0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 4
« Отговор #960 -: Октомври 12, 2010, 12:38:12 pm »
Т.нар вирусология - СПИН, Васерман, Хепатит В и С са напълно безплатни в Центъра за сексуално здраве, днес ги направих там, изключително мили жени.
Препоръчвам ви го!
Ако може адреса на центъра :oops:За тези които не са от София прави ли се изследването?Също ме интересува дали се прави и на мъжа?Благодаря :D
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 4
« Отговор #961 -: Октомври 12, 2010, 13:02:14 pm »
Т.нар вирусология - СПИН, Васерман, Хепатит В и С са напълно безплатни в Центъра за сексуално здраве, днес ги направих там, изключително мили жени.
Препоръчвам ви го!
Ако може адреса на центъра :oops:За тези които не са от София прави ли се изследването?Също ме интересува дали се прави и на мъжа?Благодаря :D

От скоро Центърът е с нов адрес - ул. Цар Самуил 111. Ние пуснахме и двамата необходимите изследвания. Не мисля, че ще върнат някой, ако не е от София.
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 4
« Отговор #962 -: Октомври 12, 2010, 13:06:52 pm »
dgina, изследванията се правят и от двамата партньори.
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 4
« Отговор #963 -: Октомври 12, 2010, 13:53:24 pm »
на мен ми казаха при жената е задължителто, а при мъжа-желателно.
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 4
« Отговор #964 -: Октомври 12, 2010, 15:57:24 pm »
на мен ми казаха при жената е задължителто, а при мъжа-желателно.
При мен ми ги записаха на бележката при хормоните и само аз си ги направих. Нищо не казаха за мъжа. Казаха, че важат 6 месеца и ако имаме пускани такива изследвания, ще ги признаят.

malkave6tiza, аз съм по къс протокол и в началото пуснах естрадиол, прогестерон и LH.
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 4
« Отговор #965 -: Октомври 12, 2010, 16:04:45 pm »
при мен не са искали изследвания на мъжа.
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 4
« Отговор #966 -: Октомври 12, 2010, 17:28:50 pm »
Има една тема, "закована" при това, прочетете я:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=41693.0
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 4
« Отговор #967 -: Октомври 12, 2010, 18:44:47 pm »
От скоро Центърът е с нов адрес - ул. Цар Самуил 111. Ние пуснахме и двамата необходимите изследвания. Не мисля, че ще върнат някой, ако не е от София.

Къди, аз също трябва да пусна тези изследвания. Може ли да кажеш каква е процедурата - записва ли се предварително час или направо може да се отиде? Също ако имаш телефон на този център може ли да го напишеш, защото аз не успях да намеря.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 4
« Отговор #968 -: Октомври 12, 2010, 19:19:39 pm »
Момичета, които започвате сега по фонда, чува ли се нещо в клиниката дали ще спират да работят с жените със заповед от фонда заради липса на пари? Дайте някаква информация ако има.
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 4
« Отговор #969 -: Октомври 12, 2010, 19:29:03 pm »
Моя трансфер беше в събота, до тогава нищо такова не се е чувало.Имаше много нови жени започнали стимулация, чиито физиономии не са ми били познати да са били с мен.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 4
« Отговор #970 -: Октомври 12, 2010, 22:09:47 pm »
Момичета съжалявам ако е глупав въпроса ми, но се притесних за следното-имам чувството, че ме хваща лека хрема и се чудя дали това ще попречи на провеждането на хистероскопията. Нали като се слага упойка и се прави някаква манипулация,не трябва ли да си съвсем здрав. Дали няма да ми откажат?
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 4
« Отговор #971 -: Октомври 12, 2010, 22:30:14 pm »
Момичета, които започвате сега по фонда, чува ли се нещо в клиниката дали ще спират да работят с жените със заповед от фонда заради липса на пари? Дайте някаква информация ако има.
Мен ме отложиха през септември. През октомври започнахме. Сега в клиниката виждам, че започват стимулации. Нищо не се чува за стопиране на процедури.

maya_the_bee, дано да не се влошиш. Най-добре питай док.

Днешните ми изследвания са - E2-1725, LH-3.44, Prog-1,10. Пуснах си и контролно TSH за всеки случай-1.19. И така - тази вечер овитреле, утре почивка и в четвъртък пункция.........
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 4
« Отговор #972 -: Октомври 12, 2010, 22:49:04 pm »
cream, успех!
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 4
« Отговор #973 -: Октомври 13, 2010, 09:55:50 am »
Галка, cream, успех и на двете! :crossfingers: :crossfingers:
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 4
« Отговор #974 -: Октомври 13, 2010, 10:04:03 am »
От скоро Центърът е с нов адрес - ул. Цар Самуил 111. Ние пуснахме и двамата необходимите изследвания. Не мисля, че ще върнат някой, ако не е от София.

Къди, аз също трябва да пусна тези изследвания. Може ли да кажеш каква е процедурата - записва ли се предварително час или направо може да се отиде? Също ако имаш телефон на този център може ли да го напишеш, защото аз не успях да намеря.


Отидох без час, работното им време е от 9 до 17ч., нямаше никой.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 4
« Отговор #975 -: Октомври 13, 2010, 10:20:35 am »
Момичета съжалявам ако е глупав въпроса ми, но се притесних за следното-имам чувството, че ме хваща лека хрема и се чудя дали това ще попречи на провеждането на хистероскопията. Нали като се слага упойка и се прави някаква манипулация,не трябва ли да си съвсем здрав. Дали няма да ми откажат?

По принцип трябва да си здрав , но като се замислиш при спешните случаи , когато се налагат операции, едва ли заради хрема , ще я отложат , ако е задължителна !Попитай лекаря си , но не мисля , че е чак фатално за да се налага отлагане ...
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 4
« Отговор #976 -: Октомври 13, 2010, 10:33:17 am »
Момичета съжалявам ако е глупав въпроса ми, но се притесних за следното-имам чувството, че ме хваща лека хрема и се чудя дали това ще попречи на провеждането на хистероскопията. Нали като се слага упойка и се прави някаква манипулация,не трябва ли да си съвсем здрав. Дали няма да ми откажат?

Аз като правих хистероскопията се бях разболяла 1 седмица по-рано, взех си болничен и вкъщи се излекувах доста бързо. Отидох за хистероскопията с хрема и малко кашлица, предупредих лекарите , но не ме върнаха и направихме хистероскопията
Куклена  молитва
Боже, Боже... Каква красива душа.
Като кукла! Като ангел! Като звезда!
Изпрати я, Боже в този светъл дом,
дай й път, любов, подслон!
ТЕ искат детенце да имат –
дари ги, Боже, направи ги трима.
Чудото светло скоро стори –
куклата тяхна по ангел прати:
близнаци, дъщеричка, син...
Да бъде, Господи! Амин!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 4
« Отговор #977 -: Октомври 13, 2010, 11:09:24 am »
Momi4eta imam spe6na nujda ot pomo6t.Predi malko si vzeh rez. ot hormonite i E2 mi e 64 a LH-3.45 a FSH 5.24 .pri tezi stoinosti ima li 6ans da startiram opita si po kus protokol.Molq vi pomagajte.sori za latinizata - ne6to mi se prezaka kirilizatora.
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 4
« Отговор #978 -: Октомври 13, 2010, 11:15:32 am »
Днес кой ден ти е? Хич не съм сигурна, но ми се върти в главата, че Е2 трябва да е до 50. Дано да пише и някой друг. Но ти си питай лекар или акушерките, намери една по коридора и питай!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 4
« Отговор #979 -: Октомври 13, 2010, 11:17:29 am »
Добре де, лекари няма ли да коментират стойностите на хормоните, а трябва да се пита във форума и да се изчетат сумати различни мнения.
По-добре питай чичко Гугъл, ако толкова се втрисаш.