0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #180 -: Февруари 03, 2016, 22:00:53 pm »
Mirracles, лежа си. Поне имам късмета да работя за себе си и да разполагам с времето си, както намеря за добре, та днес цял ден се търкалям в леглото :-)

Рос, тихичко честито!


Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #181 -: Февруари 03, 2016, 22:12:01 pm »
И как така тихичко? Россс, честито! Всичко ще е наред, само бъди спокойна и мисли позитивно! Ех, че хубава новинаааааааааааааааааааааааааа! Ох, отивам да бебеправя, че явно и тази темичка е късметлийска, да не я изтърва ;)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #182 -: Февруари 03, 2016, 22:17:03 pm »
Вили, и аз това щях да кажа, че трябва лежане! Утре като отидеш на лекар да донесеш от там добри новини.

Россс, присъединявам се към момичетата, няма да си траеш, супер новина и много се радвам! Лека и безпроблема бременност и успешен пухкав финал!

За страховете, аз лично не успявам да се преборя със страха си. И аз съм го казвала многократно, че ще се успокоя като родя живо и здраво бебе на термин... Така че ми е ясно през какво минаваш и как се чувстваш. Но съм сигурна, че в крайна сметка всичко ще бъде наред :)

Чакаме да се похвалиш скоро със сърчице, а може би даже и повече от едно сърца :) ех, че вълнуващо!

Мира, стиснати палци!

Лили, Павла, на вас също стискам и на Усмивчица и Мечта и всички бебеправещи!

Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #183 -: Февруари 03, 2016, 22:43:35 pm »
Рос, честито! Много се радвам! :grouphug2: :grouphug2: :grouphug2:


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #184 -: Февруари 03, 2016, 23:20:55 pm »
rosss, чудесна новина  :), много се радвам! Много добре се удвоява ЧХГ, браво  :), всичко ще бъде наред!!!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #185 -: Февруари 03, 2016, 23:37:14 pm »
Благодаря ви много момичета!
Благодаря ви, че ви има  :bighug:


Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #186 -: Февруари 04, 2016, 07:34:47 am »
Еххх, че хубава новина! Честито, rosss! Лека и безпроблемна бременност ти желая! Ако те тресат страховете на Маки, значи всичко ще е наред, както при нея!  :)

Мира, от сърце ти желая успех със стимулацията този месец!

Evelinapa, късмет и на теб, хвърлям по едно оче на графиката ти, изглежда добрееее!   

Ръсвам ви и аз!  :green_dust_1: :pink_dust_1:

Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #187 -: Февруари 04, 2016, 08:51:29 am »
Добро утро!

rosss, честито и от мен! Лека и успешна бременност ти пожелавам!

Мира, стискам палци за процедурата, дано скоро и ти ръсиш прашец тук!

Аз ще се отъркалям в него, пък дано този месец сполучим. Много се надявах да сме успели, но вчера ми дойде. Като свърши, започваме пак усърдно да се трудим.


Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #188 -: Февруари 04, 2016, 10:43:15 am »
Здравейте!

Мен днес ме успокоиха! Първо нямам никакво отлепване и второ-имаме си сърчице! Малко тупкащо сърчице! В средата на шеста седмица съм. Все пак ми увеличиха дозата на Утрогестан, но иначе всичко й е наред на калинката :-)

Успех на всички!!!!


Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #189 -: Февруари 04, 2016, 11:09:32 am »
Ей така искам да започва всеки ден тук :) Прекрасни новини, Вили, много се радвам за теб.
миракълс, с теб какво става, ходи ли вече на преглед? Нямам търпение да чуя хубави новини и от теб!
Търкулвам се и аз под прашеца на Ади и давам сериозна заявка за  :bfp:
Хубав и усмихнат ден на всички!
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #190 -: Февруари 04, 2016, 11:22:10 am »

Ето ме и мен! Много ви благодаря за подкрепата, мили момичета! Нямате представа какво означава това за мен в такъв момент.

Всичко е наред, лигавицата е ок, имам достатъчно антрални фуликулчета и в двата яйчника и започваме стимулацията от днес. Противно на очакванията, се вълнувам, а не се страхувам.
Търкул в прашеца и дано се сбъдне пожеланието скоро и аз да ръся с прашец  :D
Вярвам в чудеса! yahoo_17

Вили,

Много се радвам, че новините са добри. Стискаме палци всичко да върви леко и успешно и занапред.

Хубав ден на всички и кураж!


Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #191 -: Февруари 04, 2016, 11:42:33 am »
Ех, мира, страхотна новина и от теб! Никакъв страх повече! Всичко ще бъде наред, ние сме с теб и ти стискаме силно палци!  :bighug: 

Ето едно поздравче от мен за всички!


Тази сутрин напълних до горе с усмивки
двата джоба на моя износен елек.
Ще раздавам от тях, през деня, без почивка.
Ще напомням какво е да бъдеш човек.

На съседите, скрити в зори, зад пердето.
На хазяйката, с поглед навъсен и ням.
На шофьора в тролей, сбръчкал вежди задето
бачка пак без пари. Даже две ще му дам!

На сърдитата лелка в кварталната лавка.
На пияния, с рамо подпрял тротоар.
На всезнайкото, който скандира ''Оставка!''.
Как добре ще им дойде такъв хубав дар.

На самотната дама, разхождаща куче.
На дежурния днес полицай във града.
На крещящата баба след палаво внуче.
На девойка, изгубила вяра в света.

Боже, толкова хора без своя усмивка!
Аз раздавам, но вече не смогвам сама.
За да върнем надеждата, в свят на интрига,
аз Ви моля, включете се всички. Сега!

Васка Мадарова
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #192 -: Февруари 04, 2016, 13:17:36 pm »
Здравейте момичета!
Честито, Росс, лека и безпроблемна до края!
Честито сърчице и на Вили!

Ади, благодаря ти че ме мислиш, ама къде я видя тази хубава графика, аз нищо не мога да й разбера ;)
Вече и не питам, просто този месец ми е супер странен и мисля, че отново изтървахме всичко...

Поне на всички вас да се радвам  :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #193 -: Февруари 04, 2016, 13:25:19 pm »
evelinapa аз нищо не разбирам от Т, но сърчицата са си баш на място, сякаш...не го отписвай месеца, до като няма лелка, има шанс. Колко дни ти е цикъла? Гледам днес ти е 31?
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #194 -: Февруари 04, 2016, 14:23:24 pm »
Кали, той моя цикъл вятър го вее май. Между 26 и 34. Мисля, че О е била късна ако я е имало, ама много късна 24 или 25 ден, когато не сме се старали изобщо. Яд ме е, че не си купих ТО.
От друга страна пък никога не съм имала температура над 36.7.
Лууууда работа. Както и да е де, надежда нямам ;)
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #195 -: Февруари 04, 2016, 14:45:24 pm »
Хич, ама хич не ми харесваш ти! Как така няма надежда бе, надежда винаги има! Остават ти някакви си 2,3 дни и ще разбереш! НЕ го мисли сега кога е била О. Когато, тогава. Стискам палци да не ти дойде!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #196 -: Февруари 04, 2016, 14:54:39 pm »
Евелин, така като ти гледам графиката и мисля, че О ти е била на 14 ден и даже вече имаш "закъснение"... И тези болезнени гърди... Ще ръсиш и ти май прашец този месец :)


Мда, даже казвай кога ще ходиш до аптеката за тест :)
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #197 -: Февруари 04, 2016, 15:26:50 pm »
Хахаха... благодаря ви момичета! Толкова сте сладки!

Само дето съм 100% убедена, че няма да я бъде тази работа. Аз дори и след като родя пак няма да повярвам, че съм забременяла.

 :BangHead:

Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #198 -: Февруари 04, 2016, 17:10:15 pm »
Аз дори и след като родя пак няма да повярвам, че съм забременяла.

 :BangHead:
Ще, ще, няма де да идеш. Айде, бягай за тест и пиши после!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #199 -: Февруари 04, 2016, 18:00:55 pm »
Здравейте на всички и Честито на виделите двете чертички...... С моя приятел правим опити за бебе и имам странното усещане, че този месец сме успели...дано не си давам напразни надежди. Първия ден от последния ми цикъл беше на 16.01 , а бебеправиме на 26, 27, 28, 29, 30 и 31  :pleasantry: , при Овулация на 30-ти.... сега сме едва 4-ти, след колко време мога да проверя с уринален тест... Знам, че е много рано, но имам като придърпвания в яйчниците и едно бяло течение като кремообразно, което го получавам само по време на О , а сега съм 5 ден след О ...  :balk_70:   Гледам да не си набивам някакви симптоми за ранна бременност, заради желанието ми да ги имам. Обръщам внимание само на странните за мен неща, но още е много рано.....Дано да успеят всички, които се надяват.... аз дадох всичко от себе си, сега остана само да изчакам да видя резултата   :babbycarrage:  Бих се радвала , ако дадете някакъв съвет и предположение дали вероятността да сме успели е голяма или ......  :balk_144: