0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Райса,много хубава седмична тема си отворила,дано на всички в нея  долети късмета и най-голямото и очаквано щастие.
Момичета,пожелавам ви най-успешната и хубава седмица.


*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Пожелавам ви успешна седмица момичета и дано ръката на Раиса е лека  :wink:
*
Свърших работа за днес. И макар че беше много натоварено, да ви кажа честно отдавна не съм започвала така нова седмица - с такова настроение, с толкова енергия - нямам думи. Благодаря ви, че ви има. Продължавайте да сте все така изпълнени с оптимизъм и да се подкрепяте. Вярвам, че на всяка от нас щастието ще се усмихне и мечтата ни ще се сбъдне.
Ох, нещо се разчуствах  :oops: Малеее, обикновено не съм така.
Успех на всички очакващи и успешен лов на ловуващите /включително и аз :lol: хи хи/
Мънки, чакаме новиниииии.
Смараиди - стиснати палци от мен.
 :bighug:


Здравейте мили мой приятелки...  :D .Моите така желани 9 месеца са към своя край.Искам да пожелая на всяка една от вас да изживее също толкова безгрижна и безпроблемна бребенност като моята ,без абсолютно никакви проблеми .Искам също така да Ви благодаря за подкрепата и всеотдайноста която ми оказвахте всеки ден докато разбера прекрасната вест.Зная че съвсем скоро всяка една ще види свойте две чертчки ,своето тупкащо сърчице и своята мечта.Нито за ден не съм спирала да ви чета през тези 9 месеца ,нито веднъж не съм пропуснала да се помоля за всички вас в църквата ,няма и да спра  защото знам колко много заслужавате да гушнете своите бебчета.Обичам Ви много и може би за последно имам възможност да ви изпратя вирусчета ,дано всички се заразите за 9 месеца напред.Успех ... :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
 
*
Ехааа, дойде и вашият незабравим момент  :D
Леко раждане, мила Госка!
Благодаря за пожеланията и вирусчетата! :D
Честита нова тема и от мен. Желая много успехи на всички - ловуващи, очакващи, в процедура и ако пропусна някой, моля да ме извини. От мен имате много вирусчета и стиснати палчета! :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Честита нова темичка момичета!Пожелавам ви да я напълните само с хубави новини!Стискам палци и се моля за всички ви!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Госка,леко раждане и прекрасна и незабравима среща с Рожбичката ти желая.Благодаря за пожеланията,дано в най-скоро време всички да видим тъй дългоочакваните 2 черти и след това да гушнем и ние бебешочетата си.
Нашите документи за фонда вече са пристигнали при братовчедка ни във София и утре ще ги подаде.Ще се похваля като науча номера ни.
« Последна редакция: Май 10, 2010, 19:48:31 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Страхотно ново начало на тежката работна седмица - голямо благодарско на Раиска  osi_9 osi_9 osi_9  Горската - страхотно послание ни изпращаш! Стискам ти палци и най-лекото раждане, хубава среща с малката принцеса  Прекрасна седмица и от мен!

п.п датата е 18-ти за мен  :ask: Момичета да попитам - освен че гърдите са чувствителни след О, аз ги усещам страшно топли - има ли такова нещо или си въобразявам?
« Последна редакция: Май 10, 2010, 20:13:43 pm от yoanna »
*
Здравейте, милички!


Ауууууууу, направо ахнах ... Раиса, комплименти, невероятна темичка си ни поднесла!
Нека ни е на късмет, че тук много новини се чакат.
Успешна седмица, момичета, да си пожелаем само добри вести yahoo_17 stork-boy stork-girl :pacifier:

goskata, щастлива среща, благодарим, че намина при нас :hug2:

Йоанка
, не си мисли, че сме те забравили http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=42341.0  :wink:

Виждам, че сте ме изтипосали в чакащи ... по-добре за сега ме махнете, аз реших ... не ги чакам вече, направо тръгнах да ги издирвам тези щъркелчета, пък дано подлъжа някое ...
*
Мили мои, тази вечер имам блеедичка чертичка на теста. Не знам какво да кажа. Още имам зацапване, обаче. Кафяво, предимно по тоалетната хартия. Според вас нормално ли е и докога? Мерси, че се молите за мен, продължавайте, моля ви.






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*
Мили мои, тази вечер имам блеедичка чертичка на теста. Не знам какво да кажа. Още имам зацапване, обаче. Кафяво, предимно по тоалетната хартия. Според вас нормално ли е и докога? Мерси, че се молите за мен, продължавайте, моля ви.

Аз съм имала, но за кратко ... При всички положения е добре да се консултираш с лекар, има съпътстващи препарати за тези ситуации. Не се притеснявай.

Ами ЧЕСТИТО, предстои ти едно вълнуващо чакане  :cloud9: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :babyflips:

*
Кога да ида не лекар? По принцип трябва да ми дойде около 14.05. Като не ми е дошла датата мога ли да отида на лекар?






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*
Smaraidi,  :crossfingers: :crossfingers:
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Госката,приятна и незабравима среща с бебо.Мерси за вирсчетата мила и затова ,че не си ни забравила.Йоанич, аз също понякога съм си ги осещала топли :D Smaraidi,честито!Лека вечер момичета :balk_126:

*
За преглед е твърде рано.
Сега погледнах - ти си 10-11 дена след овулация.
Ако имаш възможност направи консулт.
Обикновено такова зацапване спира от само себе си - може и да е от имплантация.
Дано, дано всичко се развие добре.
Смарайди стискам палци всичко да е наред,но за преглед е твърде рано :)
Днеска неможах да питам как са бебетата  :( ,ама най вероятно са добрее нали са на мама и тати геройчетата,та няма и да питам в други ден отивам с бодра крачка да си прибера едната час  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Ех Снежииии, надушила си ме ти - страшна си Благодаря за хубавите пожелания  :bighug: Мунки - стиснати палчета  osi_9  Смарайди всичко ще е ОК  :cloud9:
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Здравейте мили момичета, мнооого красива тема, благодаря ти Раиса.
Smaraidi късмет миличка, доно скоро те сложат в списъка на виделите 2 чертички  :lol:
Госката, леко раждане и добра среща с бебчо  ylinfant
Йоанка:happy_birthday_1: Желая ти здраве, щастие, късмет, скорошна бременност и сладко бебе на финала!

Лека вечер на всички и сладки сънища!  :balk_126: :sleeping:
*
Момичета, колко дни е нормално да го има това зацапване? При мен съвсем слабо, но е от около 24 часа.






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.