0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #720 -: Февруари 03, 2011, 10:15:29 am »
Клиниката наистина е доста голяма, дано да е на късмет на всички :lol:
Café con leche - много хубава работа си свършила!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #721 -: Февруари 03, 2011, 11:00:13 am »
Някойл който познава района, би ли прогнозирал на колко минути пеша е мястото от най-близката станция на метрото. Мерси!


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #722 -: Февруари 03, 2011, 11:06:42 am »
Някойл който познава района, би ли прогнозирал на колко минути пеша е мястото от най-близката станция на метрото. Мерси!
Десетина. Малко е неприятен маршрута обаче.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #723 -: Февруари 03, 2011, 11:20:32 am »
Момичета, ние имаме час за д-р Владимиров за 15 Март.Но разбрах, че той няма договор в фонда.От спермограмата, която направихме преди няколко дни излезе заключение ОЛИГОАСТЕНОЗООСПЕРМИЯ.Моля насочете ме към добър доктор, който има договор с фонда.Казаха ми, че при нашия случай - МЪЖКИ ФАКТОР с 2 спермограми, от които едната с морфология в различни клиники през един месец и моето FSH (6.75IU/l), което е според изискванията (само TSH ми е високо).Ще направим и другата спермограма в началото на Март (пак разширена и с днк дефрагментация, ако е нужна и да си подаваме направо документите, не ми се иска да губим никакво време).За втората мисля да я направим в Репробиомед.Моля кажете и къде най-малко се чака, за да се ориентирам още днес или утре да запиша час, за да ни помогнат и с документите.Сами не знаем какво трябва да има в тях...
 

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #724 -: Февруари 03, 2011, 12:44:50 pm »
Златен дъжд,
Клиниката, чрез която ще кандидатстваш ти изготвя епикриза и ти дава набора от документи (декларации), които трябва да попълните с мъжа ти. Без клиника няма как да кандидатствате за финансиране по ФАР.

Аз също съм пациентка на др. Владимиров, но моите документи ми ги изготви той минлата година.

Ако сте от СОфия другите две известни клиники са Надежда и клиниката на Щерев.За първата съм чувала да се чака с години за преглед.
На тове място бих ги прозвънила.
Успех!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #725 -: Февруари 03, 2011, 13:50:43 pm »
За втората мисля да я направим в Репробиомед.Моля кажете и къде най-малко се чака, за да се ориентирам още днес или утре да запиша час, за да ни помогнат и с документите.Сами не знаем какво трябва да има в тях...

в по-малките клиники не се чака. на сайта има списък на всички клиники, прочети го и си избери.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #726 -: Февруари 03, 2011, 15:55:40 pm »
Ехааа,новата клиника направо е "супер юнайтед "бе!! хамериканска работа!!! 8O Абсолютно съм убеден, че Док е подразбрал ,че ще се  отбиваме при него ние двамата и за това е предприел това модерно строителство- за да ни направи бебетата в най-модерната клиника!! Както ще ни ходи на авторитета,де!! :wink: Ама то не само на нас,май!!!?? :D
п.п. струва ми се ,ч ако няма хора от Бургас и региона ,май трудно ще ме разберат останалите!! :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #727 -: Февруари 03, 2011, 18:02:57 pm »
Предполгам пак известно пространство ще "обитаваме"  :ask:
Частна болница ли ще е останалата част от сградата? И дали ще е само АГ, или ще е МБАЛ с ДжиПита и пр.?

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #728 -: Февруари 03, 2011, 18:19:40 pm »
като отворят, ще разберем :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #729 -: Февруари 03, 2011, 19:37:24 pm »
Аз вече се чудя,какво подаръче да купя за новата клиника,че нали с  празни въце в нова къща не се ходи! :D :wink:
Кафенцееее,голям папарак ще излезе от теб. :wink: :lol:
« Последна редакция: Февруари 03, 2011, 20:53:34 pm от rumibumy »
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #730 -: Февруари 04, 2011, 19:24:21 pm »
Много се радвам за новата клиника на Владимиров. Браво  :D
"Всеки от нас се ражда, защото преди това Бог го е обикнал, оценил, видял е смисъл в това и той да стане част от мирозданието"

Митрополит Антоний Сурожки
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #731 -: Февруари 07, 2011, 18:27:21 pm »
момичета, някой би ли ми изпратил тел. на д-р Владимиров, трябваше да отида при него сега, но се разболях и искам да го попитам кога да отида. Незнам дали това от сайта www.ivf.bg е неговия gsm.
« Последна редакция: Февруари 07, 2011, 19:01:34 pm от gabura »
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #732 -: Февруари 08, 2011, 10:27:41 am »
Обадих се на д-ра,каза ми , че няма проблем това , че в момента съм на антибиотик и плануваното за март си остава живот и здраве, сега ще ходя за някаква подготовка.А аз си мислех, че всичко ще се отложи с един месец.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #733 -: Февруари 09, 2011, 09:39:48 am »
Има ли някой пресно инфо откога започва работа новата клиника и докъде стигнаха с местенето - гледам, че на сайта им все още няма нов адрес..
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #734 -: Февруари 09, 2011, 11:58:41 am »
днес бях при Владимиров и ми каза (понеже на 17 и 24 пак трябва да ида), само за 24 да попитам къде ще са, значи се предполага, че ще се местят последната седмица на февруари.
Междудругото ми предписа да пия таблетки Марвелон, гледам, че са против забременяване, само с такава цел ли се изписват и ако е така, не мога ли просто да се пазя (не че става нещо и с непазене и точно на датата) и пак нама да забременея? Не го попитах изобщо...а сега се чудя само за това ли се пие? Че ще го пия- ще го пия, но питам да науча дали и някакъв друг ефект има това хапче, освен противозачатъчен.
« Последна редакция: Февруари 09, 2011, 12:18:16 pm от gabura »
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #735 -: Февруари 09, 2011, 12:25:09 pm »
Ако си пред процедура, противозачатъчните се изписват в месеца преди стартиране на стимулация - прави се блокаж на хормоните, за да може със стимулацията док да е в пълно владение на ситуацията.

Ако имаш киста/задържан фоликул, ОК се изписва, за да се махне въпросното чудо.

Аз бях 10 дни на Марвелон - имах задържан фоликул и продължително кървене след спонтанен аборт. С Марвелона се целеше да се повиши нивото на естрогените, за да спре кръвотечението.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #736 -: Февруари 09, 2011, 12:40:57 pm »
Блаодаря ти, Cafe, за отговора, аз наистина съм пред процедура, която ако всичко е ОК трябва да е другия месец.
Тичам до аптеката ;)
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #737 -: Февруари 09, 2011, 13:09:41 pm »
Блаодаря ти, Cafe, за отговора, аз наистина съм пред процедура, която ако всичко е ОК трябва да е другия месец.
Тичам до аптеката ;)
Дали сме се видяли с теб днес там@ :oops: Възможно е :) Аз бях с мъжа ми :)
И нашата следваща среща ще е около средата на март и като че ли беше сигурен, че ще сме на новото място :)

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #738 -: Февруари 09, 2011, 13:34:53 pm »
Тичам до аптеката ;)

непременно изпълнявай предписанията на доктора! противозачатъчните преди процедурата имат друго предназначение, не да те предпазят от бременност :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #739 -: Февруари 09, 2011, 14:14:39 pm »
Точно така, Jam !!!! Веднага и се скарай!!! :lol: Gaburски, нито в тази тема/нито пък която и да е друга/,нито в този сайт,нито в никоя клиника , се говори за "предпазване" от бременност!! :o Това си е направо "богохулство"!!!! Тука всички сме само и единствено за възможно най-скорошно изпадане в "надуто" състояние,по -известно като бременеене!!!! :lol: И всичките сили,психика,сетива и действия са "изопнати" в достигане на същото!!! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]