0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: неуспешно инвитро
« Отговор #20 -: Юли 25, 2006, 10:01:33 am »
Да се присъединя и аз към неуспешното инвитро. На мен ми беше второ и ми е мъчно по-скоро за това, че не мога да произведа достатъчно фоликули. Не знам какво ще правим от тук нататък. Лекарката ми каза, че трябва да пробваме следващото през периода есен-зима (тъй като и двете сме ги правили по едно и също време- лятото) не било хубаво да се прави когато е много топло или много студено. Какво мислите за това? Дали има значение сезона?
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Re: неуспешно инвитро
« Отговор #21 -: Юли 25, 2006, 10:09:07 am »
Сладко,

личното ми мнение е, че не толкова сезонът оказва влияние, а по-скоро схемата по която са те стимулирали. Може просто да не реагираш добре на медикаментите, които сте използвали за стимулацията. Ти с едни и същи лекарства ли беше стимулирана и за двата опита?
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*
Re: неуспешно инвитро
« Отговор #22 -: Юли 25, 2006, 10:33:33 am »
не било хубаво да се прави когато е много топло или много студено. Дали има значение сезона?

Много съжалявам за нуеспехът ти мила  :(  но борбата продължава - нали? Искренно се надявам да откриете истинските причини за неуспеха.
Според мен сезона  НЕ е от значение  :) ако беше така едва ли щяха да се зачеват деца в летните жеги. Едва ли сезонът е причина за неуспехът ти  :roll:
Правила ли си някакви допълнителни изследвания, като генечини и имунология?
*
Re: неуспешно инвитро
« Отговор #23 -: Юли 25, 2006, 12:01:37 pm »
Не бяха еднакви лекарствата. първия път- Пурегон, втория - Меногон и Фостимон. Док имаше предвид не за зачеване през лятото, а за образуването на повече фуликули.
*
Re: неуспешно инвитро
« Отговор #24 -: Юли 25, 2006, 12:19:20 pm »
Сезонът няма никакво значение за броя и качеството на фуликулите.Всяка жена се ражда с определен брой яцеклетки , с определено качество.Ти с ендометриоза ли си?Сезонът е важен за след трансфера. Но не се притеснявай, че броя е малък, аз познавам жена, като теб, която в момента се радва на 6 годишно сладурче :D
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*
Re: неуспешно инвитро
« Отговор #25 -: Юли 25, 2006, 12:41:03 pm »
Единственото, което са ми открили са спермоантитела, които нямат връзка с фоликулите.
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Re: неуспешно инвитро
« Отговор #26 -: Юли 25, 2006, 13:26:45 pm »
Сладко, а защо преди след. си опит не пуснеш един Инхибин Б?
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*
Re: неуспешно инвитро
« Отговор #27 -: Юли 25, 2006, 13:38:45 pm »
Какво показва той?
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Re: неуспешно инвитро
« Отговор #28 -: Юли 25, 2006, 13:39:51 pm »
яйчниковия резерв
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: неуспешно инвитро
« Отговор #29 -: Юли 25, 2006, 17:35:00 pm »
Инхибин на трети ден от цикъла ли се изследва?


*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Re: неуспешно инвитро
« Отговор #30 -: Юли 25, 2006, 18:24:06 pm »
Инхибин на трети ден от цикъла ли се изследва?

да
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
Re: неуспешно инвитро
« Отговор #31 -: Юли 25, 2006, 18:42:47 pm »
Да се присъединя и аз към неуспешното инвитро. На мен ми беше второ и ми е мъчно по-скоро за това, че не мога да произведа достатъчно фоликули. Не знам какво ще правим от тук нататък. Лекарката ми каза, че трябва да пробваме следващото през периода есен-зима (тъй като и двете сме ги правили по едно и също време- лятото) не било хубаво да се прави когато е много топло или много студено. Какво мислите за това? Дали има значение сезона?
Сладко,съжалявам,че и ти си претърпяла неуспех.Горе главата и не се отказвай!Рано или късно ще стане и при нас!!Желая ти следващия път по-голям шанс! :goodluck: