0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: предстоящо инвитро
« Отговор #100 -: Октомври 07, 2008, 14:05:06 pm »
Благодаря за подкрепата и разбирането момичета!
Ами да, всъщност тогава не знаех дали ми се реве или искам да удуша бабите от аптеката. Но предполагам, че понеже в номенклатурата на почти всички фигурира Диферелин 3,75 затова са ми дали него. А нищо не можах да направя, защото си бях изгубила касовата бележка (като ти кажат, Божа работа!). Иначе ходих да се разправям с тях, а те ми викат ама то вие не сте ги купили от нас, а после лелята тръгна да ми разправя с кого и кога съм била в аптеката при покупката. Абе смахната работа! За съжаление цялата ни държава е такава, то не е едно и две ...  :x
*
Re: предстоящо инвитро
« Отговор #101 -: Октомври 07, 2008, 14:17:26 pm »
Вики,ама те са ги пуснали за оплождане и чакаш само трансфер ли душата.Аз пак неразбрала :oops:.Е,тогава вече яко стискам палци :)
Утре е трансфера!!!Само 3те ИКСИта ще ми върнат!От Инвитрото няма оплождане!Но трички ми стигат!!!Дано поне едно да се хване! :D
Re: предстоящо инвитро
« Отговор #102 -: Октомври 07, 2008, 16:14:15 pm »
Давай Вики повлечи краченца та ние да сме след теб с хубавите новини  :bfp:
Re: предстоящо инвитро
« Отговор #103 -: Октомври 07, 2008, 18:49:47 pm »
Няма да ти стискам палци,за да не заключа късметати.Пожелам ти поне две да се хванат. :wink:
*
Re: предстоящо инвитро
« Отговор #104 -: Октомври 07, 2008, 19:01:43 pm »
Вики,  с теб сме! Ти само бъди спокойна и уверена в успеха, ние ще се молим за теб! :goodluck: :bighug:
Re: предстоящо инвитро
« Отговор #105 -: Октомври 09, 2008, 12:08:46 pm »
 :hello: Къде се изгубихте всички? Няма ли кой да сподели някоя хубава новина?  :eggsperm:
На мен малко ми светна след кривия понеделник и си викам я да видя на кого какво хубаво се е случило. :bighug:
Аз съм отпускарка и затова поглеждам в темичката по няколко пъти на ден.  :balk_121:
Re: предстоящо инвитро
« Отговор #106 -: Октомври 09, 2008, 13:41:09 pm »
Manual, пиши в темата "Предстоящо инвитро/ИКСИ октомври и ноември" - в нея има повече активност, и момичетата споделят всеки ден как им вървят процедурите :)


*

    dandina

Re: предстоящо инвитро
« Отговор #107 -: Ноември 07, 2008, 11:43:02 am »
Здравей те,
искам да попитам някой знае ли какъв хигиенно-диетичен режим трябва да се спазва преди пункцията.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: предстоящо инвитро
« Отговор #108 -: Ноември 07, 2008, 13:11:25 pm »
Храниш се до към 22.00 предната нощ, спираш да пиеш и вода и така до сутринта. От към хигиената - нищо по-различно от нормалното, акушерките си правят промивки на влагалището преди пункция.
Успех!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    norma

  • **
  • 88
  • обичайте се
Re: предстоящо инвитро
« Отговор #109 -: Ноември 13, 2008, 18:06:37 pm »
Здр,моми4ета,
някоя от вас лекува ли се при Владимиров,аз съм саъщо са инвитро,но като нямам сега още пари4ки реших да пробвам и по касата,но тои ми каза 4е тази година нищо не може да стане..само 4е не разбрах защо?аз знам 4е преди нова година се попълват документите а след това се преглеждат от комисия...моля ви споделете:)
*
Re: предстоящо инвитро
« Отговор #110 -: Ноември 15, 2008, 17:06:20 pm »
Здр,моми4ета,
някоя от вас лекува ли се при Владимиров,аз съм саъщо са инвитро,но като нямам сега още пари4ки реших да пробвам и по касата,но тои ми каза 4е тази година нищо не може да стане..само 4е не разбрах защо?аз знам 4е преди нова година се попълват документите а след това се преглеждат от комисия...моля ви споделете:)
Виж тези темички
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=29372.260
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=8542.1360