0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Как действа утрогестана на цикъла?
« Отговор #20 -: Януари 16, 2010, 14:49:17 pm »
          Здравейте при мен беше обратното, докторката ми го изписа за идване на цикъл, макар да знаех че  е и за задържане на бременност. И си ми идваше на 23 - 26 ден, а преди това беше нередовен , в порядъка на 40 дни.
          А  като чета тук, на повечето тук им закъснявал  цикъла!! И като се замисля че е трябвало да пия като бях бременна, направо се обвинявам  :(. Но това е друга тема ....
 
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=mimito_ge][/url]
Re: Как действа утрогестана на цикъла?
« Отговор #21 -: Януари 16, 2010, 17:35:31 pm »
          Здравейте при мен беше обратното, докторката ми го изписа за идване на цикъл, макар да знаех че  е и за задържане на бременност. И си ми идваше на 23 - 26 ден, а преди това беше нередовен , в порядъка на 40 дни.
          А  като чета тук, на повечето тук им закъснявал  цикъла!! И като се замисля че е трябвало да пия като бях бременна, направо се обвинявам  :(. Но това е друга тема ....
 


Хм, това ме учуди много! Нали Утрагестана поддържа лутераната фаза и затова закъднява цикъла как така го била изписала за предизвикване!?!
Re: Как действа утрогестана на цикъла?
« Отговор #22 -: Януари 17, 2010, 12:47:50 pm »
Момичета, да ви попитам за утрогестана вагинално. Вече 6ти ден го приемам сутрин и вечер, но от вчера започна едно гадене сутрин, това нормално ли е ? Четох, че страничните ефекти са само ако се приема орално...

Също така сутрешната таблетка изтича много бързо след поставянето. Трябва ли да лежа след поставянето или това изтичане не е проблем ?

Иначе вече 3ти цикъл съм на утрогестан, предните два ми дойде в деня, в който го спрях. Сутринта си сложих последната таблетка и вечерта ми дойде. Така че утрогестана де пречи М да си дойде, но наистина го забавя.
Re: Как действа утрогестана на цикъла?
« Отговор #23 -: Януари 17, 2010, 15:00:36 pm »
Ами така си беше и интересното, че ми идваше по-редовно отколкото без него! А като ми го изписа и препоръча да задържам плода се стреснах,че едва ли не да пия утрогестана да ми дойде! Поне първоначалната ми мисъл тази беше. После се поразрових и се успокоих, но късно беше за жалост  :(.
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=mimito_ge][/url]
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Как действа утрогестана на цикъла?
« Отговор #24 -: Януари 17, 2010, 17:41:10 pm »
Мими в листовката на Утрогестана пише, че се изписва и за регулиране на цикъла, така че нищо чудно, че са ти го изписвали, за да ти е по-редовен.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Как действа утрогестана на цикъла?
« Отговор #25 -: Януари 17, 2010, 19:49:20 pm »
Благодаря за отговорите на всички!!! :)
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=mimito_ge][/url]
*
Re: Как действа утрогестана на цикъла?
« Отговор #26 -: Януари 17, 2010, 21:06:03 pm »
На мен при прием на утрогестан ми закъсняваше цикъла с от 2-5 дни.
Re: Как действа утрогестана на цикъла?
« Отговор #27 -: Януари 18, 2010, 12:18:30 pm »
loriane, хубаво е да лежиш 15-30 мин. след всяко поставяне, за да не изтича голямо количество от лекарството.Поне на мен таке ми препоръча док.Аз не съм имала странични ефекти.....те са една от причините, поради която, го препоръчват да се поставя вагинално.Пожелавам ти гаденето да е от друго :), а не от утрогестана.Успех!!!