0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
http://www.sportdepot.bg/products/ski/sheini/sheini/2225-sheina

Ето тази може би е шейната. Изглежда удобна, като коритце е, с висока облегалка и не е висока самата шейна, така че и да се обърне човечето, не е опасно. Изглежда сигурна.
*
Мами имам една молба към вас, някоой знае ли основанието според, което пенсионираната баба, може да получава минимална заплата до навършването на 3 годишна възраст на детето?
Предполагам има такива тук, ще съм благодарана ако ме светнене, за да не се ровичкам часове в нета.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

По повод на подаръците, виждали ли сте по магазините хубави шейнички, имам предвид пласмасови, с ремъци да може да вържеш детето, да не го загубиш по пътя  :wink:

В спорт депото имаше едни за деца до 20 кг с коланче на кръста за 34 лв. Ама нещо са ги свалили от сайта, дано да ги имат още в наличност в Пловдив, че съм се наканила на такава. Другото е в Хиполенд, за около 100 лв (има го в Коледната брошура) с обръщаща дръжка. И третата е нейде из софия за около 200 лв. Има една тема в Бг мама в На пазар.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
По повод на подаръците, виждали ли сте по магазините хубави шейнички, имам предвид пласмасови, с ремъци да може да вържеш детето, да не го загубиш по пътя  :wink:

Нашата е тия скъпите. Аз лично чак 250 лв не бих дала ама таткото ни такива задръжки няма. Купил я накъде на Горнобански път. Но наистина  много добра. Изцяло пластмасова е. Частта за сядане е доста по дълбока от тази на спордепо и може да се демонтира така че да се ползва и на по-голяма възраст.


*


Лейди- сравни артикули на Фишър прайс в сайта и в Симонови например, зебрата на 203 лева срещу 50 евро, бънджито на 349 срещу 102 евро, музикалната въртележка, която аз сега поръчах за 28 евро срещу 119 във Симонови- на това си му викам добра разлика.
Тостер, ютия Тефал /Smoby/ в майтойс на по 8 евро, в Играчките по 25,60  8)
Бъкел немски не отбирам, ама с преводача тук там се оправям  8) а имам и помощнички тук от немско  :P

Не споря, има и по-евтини неща, ама с тая доставка пак си излиза скъпо.

Цаката е да се съберем няколко човека. За нещата , които ми поръча сега Мини, доставка почти нямам. От всички поръчани неща, спестих над 65лв, отколкото, ако ги купувах от тук.
Аз категорично съм се отказала да пазарувам дрехи и играчки за детето от тук, отказвам да им плащам цените. Още повече, че и от тукашен магазин да ги поръчаш, има доставка минимум 7-8лв (доста повече от тази, която платих от немския сайт сега)

Роби, ние се канехме да купим шейна от един спортен магазин - The north face. С предпазни колани е и с удобна облегалка, 65лв е. Но сега ще изчакам да видя и тази, за която Джам писа.
« Последна редакция: Декември 04, 2008, 08:50:39 am от tzvetenze »
Малко извън духа на Коледа, но попаднах на тази наредба за детските ясли и кухни, която е приета съвсем скоро.
*

Роби, ние се канехме да купим шейна от един спортен магазин - The north face. С предпазни колани е и с удобна облегалка, 65лв е. Но сега ще изчакам да видя и тази, за която Джам писа.

Много ви благодаря за идеите, страшни сте както винаги. Хммм, абе чак 200 лв. за шейна няма да дам, тази в спорт депо определно ми харесва (особено оприличаването с Формула 1  :lol:), обаче няма колани, а нашето шило.... Цвети къде се намира този магазин, за който говориш?
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
*
В скай сити, като влезеш през централния вход веднага в ляво.
*
В скай сити, като влезеш през централния вход веднага в ляво.

Е там досега не бях ходила изобщо, да не би и спорт депо да има там  :lol:
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
http://www.sportdepot.bg/products/ski/sheini/sheini/2225-sheina

Ето тази може би е шейната. Изглежда удобна, като коритце е, с висока облегалка и не е висока самата шейна, така че и да се обърне човечето, не е опасно. Изглежда сигурна.


аз имах предвид една друга, която си имаше колан и беше без волан. много беше яка, но сега са я махнали от сайта, може би е свършила, язък.

във всеки случай, трябва да се провери на място.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
e сега ме светнахте какво ще донесе дядо Мраз на Криси. шейна :D стига да намерим готска някъде, задължително с колани. мерси за идеята!

за Коледния ни празник на 20 декември ми е леко притеснено, защото служебното Коледно парти също е тогава. трябва да го мисля как ще ги съчетая.
*
аз имах предвид една друга, която си имаше колан и беше без волан. много беше яка, но сега са я махнали от сайта, може би е свършила, язък.

във всеки случай, трябва да се провери на място.

Jam, а къде има магазин на спорт депо? Аз май се сещам за Mall of Sofia, ама дали има и другаде?
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
*
Хмм, аз имам и един "сериозен" въпрос към момчешките майки.

Нашия човек нещо го раздава доста грубянски, налага ни подред всички, макар, че много пъти съм му обяснявала как се "гали, а не удря", заобиколен е с толкова любов и няма пример за агресия около себе си. Та просто не знам откъде я черпи тази агресия, с която ни удря. А иначе е жизнерадостно и усмихнато дете.

Дали е нормално за всички момченца и е просто някакъв етап, който трябва да изживее  :? Дали трябва да обръщам внимание на това поведение и да се опитвам да го коригирам, или просто да го игнорирам  :? Моля ви, споделете вашия опит!
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
Jam, а къде има магазин на спорт депо? Аз май се сещам за Mall of Sofia, ама дали има и другаде?
Роби, Спорт депо има до Метро-Божурище. А в Mall of Sofia е Интерспорт.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Адрес:
Сграда Спорт Депо /зад Технополис/
Бизнес Парк София
София 1766

Контакти:
Tел.: 02/ 976 45 03
Факс: 02/ 976 45 45;
Е-mail: office_mladost@sportdepot.bg

Спорт Депо София
Адрес:
бул. "Витоша" 27 (между Солунска и Алабин)
1300 кв.м, 3 етажа

Контакти:
Tел.: 02/ 480 93 82; 480 59 46
Факс: 02/ 986 08 88;
Мобилен: 0894 647 016
Е-mail: office_vitoshka@sportdepot.bg

Спорт Депо София
Адрес:
бул.Сливница № 616 А, /До Метро Люлин/
Контакти:
Тел: 02/ 927 53 15;
Мобилен: 0894 33 85 02
e-mail: office_lulin@sportdepot.bg
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Ние вече сме у дома от вчера. Преживяхме нещо много ужасно. И на най-големия си враг не пожелавам това. Михаил се възстановява, отслабнал, изплашен, няма сили да плаче, а мяуче като коте. Вече диша добре, но има разстройство, на диета е и специално мляко на Нестле. Аз съм смазана физически и психически. Болката да оставиш едното си дете, а с другото да си в болница е голяма :(. В Токуда условията бяха добри, но доста скъпо ми излезе единичната стая, за да сме си само двамата с Мишето, но важното е че е добре, дано започне да се храни и да наддава. Аз се разболях последната нощ, оставих Мишо с баща му, 24 часа бях на легло, дори не можах да го изпиша аз от болницата. Сега се възстановявам, защото така не съм повръщала и като бременна.
 
Благодаря от сърце, на тези, които писаха и се молеха за нас. Голяма сила са думите ви.
Специално благодаря и на моите приятелки, те знаят кои са, за всеги миг споделен с нас, за всяко обаждане и смс.

Желая здраве и само здраве, всичко друго, което мислим и премисляме са глупости и бели кахъри.
« Последна редакция: Декември 04, 2008, 16:22:12 pm от kassi »


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Каси, радвам се, че сте си у дома вече и дано всичко е зад гърба ви. не искам да си представям какво сте преживели. дано никому не се случват тези неща, наистина.
*
каси, познато до болка ми е едно към едно  всичко, което си написала.
важното е, че вече сте си у дома - сега е изплашен и стресиран, но много скоро ще живне, ще видиш :wink: като почне да прави старите номера и бели, ще се смееш от сърце :)
на теб - бързо възстановяване!
*
Каси радвам се, че сте си вече у дома. :)
Много добре те разбирам за ужаса, който описваш. Наистина от здравето по ценно няма, макар и да не си даваме сметка за това когато сме.
Бързо възстановяване и психическо успокоение и за двама ви.

Ние още ближем рани и още неща наизкачат, вече незнам и аз какво да правя, тая докторка само ме стресира с разни предполагаеми диагнози и проверки чрез изследвания.
  


П.П. Последна прясна пакост ще споделя с вас. Тони напоследък обича да си играе с вратите и преди малко както си блъскаше вратата на стаята, тя се откачи от едната панта и за малко не падна отгоре му. Кажете ми, може ли моето дете винаги да попада в такива опасни ситуации. Абе уж да не му треперя и тичам по гъза, ама на ето, пред очите ми се случи.
« Последна редакция: Декември 04, 2008, 16:52:27 pm от Perdeto »
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Касси,
добре дошли у дома. :)
Бързо възстановяване и на теб и на Мишо!
Дано не ви се случва това повече!

Бъдете добри и не губете кураж! :)