0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Бихме дали всичко за едно биещо сърчице,
 протягаме надалеч и двете си ръце.
 Искаме да сграбчим нашето дете,
 да гледаме как щастливо то расте!

http://www.youtube.com/watch?v=VCUlC3l7PcQ

ОЧАКВАЩИ ДА ВИДЯТ   :bfp:

Криска - 01.06 :crossfingers:
Deni_15 - 02.06 :crossfingers:
Женя - 03.06  :crossfingers:
Chocolateel - 08.06  :crossfingers:
Чоки - 14.06 :crossfingers:
iv_z :crossfingers:
ЛОВУВАЩИ :00001754:

power :eggsperm:
Джинка :eggsperm:
ollivia :eggsperm:
Чоки :eggsperm:
Бжи  :eggsperm:
Маринка    :eggsperm:
ПетяСт :eggsperm:
Йоли :eggsperm:
Cdrandarova :eggsperm:
Moniks_s :eggsperm:

ВИДЯЛИ +++ за месец Май    :cloud9:  preggo

Бебо 79 :babyflips:
yoanna  :babyflips:
Smaraidi  :babyflips:
Маймунката :babyflips:
Saraapl :babyflips:


Добро утро милички! Май днес е паднал голям страх кой да пусне темата и затова за зло или за добро реших отново да съм аз  :oops: Надявам се да ви донеса късмет и много усмивки, защото ужасно много ви обичам и мисля за вас!  :bighug:
Хайде като съм тръгнала и по едно кафенце да сервирам заразено естествено с  :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:


« Последна редакция: Май 30, 2010, 22:17:08 pm от radosttinka »
*
Браво Анизка ,браво!Пак ни спаси... :youwoman:Веднага под вирусите ,че е време да прихванем от тях :D с тия сладки бебоци начело дано ни е на късмет :bighug: Благодаря за кафенцето,веднага си взимам и аз :D
Честит празник момичета!
« Последна редакция: Май 24, 2010, 07:55:33 am от moniks_s »

*
Re: Последна майска темичка пълна само с усми
« Отговор #2 -: Май 24, 2010, 07:53:14 am »
Ехааа, Ани, супер си мила!osi_9
Добро утро и от мен!
Да ни е честита новата темичка и дано ни донесе много късмет и :bfp: :bfp: :bfp:
Благодаря ти Ани и за кафенцето, веднага се присъединявам към теб за компаниика! :D
Аз ще си го изпия с вас и бегом към Софето, отново  :wink: Да видим дали ще започваме вече, или ще се лекуваме :?
Пльоос под вирусчетата - Ани   :bighug: :bighug: :bighug:
Лека и спорна седмица на всички!
Ахаа, Мони и тя се е включила!
Честит Празник!
Аниииии мила за добро ще е ,ще видиш те са дето мн се дърпаха и се стреснаха да пуснат темичка ще ги е яд послеееее  :lol:
Миличка много благодарско за прекрасната темичка,тези два бебока си ги заплювам пу пу пуууу за мен  :wink: ,вирусчетата ги омотвам на бързо и си взимам и едно безкофеиново заразено кафенцеее  :D
 Мнооогооо те Обичкаммм  :bighug:
Петенце стискам палци да имате зелена светлина за старт  :crossfingers: :goodluck:.
 Марииии къде си беее,да не те лепнаха под някой тапет аааааааааааа,ще идвам да те издирвам така да знаеш  :balk_199:.
Монии успешен лов  :D
На всички много ползотворна,щастлива и весела седмица желая,изпълнена само и единствено с хубави новини за +++++ и после бебчетаааа  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Добро утро и от мен и Честит празник!
Айде новата темичка да ни донесе много  :bfp: , а на ловуващите успешен улов  :pleasantry:
Ани, сложиме в ловуващи, ако още можеш да редактираш, че утре свършвам клостила и ще си дебна ову тази седмица :)
Хубав ден на всички!  :bighug:
07.10.2009
*
Честит празник!
И честита ни нова темичка! Ани, благодаря и за кафенцето. Пийвам си и започвам да глася ученика си за манифестацията  :D
Пожелавам успех на всички, пък и тя седмицата като започва с такъв хубав празник, няма как да не е изпълнена с приятни емоции.
 :goodluck:
А пък аз ще чакам края на седмицата да видим дали сме успели този месец. Не можах да засека ову този път, ама то не се знае - може пък да е станало  :wink:


*
здравейте момичета .
Първо да ви Честитя 24 май Българския празник .
На Анизка голямо Благодаря за страхотната темичка ,която ще е с много положителни резултати .
Маймунке  :goodluck: :crossfingers: :bighug: ,дано на 25 видиш очакваните  :bfp:.
На всички ловуващи  и НЕочакващи късмет  :crossfingers: :crossfingers: :goodluck: :goodluck: :goodluck: :bighug:
ОТ мен е това ,н авсичкипожелавам усмихната и много късметлийска седмица.
 :bighug: :bighug: :bighug:
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Добро утро и от мен! Честит празник и честита ни нова тема. Дано ни е на късмет и да ни донесе много щастие и радост. Тя на Ани ръката е лека, имаме доказателства  :D. Бебоците наистина са много сладички. И аз си ги заплювам.
Петя, успех в Софето, да се върнеш с добри новини.
Маймунке  :crossfingers:
Лека и усмихната седмица от мен!
*
Добро утро и от мен. И Честит празник!

"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Привет, момичета!
Честит Празник на Буквите - може би най-българския празник!

Нека цялата седмица е празнична и изпълнена само с щастливи новини и много усмивки!

*
ДОБРО УТРО И ЧЕСТИТА ТЕМИЧКА! :D



Честит празник на всички!

Нека днес да стискаме палци на Фаталчето,че е на пункция :crossfingers:

Мунки,като гледам то не останало мила :DМай наистина ще има повод за купон в сряда :bfp:

Петя,дано доктора ви даде зелена светлина и да стартирате най-накрая.Успех ти желая :D

И ние  тази седмица ще открием ловния сезон,пък да видим какво ще се получи  :wink:

ОТ МЕН ВЕСЕЛА,СПОРНА И ПРЕКРАСНА СЕДМИЦА МОМИЧЕТА!



« Последна редакция: Май 24, 2010, 09:35:11 am от dgina »
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Ха добро утро.Честита да ни е новата тема и да завалят положителните тестове,ми то няма и как да е инъче де,на Ани ръчичката е златна.Както е казала Исинката ,ще съжалявате че ви е било страх да пуснете тема,аз вече надушвам туй онуй :wink:.
Иска,тука съм бе душа,ама нъл ме знаеш каква съм работна,пак съм на бач.Сутринта се позавъртях в сайта ама тема няма и си бих камшика.Пък с тебе не знам ще доживеем ли да поклюкарстваме скоро бе жено.Айде бай от мен,ще бачкам вече.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Добро утро момичета, Честит празник!
Анизка, благодаря ти за прекрасната нова тема, дано да е успешна за всички ни. Дано всички да видим така желаните две чертички.javascript:void(0);
*
Здравейте. Честит празник.

 :green_dust_1: :pink_dust_1: Хайде, цоп под вирусите :). На късмет да ви е.






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Добро утро момичета и светъл празник!
Честита нов темичка, добре че е Ани ! Дано се изпъни с много много радост  :)

Аз май съм най-нетърпелива от всички...така искам да се оживи заспалата тема на бременните...чакам ви да знаете!  :bighug: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:

Аз...започна ми сесията и всичко свършва за мен  :lol: имам тежки изпити и стартирах с четенето. Чета ви постоянно и се моля за хубави новини.  
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Хей здравейте сладурки и от мен. :balk_111:
Честит празник и да ни е честита новата прекрасна темичка-благодарим ти АнизкаЩе бъде мноого късметлийска и аз си знам.

Пете пожелавам ти много успех мила и ще чакаме да пишеш.

Мунче, точно така-само безкофеиново вече  :balk_103:

Маринка мила, дано това, че и аз съм на работа днес бъде вид подкрепа в този иначе така мъъързеелииииив ден. хихихих едвам го изрекох даже  :balk_177:

Раиска, успешна сесия миличка и наистина дано всички скоро се преместим в тази така привлекателна тема на бременните. :bighug:

Смараиди благодаря за вирусчетата- веднага се цопвам, че тази седмица и ние стартираме с лова.
 Първо :bellydance: после малко  :cul2: послееее :bed: после :pleasantry: и малко  :cloud9: и накрая :babyflips:
За тази цел да ви се похваля най-накрая си купих електронен  :bbt: и мисля да съм по-сериозна с меренето от друг път пък дано хванем яйчицето и не се наложи инсето.

Целувам всички ви и нека и тази и следващата и по-следващата седмичка и по-по следващата всички седмички занапред да има бум на  :bfp:

До скоро милички

Крискаааа крайно време беше да кажеееш. На 1-ви Юни сигурно имаш предвид, че НЕ чакаш нали???

Стискам силнооооо  :crossfingers: :crossfingers:
« Последна редакция: Май 24, 2010, 11:01:22 am от ioly »


*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Хайде и мене да ме запишете в нечакащи за 1ви Май  :oops:
Вчера мина и моят трансфер на 3 хубави ембриона разделени на 8  :D

Упсешна седмичка!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Криска, вече ще действа Стинчето - аз не мога, ама за първи юни - не за първи май нали?  :wink: Първи юни е чудесен ден - нали си е на детето  :goodluck:
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Криска, вече ще действа Стинчето - аз не мога, ама за първи юни - не за първи май нали?  :wink: Първи юни е чудесен ден - нали си е на детето  :goodluck:

 :lol: :lol: :lol: Да за първи юни става въпрос - деня на детето!
Малко съм изкукала напоследък...
*
Здравейте милички !
Честита ни нова темичка!
Стискам палчета на всички които очакват да видята двете чертички тази седмица !
Лек ден и спорна седмица ви желая !
[/url]