0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
НОМИНАЦИИТЕ!!!
« -: Ноември 30, 2013, 19:53:26 pm »
Номинирайте, коментирайте и се забавлявайтe!


1. „Форумски Балзак” –номинация за най-дълги, изобилни и напоителни публикации.

2. "Майстор на късия разказ" - номинация за кратки, ясни и много на място постове.

3. „Специалист по всичко" – да отличим онези съфорумци, които се изказват често и със самочувствие по теми от всякакво естество.

4. "Таралеж в гащите" – номинирайте онези, които все успяват да разпалят темите.

5. „Миротворецът” – номинации за най-умерен, спокоен и толерантен потребител.

6. " Бялата лястовица "  - за оказана истинска помощ по въпросите на останалите потребители, номинирайте онзи, който ви е бил най-полезен през миналата година.

7. „Баш Бай Брадър те гледа” – за мод, който тихо и без обяснения, замита ..... мазалото.

8. „Война на световете” - най-гореща тема на годината.

9. „Бисер на годината” – отличете хитовите попадения на вашите съфорумци.

10. „ Жорко, спиш ли, мама?” - номинации за мами - добри и лоши, изтрещели и оцелели, мрънкащи и дрънкащи, перчещи се и засрамени, образоващи, необразоващи, хранещи, кърмещи, забравящи и възпитаващи.

11. „Ко? Не!“ –  За потребители имащи навика да се изкажат по тема, без да са чели предишни коментари по нея, или да задават въпроси, пак без да са чели дори пост-два преди това.

12. „Не съм от тях Как ` Сийке“ – За потребители склонни да си променят позицията, само заради общото мнение за нещо, за такива пишещи редовно коментари колкото да се изтъкнат в дадена тема, без постът им да има информативен характер, за потребители правещи забележка на други потребители за неща, които те самите вършат из форума...

13. „Баба Гицка“ - тук ще номинираме потребители, които са леко завеяни и приятно разсеяни, все недочули- нищо не видели, купона изтървали. 

14. „Кой предложи Пеевски?“ – категорията за най-обидените от модераторски решения и коментари, потребители-радетели за "форумска справедливост"

15. „ Сандокан с двата ножа" – номинирайте смело, тази категория е за модератори  :mrgreen: Посочете онези от тях, които смятате за най-строги и безкомпромисни! Бъдете спокойни, ножовете няма да бъдат използвани срещу вас  :mrgreen:

16.„Не е така, мъри Парашкево“ – тук е мястото да номинирате онези потребители, които имат навика да са винаги в опозиция и претендиращи да са винаги прави.

17. „Домашно духче” – номинирайте домашни майстори, хоби-любители, умятни и опрятни домакини, цветарки и градинарки.

18. „Кулинарен магьосник“ – за най-добрите кулинари във форума.

19. „Нерви корабни въжета“ – тази категория е за онези потребители и/или модератори, които имат търпението да обясняват спокойно и напоително, да отговарят на едни и същи въпроси отново и отново, и отново.
« Последна редакция: Ноември 30, 2013, 23:02:04 pm от sixsens »
*
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #1 -: Ноември 30, 2013, 20:59:09 pm »
браво момичета, перфектно сте се справили с оформлението :wink: :D
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #2 -: Ноември 30, 2013, 21:17:42 pm »
Моля кажете за тези, които не сме в час. Тук ли се номинира директно в темичката?
Благодарско!!!
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #3 -: Ноември 30, 2013, 21:24:31 pm »
Тук,тук :lol:
Най-добре е да копирате първия пост и срещу всяка категория да изпишете вашите номинации. Ако за някоя от категориите нямате никого предвид, просто оставяте празно.Така ще ни е по-лесно и на нас после да обобщим резултатите и да оформим анкетите за гласуване.
Забавлявайте се!

П.С. Вярвам всички са наясно, че тези категории и номинации са с добронамерено-шеговит характер и никой не бива да се обижда, важното е да се забавляваме!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #4 -: Ноември 30, 2013, 21:39:43 pm »
1. „Форумски Балзак” – С цялото ми уважение, това е Jbrul. Не влагам ирония, аз винаги я чета. :wink:
2. "Майстор на късия разказ" - Елфи, цигу, magi_st,  blue sky, avallon
3. „Специалист по всичко" – Боби
4. "Таралеж в гащите" – Боби, Jbrul, Ganka, Аз  :)
5. „Миротворецът” –Сygnus, blue sky, magi_st, Peshek,rally_pat, Мецани
6. " Бялата лястовица "  - професионално - Мели и Бърди. Персонално - sixsens, Jbrul /Огромно благодаря на всички ви!/
7. „Баш Бай Брадър те гледа” – Eлфи, Джам
8. „Война на световете” - Оценка на моториката на днешната българска държава
9. „Бисер на годината” – Много са, но три са ми на сърцето : "околоплодна кухина", "едното от бебетата вече ми е в седалището" и "правих секс, на цветната снимка се видя течност в тръбите, може ли да е семенна течност". Да не забравя и вечните газове на chattenoire84
10. „ Жорко, спиш ли, мама” - Силванчето, м-и
11. „Ко? Не!“ –  chattenoire84
12. „Не съм от тях Как ` Сийке“ –chattenoire84,Боби
13. „Баба Гицка“ - Eлфи, Peshek
14. „Кой предложи Пеевски?“ –Елена, Боби, роузфромстар
15. „ Сандокан с двата ножа" – Елфи, Джам, СтефиZ
16.„Не е така, мъри Парашкево“ – Боби
18. „Кулинарен магьосник“ – Мишанта, Денис
19. „Нерви корабни въжета“ – Денис, sixsens
« Последна редакция: Ноември 30, 2013, 23:02:14 pm от Бубулина »
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #5 -: Декември 01, 2013, 08:11:06 am »
1. „Форумски Балзак” JBrul, като страничен наблюдател оценявам само


2. "Майстор на късия разказ" - цигу, включва се наистина само при необходимост, кратко и ясно. Е, от време на време обича и да излиза от "добрия" тон  :lol:

5. „Миротворецът” magi_st, не съм видяла никога да си позволява комуникация тип "заяждане". Винаги се включва с молба за прекратяване на спора.

6. " Бялата лястовица "  - fanny, за мен това е ангелът хранител на подфорума "покажете си графиката". Каца във всяка темичка, дава кураж, радва се с успехите и тъжи с нерадостите на всички ни.

16.„Не е така, мъри Парашкево“Bobbie, като страничен наблюдател оценявам само

17. „Домашно духче”stoeka71, впечатленията ми са обаче от предишни години

18. „Кулинарен магьосник“Mishanta - Възхищавам се на лекотата, с която й се отдава готвенето.

19. „Нерви корабни въжета“Sixsense в темата за хормоналните проблеми при жените.
*
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #6 -: Декември 01, 2013, 13:38:41 pm »
1. „Форумски Балзак”Jbrul, естествено  :wink:

2. "Майстор на късия разказ"Елфи,  magi_st,  blue sky

3. „Специалист по всичко"Bobbie

4. "Таралеж в гащите" –  Jbrul,  Bobbie, Буболина  :wink:

5. „Миротворецът”magi_st, blue sky, Сygnus

6. " Бялата лястовица " - Мели и Бърди

7. „Баш Бай Брадър те гледа” –  Eлфи, Джам

8. „Война на световете” - Оценка на моториката на днешната българска държава и
 Захранване и хранене на нашите дългоочаквани бебета. Рецепти и съвети.

9. „Бисер на годината”За мен е: "......правих секс, на цветната снимка се видя течност в тръбите, може ли да е семенна течност???" :).

10. „ Жорко, спиш ли, мама?” - М-и

11. „Ко? Не!“ –  chattenoire84

12. „Не съм от тях Как ` Сийке“Bobbie

13. „Баба Гицка“ - Eлфи, Peshek

14. „Кой предложи Пеевски?“Bobbie, Елена

15. „Сандокан с двата ножа"StefiZ , Джам, Елфи, Мини

16. „Не е така, мъри Парашкево“Bobbie

17. „Домашно духче”mimi26, mini, Мишанта, baracuda

18. „Кулинарен магьосник“Мишанта,

19. „Нерви корабни въжета“sixsens, Денис
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #7 -: Декември 01, 2013, 16:21:03 pm »
Е, не е честно!
Миналата година имаше категория "Халеевата комета". Тази година се постарах да изпълня критерия, :wink: а Вие да вземете да махнете тази категория  :?

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #8 -: Декември 01, 2013, 16:39:58 pm »
Е, не е честно!
Миналата година имаше категория "Халеевата комета". Тази година се постарах да изпълня критерия, :wink: а Вие да вземете да махнете тази категория  :?

Eй да му се невиди! Аз като се правеха номинациите, точно за теб мислех! :x И нещо се отплеснах, моля да ме извиниш!  :balk_102:

В категория "Бялата лястовица" предлагам синьо кокиче за особен принос към Зачатие, за изминалата година! За целият труд и усилия, които положи за ДРЗ Русе. Лични адмирации от мен! :)
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #9 -: Декември 01, 2013, 16:44:18 pm »
В категория "Бялата лястовица" предлагам синьо кокиче за особен принос към Зачатие, за изминалата година! За целият труд и усилия, които положи за ДРЗ Русе. Лични адмирации от мен! :)

Подкрепям с две ръце   :youwoman:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #10 -: Декември 01, 2013, 16:47:18 pm »
Кокичето ще отнесе служебна награда за особен принос към Зачатие през изминалата година.
Никакво гласуване за нея. :P Отнася си наградата и ник`ва демокрация по този повод. Аааама-ха.


Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #11 -: Декември 01, 2013, 23:33:51 pm »
Аааа, не! Аз такива сериозни награди не ща!
Искам си "Халеевата комета"! :D

Толкова се старах. От повече от една година не съм писала в седмичната тема и докато се усетя тя взела, че станала месечна! :lol:
« Последна редакция: Декември 02, 2013, 00:00:46 am от синьо кокиче »

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #12 -: Декември 02, 2013, 15:13:20 pm »
1. „Форумски Балзак” –Jbrul

2. "Майстор на късия разказ" -  Елфи, jam

3. „Специалист по всичко" – Bobbie

4. "Таралеж в гащите" –  Jbrul,  Bobbie, Бубулина

5. „Миротворецът” – СтефиЗ, Сygnus, мишанта

7. „Баш Бай Брадър те гледа” –  Eлфи, Джам

8. „Война на световете” - Оценка на моториката на днешната българска държава, кърменето и
 Захранване и хранене на нашите дългоочаквани бебета

15. „Сандокан с двата ножа" – Джам, Мини

16. „Не е така, мъри Парашкево“ – Bobbie

17. „Домашно духче” –mimi26, mini, Мишанта

18. „Кулинарен магьосник“ – Мишанта, мини

19. „Нерви корабни въжета“ – sixsens, лемон, СтефиЗ
« Последна редакция: Декември 02, 2013, 16:57:50 pm от midge »
*
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #13 -: Декември 02, 2013, 16:49:35 pm »
1. „Форумски Балзак” – кагато ми се налага да чета Жбрул, си взимам половин ден отпуск. Добре, че се научи да удря по един ентер чат-пат, че много зорно ми идва четенето на чаршафи, без отделени абзаци. Тъй като миналата година спечели тя, предлагам тази година да дадете гласа си за Сиксенс, която също номинирам. И тя се старае, да.

2. "Майстор на късия разказ" -  тук са джам, цигу, Блу скай - удоволствие е да се чете стегната и грамотна реч. А Джам много често ми спестява писане по темите, пък и по-интелигентно се изразява от мен, затуй ми е приятелка - мама ми е казала да дружа с умни хора  :lol:

3. „Специалист по всичко" – тук си има изявени титуляри. Дори да пропусна да номинирам, няма да се отрази чувствително на броя номинации.  :wink:

4. "Таралеж в гащите" Бубулина  съм турила на мерника тия дни   :lol:

5. „Миротворецът” –  безапелационно - Сигнус. Никой не може да бъде толкова бял и добър, честно ви казвам! Чак ме ядосва понякога!

6. " Бялата лястовица "  - не мога да номинирам само един човек. Благодаря ви, момичета, че сте тук и не се изморявате да помагате  :)

7. „Баш Бай Брадър те гледа” –  8)

8. „Война на световете” - кърмене и захранване са двете зловещи теми, в които пристъпвам понякога със страх, но няма начин  - често се налага да разплитам коси.

9. „Бисер на годината” – ще го допълня, когато се сетя - все пак се боря за Гицка на годината.

10. „ Жорко, спиш ли, мама?” - няма да ми стигне мястото - главните действащи лица в захранването и кърменето  :lol:

11. „Ко? Не!“ –  Черната котка имаше един абсолютен хит в темата "За секса"/или нещо такова/. Темата беше за преводи, т.е. работна, но котката реши, без да чете, да влезе и да си излее мъката. След това... забременя  :lol:

12. „Не съм от тях Как ` Сийке“ – да не съм клюкарка, да номинирам?!

13. „Баба Гицка“ - Тази година се запознах на ДРЗ с едни момичета... два пъти. После се оказа, че изобщо не са членове на Зачатие  :lol: И изобщо, пълна съм с такива случки - никой не може да ми вземе тука медала.

14. „Кой предложи Пеевски?“ – Кой, де?!  :wink:

15. „ Сандокан с двата ножа" – номинирайте смело, да  :jump12:

16.„Не е така, мъри Парашкево“ – тук е мястото да номинирате онези потребители, които имат навика да са винаги в опозиция и претендиращи да са винаги прави.

17. „Домашно духче” –  Стефка вчера ми показа една собственоръчно направена коледна украса - номинирВам я! Хем ми е шефка, малко да я изчеткам  :P Пък и ми е обещала да ми оплете шапка  :wink:

18. „Кулинарен магьосник“ –  срам ме е, ама хич не готвя напоследък и не следя темата. Номинирам Мишанта - направо го "прекопа" и подреди чудесно този подфорум, откакто отговаря за него.

19. „Нерви корабни въжета“Денис, Сиксенс и много други.


Трябваше да има и категория "Спасете ме от мен!" - абсолютен фаворит ми е Пешека. Ама като не се обадих навреме...
« Последна редакция: Декември 02, 2013, 16:51:55 pm от Елфи »
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #14 -: Декември 02, 2013, 23:33:23 pm »
Айде, почна се с подкупите и тука..... шапки, шефки, дружки, тц, тц, тц, пък после демокрация било, зер! Да питам аз сега - Кой предложи Пеевски, кой, кой???

П.С. Другарки съноминирани в Балзака - видехте ли ся какво стана - дружките били умни и стегнати..... па ние.... само се стараем..... Слушай ти приказки от свои :lol: 
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #15 -: Декември 03, 2013, 00:01:19 am »
1. „Форумски Балзак” – Jbrul много обичам да я чета :)
2. "Майстор на късия разказ" - blue sky и нея обичам да си я чета :)
5. „Миротворецът” –magi_st
6. " Бялата лястовица "- Мели и Бърди.
7. „Баш Бай Брадър те гледа” – Jam  :wink:
8. „Война на световете” - Как да си контролирам нервите, особенно първите 3-4 страници  :x
9. „Бисер на годината” – Всичко от chattenoire84
12. „Не съм от тях Как ` Сийке“ – аз  :lol:
14. „Кой предложи Пеевски?“ – bobbie
15. „ Сандокан с двата ножа" – Jam


*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #16 -: Декември 05, 2013, 16:48:18 pm »
Еееееее, защо така не номинирате, бре хора? Давайте купон да става :D
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #17 -: Декември 05, 2013, 17:32:03 pm »
А ти какво, сеирджия ли го раздаваш, м?!
Пиши!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #18 -: Декември 05, 2013, 20:11:54 pm »
1. „Форумски Балзак” – мислих, мислих ... тя е .....нейното име е ..... Jbrul

2. "Майстор на късия разказ" - Jam.

3. „Специалист по всичко" – Bobbie

4. "Таралеж в гащите" – с риск да стана банална ... Bobbie

5. „Миротворецът” – magi_st, Сигнус

6. " Бялата лястовица "  - Мели.

7. „Баш Бай Брадър те гледа” – Елфа.

8. „Война на световете” - Моториката, но и захранването.

9. „Бисер на годината” – правих секс, на цветната снимка се видя течност в тръбите, може ли да е семенна течност

10. „ Жорко, спиш ли, мама?” - почти всички, прясно родили минават през тая фаза. И аз бях тъй, ама питах в чата, дан`съ излагам много.

11. „Ко? Не!“ –  Една ли са две ли? Нема да кажа. :P

12. „Не съм от тях Как ` Сийке“

13. „Баба Гицка“ - Аз, аз, аз  :D Добре де, Елфа и Рали също.

14. „Кой предложи Пеевски?“ – Елена, Боби, роузфромстар

15. „ Сандокан с двата ножа" – ми противно на всеобщото мнение не е Джам. И тука Елфа ша сложа. Нали трябва да има конкуренция все пак.

16.„Не е така, мъри Парашкево“ –  Боби

17. „Домашно духче” – Мими 26

18. „Кулинарен магьосник“ – Мишето и Мини.

19. „Нерви корабни въжета“ – sixsense


п.п. Елфова - няма номинация  "Спасете ме от мен!" , понеже се надявам да ме наградите служебно. Никоя не може да ме надвие и без това :lol: :lol: :lol:
« Последна редакция: Декември 05, 2013, 20:18:39 pm от Pesheck »
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: НОМИНАЦИИТЕ!!!
« Отговор #19 -: Декември 05, 2013, 20:41:33 pm »
Ееее, ама аз чакам да преписвам, бе :mrgreen:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!