чай с мед,витамини ,смучи някакви бонбонки за гърло,но както ти е казала Вики питай в някоя аптека за нещо за настинка при бременни те ще те насочат какво да вземеш.А Фервекса той е за съвсем ранни симптоми и то при лека настинка,пък и той е вит.С и парацетамол,витамина можеж да си го вземеш и без Фервекс.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: овулация и настинка, моля помогнете
« Отговор #618 -: Септември 17, 2008, 10:18:56 am »
Значи повече витамини и това е. Ще пробвам пък дано стане работата с двете чертички  :wink:

Re: Всичко за овулацията
« Отговор #619 -: Септември 17, 2008, 10:24:44 am »
Здравей BEBE, тестовете за О показват че през следващите 24-48 часа ще настъпи О.И аз като теб доста се чудих кога е точния момент,затова използвах 3 последователни дни-когато имаше бледа втора черта,когато имаше много ясна 2-ра и на третия ден когато нямаше изобщо.Сега мми е 3-ти ден от О.Щом е имало  втора черта действайте
Във всяка стъпка виждай края на пътуването!