0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: Тема на бременните № 29
« Отговор #220 -: Август 18, 2008, 16:47:42 pm »
Елма, желязото е по-информативно поне за нас, ще можеш да си го разтълкуваш и ти.
Де да можех :D
Току що си взех резултата от изследването. Та желязо 13.1 какво ще рече? :oops: Не ми казаха никакви референтни стойности, от ЖК са отпуск, а при д-р Владимиров съм чак след две седмици. Помагайте момичета :ask:
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: Тема на бременните № 29
« Отговор #221 -: Август 18, 2008, 17:08:29 pm »
В норма е, малко на долна граница, за жени е около 10, но все пак е в норма.Не се притеснявай предварително, след като посетиш доки, той ще ти разясни по-подробно.
*
Re: Тема на бременните № 29
« Отговор #222 -: Август 18, 2008, 20:44:12 pm »
Елма, желязото е по-информативно поне за нас, ще можеш да си го разтълкуваш и ти.
Де да можех :D
Току що си взех резултата от изследването. Та желязо 13.1 какво ще рече? :oops: Не ми казаха никакви референтни стойности, от ЖК са отпуск, а при д-р Владимиров съм чак след две седмици. Помагайте момичета :ask:
На мойте изследвания референтните стойности са 7,1-26
Ако и в лабораторията в която си го правила са такива-е добре.
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: Тема на бременните № 29
« Отговор #223 -: Август 18, 2008, 23:06:16 pm »
При мен пък е 10.7-24.
Re: Тема на бременните № 29
« Отговор #224 -: Август 19, 2008, 12:09:47 pm »
Здравейте, момичета. При нас полужението не е хич розово. Мислех си, че не може да става по-зле, ма явно може. Има много голяма вероятнос да изкарат бебето до края на месеца. Моля се поне да влезна в 8-ми месец, но направо вече не ми се вярва. За сега ще изчакат до 30 август и ако тогава има промяна към по ло-лошо, го вадят.
Не мога да проумея защо трябва да става така, защо толкова мъка, толкова зор. Бих направила  всичко малката душичка да не страда, а не мога и това ме убива.

п.п. За сега ползвам тази регистрация, имам проблем с логването.
*
Re: Тема на бременните № 29
« Отговор #225 -: Август 19, 2008, 12:15:54 pm »
Мари направо настръхнах  :bighug:
Дано нещата са по-добре на 30-и.
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: Тема на бременните № 29
« Отговор #226 -: Август 19, 2008, 12:20:16 pm »
Мари, миличка, стискам палци да има промяна до края на месеца към по-добро. Дано не в осмия, а в деветия да влезеш и всичко да бъде наред! :crossfingers:
Re: Тема на бременните № 29
« Отговор #227 -: Август 19, 2008, 12:25:17 pm »
За съжаление е невъзможно, не мога и да си мечтая за 9-ти месец. Марков го потвърди, в никакъв случай няма да е в термин. А и промяна към по-добро няма как да стане, наред с другите проблеми, плацентата е доста узряла и за сега това е водещото. Доки каза, че веднага щом бебето започне да страда, го вадят. Щяло да му бъде по-добре вън, отколкото в мен. :( Ей това ме съсипва.
*
Re: Тема на бременните № 29
« Отговор #228 -: Август 19, 2008, 12:35:36 pm »
Мари, важното е бебето да успее да се пребори, а дали ще е в теб или ще се роди по-рано няма значение. Не се тормози, важното е бебчо да е добре.
*
Re: Тема на бременните № 29
« Отговор #229 -: Август 19, 2008, 12:41:38 pm »
Мари, стискам ти палци!!! Дано всичко е наред с теб и бебчо!!!
*
Re: Тема на бременните № 29
« Отговор #230 -: Август 19, 2008, 12:43:34 pm »
Mary1  миличка,
разбирам тревогите ти, но е най-добре да се успокоиш щом нищо не можеш да промениш. Все пак всичко ще е планирано и ще се направи по възможно най-добрия начин, а не по спешност например. Стискам палци!
Re: Тема на бременните № 29
« Отговор #231 -: Август 19, 2008, 12:55:47 pm »
Mary, :bighug:
Не съм си и представяла такова развитие на нещата при теб. За тези неща няма как да получиш закалка. Дано всичко мине възможно най-добре и двамата с бебо да сте живи и здрави!
Re: Тема на бременните № 29
« Отговор #232 -: Август 19, 2008, 14:09:15 pm »
Здравейте, момичета!
Бих искала и аз да се включа във вашата групичка. След почти девет годишен стерилитет, три неуспешни инсеминации и три ИКСИ-та, последното успешно, мога да кажа, че съм бременна.  :D Пожелавам лека бременност на всички и само положителни мисли и емоции!!!
Мари, стискам ти много силно палци и се моля за теб!!!
"Надеждата" е създание хвъркато,
което се загнездва в душата,
пее ни без думи
и никога не спира...не спира..."
                     Емили Диксън
*
Re: Тема на бременните № 29
« Отговор #233 -: Август 19, 2008, 14:20:39 pm »
Хриси, добре си дошла  :D
*
Re: Тема на бременните № 29
« Отговор #234 -: Август 19, 2008, 14:21:36 pm »
Христина добре дошла и лека бременност!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Тема на бременните № 29
« Отговор #235 -: Август 19, 2008, 14:45:46 pm »
Мери, щом Марков така казва, така трябва да стане, ще видиш, че младежа ще бъде добре. Знам, че не може да си спокойна, но се опитай, моля те. Прегръдки.

Христина, много, много се радвам за теб. Разкажи повече, пусни си темичка :wink:. Успешна бремемност и стиснати палци от мен.  :D


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Тема на бременните № 29
« Отговор #236 -: Август 19, 2008, 15:03:41 pm »
Добре дошла, Христина! Леки месеци до края!
Re: Тема на бременните № 29
« Отговор #237 -: Август 19, 2008, 15:53:47 pm »
Еййй Хриси, браво бе! Честито, добре дошла и лека бременност!

Мари, довери се на лекарите и всичко ще е наред! Ще са подготвени лекарите и ще окажат най-добрите грижи, а малката душичка ще си навакса! Дадоха ли ти някакви указания за до 30-ти, какво е добре да правиш? Май съм чувала, че повече почивка се препоръчва? И аз съм с куп проблеми и често си мисля дано бременността напредне и още малко, че все съм неспокойна :? Имам показания за фраксипарин, хемостазата не ми е хич в норма, но не мога да си позволя никакъв фраксипарин или аспирин заради продължаващите проблеми и кървене от улцерозния колит.

Елма, в лабораторията, дето аз изследвам, долната граница е към пет и нещо.
Благодаря ти, Бени!







Re: Тема на бременните № 29
« Отговор #238 -: Август 19, 2008, 16:45:57 pm »
Благодаря ви за чудесните пожелания!  :D Каси, ще пусна темичка, но по-нататък за патилата на моето забременяване, а и да вдъхна надежда на очакващите своето ЧУДО момичета.
"Надеждата" е създание хвъркато,
което се загнездва в душата,
пее ни без думи
и никога не спира...не спира..."
                     Емили Диксън
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: Тема на бременните № 29
« Отговор #239 -: Август 19, 2008, 19:43:15 pm »
Хриси, безкрайно се радвам! Страхотна новина! Пожелавам ти леки бременни месеци, без проблеми и притеснения и най-пухкавото здраво и сладко бебче на финала! :bighug: