0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #80 -: Март 26, 2009, 14:08:47 pm »
Да, изнесе се най-после, а Рич според мен сега съжалява, че ще трябва да се раздели с Арджей и Хоуп, доста тъжен ми се видя ама си го заслужава, както казваш решението си е негово уж. Дори двамата с Тейлър се опитаха да накарат Брук да остави децата при тях, което ми се видя съвсем нагло, не стига чей отнеха целия живот и щастие, ами сега и децата :(
Аз малко я защитавам, знам че не се държи подобаващо и преспа с кой ли не, ама и Тейлър не е светица, сигурна съм че има нещо тъмно докато е била при шейха, ама никой не го споменава, а и тоя Данте дето се появи има нещо между тях сигурна съм.
Пък и Брук всъщност винаги е била влюбена и е обичала Рич, и всичко май го прави в стремежа си да стигне до него. Но да не спорим за нея сега, то това си е просто филм - измислица премислица :)
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #81 -: Март 26, 2009, 17:47:31 pm »
Ами разбира се,че няма да спорим,просто си е мое мнение,пък те сценаристите няма с нашето мнение да се съобразяват я.Ама тоя Данте е много съмнителен,може би в близките 500-600 серии ще разберем кой е.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #82 -: Март 26, 2009, 17:53:49 pm »
Да ви кажа стана ми много мъчно за Брук в тази серия. Докато я нямаше Тейлър, Рич и сваляше звезди от небето, а сега - да те няма. Не е честно
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #83 -: Март 26, 2009, 18:36:03 pm »
И на мен ми стана мъчно за Брук,може да е била с доста мъже от фамилията (форест)но тя обича Рич много.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #84 -: Март 26, 2009, 18:43:21 pm »
Не се тревожете за нея,тя знае как да се утешава.Ей сега ще преспи с някой и ще й олекне.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #85 -: Март 27, 2009, 13:04:35 pm »
ООО задръстения Рич най-после се усети, че е бил манипулиран. Пак се скара уж със Стефани и се закани да оправи нещата.
Оказа се че Данте познава Бриджит и й призна, че е помогнал на Тейлър да избяга.
Ник пък каза на Тейлър че познава Данте, а той нали им беше казал че не я познава. Абе знаех си че тука има някаква тъмна тайна, защото Тейлър не иска да говори за станалото при шейха.
Ник й напълни главата с бръмбари, че Стефани е симулирала и сега звъни на Стефани в болницата. Тейлър сега се прави на ударена и супер наивна - честно казано овче поведение.
А Рич вика сега пред вратата на Рич: "Послушах майка си , а не трябваше. Направих грешка, ужасна грешка !"
И той с овче поведение.
Аз ако съм на мястото на Брук да съм го отсвирила отдавна и да му тегля една майна, ама тя нали уж го обича и неможе без него и сега сигурно пак ще му прости. Не съм виждала толкова измислено поведение, в тоя сериал никой незнае какво иска :( :)
То затова се точи с години, а и сценаристите май не знаят какво искат :) :)
А да и Томас и Габи попаднаха под съмненията на емиграционните, защото се оженили толкова набързо и дали не е заради зелената карта. Няма как да опазят тайната си това със сигурност ще се раздими. То такова шило в торба не седи :)
Е това е момичета за тая седмица :)
Пожелавам един слънчев и изключително приятен уикенд на всички!!!
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #86 -: Март 27, 2009, 13:43:26 pm »
Кой го знае Рич какво ще измисли сега - пак ще даде на Брук напразни надежди и ще си остане с Тейлър. И това ако е мъж!


*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #87 -: Март 27, 2009, 14:24:34 pm »
Кой го знае Рич какво ще измисли сега - пак ще даде на Брук напразни надежди и ще си остане с Тейлър. И това ако е мъж!
Мъж като лайно на дъж :D аз ако имам едно такова вкъщи хич няма и да го търпя :(
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #88 -: Март 27, 2009, 14:58:08 pm »
Тоя Рич вече не е за търпене,то голямо лигаве бе.Сега пък какво му дойде на ум?Ама не ми се вярва да съжалява ,че е с Тейлър,нещо друго му се върти в главата,ама какво ли ще предложи на семейния парцал пък сега.То голяма протакане голямо чудо в тоя филм.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #89 -: Март 27, 2009, 17:03:22 pm »
Кой го знае Рич какво ще измисли сега - пак ще даде на Брук напразни надежди и ще си остане с Тейлър. И това ако е мъж!

Рич ще остане с Тейлър, а Брук се жени за Ник :D
*
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #90 -: Март 27, 2009, 17:05:03 pm »
Не, Рич и Брук ще се оженят, но не веднага, а Ник и Тейлър също.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #91 -: Март 27, 2009, 18:04:24 pm »
ха сега, кой прав - едното Наде или другото  :lol:
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #92 -: Март 27, 2009, 20:33:24 pm »
Не, Рич и Брук ще се оженят, но не веднага, а Ник и Тейлър също.

Адаш, това ще стане много, много натам. Сега мисля, че моята
последователност е вярна. Даже Тейлър след като се омъжи за Ник му ражда дете с яйцеклетки от Брук.


Жениииии, къде си, поправи ме ако греша.
« Последна редакция: Март 27, 2009, 20:38:07 pm от Nadyn »
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #93 -: Март 27, 2009, 20:46:39 pm »
Не, Рич и Брук ще се оженят, но не веднага, а Ник и Тейлър също.

Адаш, това ще стане много, много натам. Сега мисля, че моята
последователност е вярна. Даже Тейлър след като се омъжи за Ник му ражда дете с яйцеклетки от Брук.


Жениииии, къде си, поправи ме ако греша.
И аз така четах,мисля че точно твоята последователност е вярна.Ама хайде някой ако знае защо Рич отиде при Брук да каже,че умирам от любопитство,пък понеделник е далече.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #94 -: Март 28, 2009, 00:49:59 am »
Не, Рич и Брук ще се оженят, но не веднага, а Ник и Тейлър също.

Адаш, това ще стане много, много натам. Сега мисля, че моята
последователност е вярна. Даже Тейлър след като се омъжи за Ник му ражда дете с яйцеклетки от Брук.


Жениииии, къде си, поправи ме ако греша.
И аз така четах,мисля че точно твоята последователност е вярна.Ама хайде някой ако знае защо Рич отиде при Брук да каже,че умирам от любопитство,пък понеделник е далече.

Ц, ц, ц!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #95 -: Март 28, 2009, 01:04:39 am »
Брък + Рич = Брич!

Да взема да захвана една  osi_18 ли?
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #96 -: Март 28, 2009, 01:51:49 am »
Мимчоо, обрЪкАла си една бримка на ръкоделието ма, кой тоя Брък??


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #97 -: Март 28, 2009, 08:49:37 am »
Мимчоо, обрЪкАла си една бримка на ръкоделието ма, кой тоя Брък??

8)БрУк, разбира се!

На руса ракета, клавиатурата и виновна след 23.00  :lol:
« Последна редакция: Март 28, 2009, 08:54:14 am от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #98 -: Март 30, 2009, 12:50:42 pm »
Нищо не стана, Рич се обяснява през цялото време на Брук, как бил сгрешил и т.н. но в същото време каза че неможе да изгони Тейлър и Брук му каза, че ако неможе да направи това то да си ходи, защото й е по-добре сама.

Стефани вече я изписват от болницата-бързо се възстанови от цялото това боледуване..
Джаки Мароне пък флиртува с доктора на Стефани, който изведнъж си е купил апартамента под нея, от къде ли се е сдобил с толкова пари ...?

*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: "Дързост и красота"-тема с продължение...
« Отговор #99 -: Март 30, 2009, 21:21:45 pm »

Адаш, това ще стане много, много натам. Сега мисля, че моята
последователност е вярна. Даже Тейлър след като се омъжи за Ник му ражда дете с яйцеклетки от Брук.


Жениииии, къде си, поправи ме ако греша.

 :balk_602:




Джаки Мароне пък флиртува с доктора на Стефани, който изведнъж си е купил апартамента под нея, от къде ли се е сдобил с толкова пари ...?



Нали знаеш кой е той? Синът на Кларк и Марго.
« Последна редакция: Март 30, 2009, 21:24:28 pm от eganeva »