0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #600 -: Януари 13, 2011, 14:02:33 pm »
Ейййй,Габура,  я да не обиждаш,ааааа!!! :? -  "годинките на мъжа ми напредват (на 38 е) и иска съвсем скоро ако ще става нещо да става" !!!! Аз съм на 43 ,да не съм напреднал,а!!! Така че,споко! Ще стане! Няма нужда се форсирате!!! :lol: Колкото до другите ти въпроси,мисля ,че момичетата са по-компетентни и ще ти отговорят изчерпатеблно! Стимулацията не е болезнена и дори инджекциите си ги поставят сами момичетата! Относно успеваемостта-всичко е в ръцете на Големия шеф,онзи  горе,дето бди за нас! Ако той е рекъл,може и от първия път!Ако не -ще почакате малко! Извънматочната е голяма гадост,знам го от нашия опит! Не го пожелавам на никого,но хубавото е ,че ако доктора ти е добър се диагностицира съвсем навреме! Но не винаги има гаранция,че могат да се спасят тръбите,даже май това е рядкост! Едната де!!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #601 -: Януари 13, 2011, 14:47:48 pm »
Стимулацията не е болезнена и дори инджекциите си ги поставят сами момичетата!
Рачо, поставят сами, поставят... ама ако и мъжът се включи с някоя от големите игли, още по-добре. :D

Аз съм на 43 ,да не съм напреднал,а!!!
Нищо подобно. Пожелавам ви успех при следващия опит!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #602 -: Януари 13, 2011, 17:48:55 pm »
Е, не съм искала да обидя никого тук, просто моя мъж се има за дърт :( аз му внушавам, 4е не е. Та затова бързам ,докато не се е отказал. Просто покрай него повечето са хем по-млади татковци, хем с по-големи деца... нали разбирате, средата значи много. Аз просто споделих с вас нашия случай. Вдъхнахте ми много спокойствие, не знаех след стимулация какво да очаквам, благодаря ви много за отговорите, късмет на всички нас!
« Последна редакция: Януари 13, 2011, 17:58:28 pm от gabura »
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #603 -: Януари 14, 2011, 13:10:19 pm »
Цигу,права си за "по-дебелите" игли,ама то е хубаво да е и от твърд материял,предполагам! така по-лесно се "поставят"!! Все пак и оператора е важен ,де! пожелавам на всички "оператори" да нямат "рекламации" и да им се народят много ,много синове и дъщери!!! :D
Габура,всички сме така-не ни се иска децето да ни вика "дядо4,ама най-важното е да го имаме!!! :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #604 -: Януари 14, 2011, 15:24:55 pm »
хахах, с тея ваши игли ме разсмяхте  :lol: , в началото изобщо не се светнах Цигу какво е имала предвид, ама след разясненията на Рачо ми стана кристално ясно :P
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #605 -: Януари 14, 2011, 15:30:16 pm »
хахах, с тея ваши игли ме разсмяхте  :lol: , в началото изобщо не се светнах Цигу какво е имала предвид, ама след разясненията на Рачо ми стана кристално ясно :P

и аз като теб  :lol: :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #606 -: Януари 14, 2011, 15:35:53 pm »
Не знам аз ли криво ви говорих, вий ли криво ме разбрахте, но станах за резил. :D

Абе аз верно имах предвид дебелите игли за мускулните инжекции, без кавички.
Подкожните иди, дойди. Ама иглите за мускулните са едно 5-6 сантима.
Там искам мъжка помощ аз...
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #607 -: Януари 14, 2011, 15:44:05 pm »
Ееее,това с иглите наистина ще влезе в репродуктивните бисери!!! :lol: :lol: :lol:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #608 -: Януари 14, 2011, 15:44:46 pm »
Не знам аз ли криво ви говорих, вий ли криво ме разбрахте, но станах за резил. :D

Абе аз верно имах предвид дебелите игли за мускулните инжекции, без кавички.
Подкожните иди, дойди. Ама иглите за мускулните са едно 5-6 сантима.
Там искам мъжка помощ аз...
:lol: Трудно ще накараш мъж да бие истинска инжекция, поне моя като види игла и бяга в банята, те кръв като им взимат припадат..силен пол, какво да ги правиш :wink:
Рачо, нищо лично... :D
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #609 -: Януари 14, 2011, 15:54:51 pm »
оспамихме темата хептен, ама чакай Сийке и аз да кажа... моят мъж е напълно безстрашен и слага инжекции без проблем. предложиха му сестрите да го научат да бие мускулни инжекции, а той се поинтересува дали може и на венозни да го научат...  :lol:

аз не бих могла да забия игла в ничие човешко тяло.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #610 -: Януари 14, 2011, 16:06:58 pm »
И за да не е само спам  - http://natural-fertility-info.com/increase-egg-health
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #611 -: Януари 14, 2011, 16:10:24 pm »
Много се смях тук и не мога да се въздържа,
да не споделя своя опит на  :nurse_1: .
Мъжа ми и неговата майка имат сериозни болежки в кръста,
това изобщо не е смешно, и при зор ги облекчават с инжекции!
Научих се да им ги поставям и познайте на кой се учих-
свекърва ми легна първа, и така ми отскочи ръката,
че ръката ми отскочи и забих иглава два пъти  :lol:...

Та и аз като онзи виц за зетя, който дава обяснения пред съда
-Ми тя се подхлъзна на паднало парченце масло
на пода и аз да я подхвана и тя падна на ножа 18пъти...
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #612 -: Януари 14, 2011, 20:45:30 pm »
Хаха, голям смях и голям спам!  :lol:
Аз съм голяма щастливка в това отношение - мъжът ми спокойно ми биеше инжекциите, по-добре и по-леко и от лекарката ми.  :wink: А е практикувал преди това на зайчета, прасенца и други ...  :D
Момичета в стимулации има ли? Успех!

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #613 -: Януари 14, 2011, 21:16:59 pm »
Чакайте и аз да оспамя темата :lol:
И моят мъж се научи да бие съвсем безболезнено мускулните инжекции.
Дори ми вика да кажа ако трябва да ходи да поставя и на другите пациентки в клиниката. :lol: :lol: :lol:
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #614 -: Януари 15, 2011, 14:56:40 pm »
Един въпрос пак  :oops: , трябва ли при положение, че ще правим ИКСИ, мъжът ми да даде спермограма за анализ преди това или направо за оплождането се дава ?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #615 -: Януари 15, 2011, 15:36:09 pm »
Един въпрос пак  :oops: , трябва ли при положение, че ще правим ИКСИ, мъжът ми да даде спермограма за анализ преди това или направо за оплождането се дава ?

а кой ти е казал, че ще правите точно ИКСИ и въз основа на какво? ако отивате за първи път в клиниката, със сигурност ще поискат да се направи спермограма при тях. и от нейния резултат ще зависи преценката - икси ли, инвитро ли или нещо друго.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #616 -: Януари 15, 2011, 17:00:02 pm »
не, не сме за пръв път, преди повече от година ходихме, там той направи спермограма, на мен ми направиха изследвания, установиха ми и хламидии, които след няколко месеца излекувах, записах си после за 2010 ноември час и тогава ми каза, че въз основа на миналогодишните изследвания сме за ИКСИ, не за ин-витро,каза ми също и че от февруари може да мислим за процедурата, ако желаем.Затова питам дали по принцип се прави пак спермограма за анализ или направо се дава за материал.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #617 -: Януари 15, 2011, 17:05:32 pm »
не, не сме за пръв път, преди повече от година ходихме, там той направи спермограма, на мен ми направиха изследвания, установиха ми и хламидии, които след няколко месеца излекувах, записах си после за 2010 ноември час и тогава ми каза, че въз основа на миналогодишните изследвания сме за ИКСИ, не за ин-витро,каза ми също и че от февруари може да мислим за процедурата, ако желаем.Затова питам дали по принцип се прави пак спермограма за анализ или направо се дава за материал.
В такъв случай - най-вероятно - не! Щом вече сте пациенти на клиниката, имате досие там и в него има спермограма на партньора ти, ако не сте лекували нещо при него, няма да ви искат нова. Ще даде материал в деня на пункцията и тогава ще се прецени вида на оплождането, което разбира се ще зависи и от броя на яйцеклетките. Успех ви желая!

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #618 -: Януари 18, 2011, 11:59:50 am »
Не мога да повярвам, че никой не е писал вчера, след цялата тарапана, която се изсипа в първия работен ден на доктора от новата година  :)

Момичета, някоя от вас консултирала ли се е с генетика доц. Савов? Моля, споделете какво представлява консултацията с генетик, че нещо не мога да си я представя - за какво ще говорим, каква информация ще му трябва, която да мога да си набавя предварително и т.н. Благодаря!  :D
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #619 -: Януари 18, 2011, 12:13:45 pm »
Café con leche, аз лично никак не останах очарована от консултацията със Савов. Най общо го запознаваш с вашия случай. Разпитва за аборти в семейството, заболявания и т.н. Даде ми да чета една жълта бланка с информация за спонтанните аборти, тромбофилията. Беше изключително обстоятелствен, което лично мен ме изнерви. Назначи ми изследвания за тромбофилия. Това са ми спомените от преди повече от 2 г.