0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тест овулация
« Отговор #140 -: Януари 27, 2008, 17:03:02 pm »
Няма отзиви за него а за Мейби бейби. Този е от скоро.
*
Re: Тест овулация
« Отговор #141 -: Януари 27, 2008, 19:27:12 pm »
Наистина няма отзиви все още за него. Но доколко може да се вярва на плюнката не съм съвсем сигурна. Май още никой не се го е купил.
 
*
Re: Тест овулация
« Отговор #142 -: Януари 28, 2008, 02:02:50 am »
Извинявам се,явно съм го чела на друго място.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Тест овулация
« Отговор #143 -: Януари 28, 2008, 06:56:07 am »
Аз не харесвам тези апаратчета /за т.н папратов феномен/.
Показват фертилните дни - но много неточно и объркващо, освен това когато ти покажат 8-10 фертилни дни да се чудиш кога ти е О.
За Ову тестовете съм с 2 ръце.

ПП. Имам такова апаратче, ползвала съм го и затова изказвам мнение.
То тества слюнка /когато нивата на естрогените се повишат се забелязва промяна с 'структурата' на слюнката./
Истинският тест е с ЦС и се наблюдава под микроскоп /той е много по-точен,скъсява времето до 3-4 дни/, но трябва доста  тренирано око.
А и като се вземе под внимание че в рамките на деня ЦС се променя...става ад. Ту виждаш 'папрати' ту след 5 часа ги няма или са по-малко.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Тест овулация
« Отговор #144 -: Януари 30, 2008, 16:28:54 pm »
Здравейте момичета.
  Имам нещо да се похваля не е кой знае какво, но този месец реших да си правя тест за овулация и преди малко ми отчете 2 чертички беше вълнуващо за мене.Знам , че не винаги става желаното бебче и да олучиш момента но аз наистина се надявам и ще си стискам палци.Довечера смятам да действаме и дано чудото стане  :D
 р.с. и дано скоро да ви радвам с други 2 чертички.Успех на всички и стискам палци :D
*
Re: Тест овулация
« Отговор #145 -: Януари 30, 2008, 20:20:31 pm »
Elza: стискам ти палци да стане, но не дейставайте само довечера, ами и утре и вдругиден, защото овулацията настъпва 24-36 часа след като теста покаже 2 чертички.
Дано този месец да видиш и другите  :bfp:

 :bighug:
 
*
Re: Тест овулация
« Отговор #146 -: Януари 30, 2008, 20:25:19 pm »
Елза упорито действайте в следващите няколко дни, а ние затаяваме дъх и дано след две седмици ни зарадваш с тези две чертички: :bfp:
Re: Тест овулация
« Отговор #147 -: Януари 30, 2008, 21:04:02 pm »
Елза,действайте  :bed:а ние :crossfingers:и после чакаме  :bfp:
Re: Тест овулация
« Отговор #148 -: Януари 31, 2008, 12:12:33 pm »
Здравейте момичета!
  Благодаря ви за подкрепата.Знам че не трябва да се действа само в самия момент на отчитане, но да ви призная честно снощи малко си го изпросих  :oops:.Моета полувинка тези дни е доста натоварен и се прибира претрепан от работа и ... съответно няма желания за нищо.А аз не съм му казала, че съм се тествала за да не се обреминява и той с тази мисъл иначе съм убедена, че ако му бях казала щеше да действаме независимо от умората му( и все пак действахме де  :D).Но не съм сигурна дали ще мога да го прелъстя и тази и в други ден вечерта  :D.Но съм си го наумила де  :D
*
Re: Тест овулация
« Отговор #149 -: Януари 31, 2008, 12:26:20 pm »
elza76: Не се отказвай само. И аз съм на мнение, че не трябва да се казва на мъжете "Ето сега е момента", но пък ако толкова много не му се иска, не го насилвай, нали все пак секса е преди всичко удоволствие :-).
Успех и  :crossfingers: всичко да е ок.
 :bighug: :bighug: :bighug:
 
Re: Тест овулация
« Отговор #150 -: Януари 31, 2008, 13:42:03 pm »
О разбира се в никакъв случай на сила няма да го карам.То и на мене не ми е хубаво на сила естественно  :D
*
Re: Тест овулация
« Отговор #151 -: Януари 31, 2008, 20:07:52 pm »
elza76 : стискам палци  :D
 
Re: Тест овулация
« Отговор #152 -: Февруари 01, 2008, 16:41:16 pm »
Здравейте момичета
  Да ви кажа, че и този месец явно не е моя месец  :?.Сега ми остава да чакам , ама най много да дочакам да ми дойде едва ли нещо друго  :wink:
Re: Тест овулация
« Отговор #153 -: Февруари 01, 2008, 19:38:12 pm »
Елза,не губи така куража си!Трябва да имаш вяра ,че ще стане.Желая ти един :bfp:
*
Re: Тест овулация
« Отговор #154 -: Февруари 01, 2008, 19:41:15 pm »
Много е рано да се отказваш ЕЛЗА, докато не ти дойде битката не е загубена :-). Усмихни се, а ние ти стискаме палци, нали си знаеш.
 
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: Тест овулация
« Отговор #155 -: Февруари 02, 2008, 12:37:39 pm »
Здравейте момичета!Този месец за първи път използвам тестове за О.Оказа се доста трудно да ги намеря, независимо, че отидох в центъра в едни от големите аптеки.Много се учудих, че предлагат тестове по 1 в кутийка, аз казвам дайте ми 5, а те имаме само 2(и то били ги поръчали същия ден).Обиколих 5 аптеки(в резултат паяка ми дигна колата) и успях да си купя 2 бр. Blue dream и 1 кутийка(5+1) Clear Ovu test.Направих тестовете следобед след като се стисках доста време, не помня обаче дали пих вода, по един от двата вида.Първия ден Клиър ову показа една наситена и една бледа чертичка,т.е. "-", а Блу дрийм само тестова линия,втория ден също една много наситена тестова линия.А би трябвало да съм в О, имам чувството, че всеки месец ми е по различно време ако я има изобщо :(.Възможно ли е? :ask:Много ми е тъпо, може да нямам О, това ми намаля и желанието за  :bed:.Смятам всички тестове да направя.
ПП. Забравих да спомена, че друг вид изобщо не се предлага, явно Пловдив е голяма провинция :?.
« Последна редакция: Февруари 02, 2008, 12:41:13 pm от _Elfita_ »
Re: Тест овулация
« Отговор #156 -: Февруари 02, 2008, 12:57:16 pm »
Разбира се, че може О. да е по различно време, Елфита. Не се притеснявай. Мериш ли и БТ? Така ще се ориентираш по-добре.
Re: Тест овулация
« Отговор #157 -: Февруари 02, 2008, 13:10:35 pm »
Момичета ето тук има разни тестове и доставката до България е доста поносима да не кажа че като смятам май излизат по евтини от тези тук.

http://search.ebay.co.uk/search/search.dll?from=R40&_trksid=m37&satitle=OVULATION+TEST

*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: Тест овулация
« Отговор #158 -: Февруари 04, 2008, 10:49:51 am »
Вече четири дни правя тези тестове все (-), не знам дали да им вярвам.
А БТ не мога да меря защото работя на две смени и един ден ставам рано,
а на другия по-късно и не мога да го измисля по кое време да меря.
*
Re: Тест овулация
« Отговор #159 -: Февруари 04, 2008, 11:40:58 am »
Момичета ето тук има разни тестове и доставката до България е доста поносима да не кажа че като смятам май излизат по евтини от тези тук.

http://search.ebay.co.uk/search/search.dll?from=R40&_trksid=m37&satitle=OVULATION+TEST

Кръстоса ми се погледа.Кво излезе то? Ние тука щото са ни много големи заплатите и затова най-скъпо пазарим от нашите си аптеки.