0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Четвърта инсеминация
« Отговор #20 -: Юли 20, 2006, 10:33:14 am »
Здравей;мила!Аз имам три неуспешни инсеминации при Д-рТабакова;сега правих четвърта в клиниката на Доц.Щерев.Чакам резултати.Беше много по-различно направена ;незнам..ще видим..Късмет на всички;засега сме далече от ин-витрото;така казва лек.ни докторка. :DПо принцип проблема е при мен.

Би ли споделила разликите  :)
Благодаря предварително и желая успех!
*

    didi_788

  • **
  • 64
  • Няма невъзможни неща..винаги има решение
Re: Четвърта инсеминация
« Отговор #21 -: Юли 20, 2006, 10:50:32 am »
Здравей;Диди!Мила;какво да ти кажа..първо при Д-рТабакова инсеминациите бяха направени при не добри резултати на хормоните и в неподходящо според мен време-недостатъчно дебела маточна лигавица.Първата ми беше на 26.09.05г.;втората на 25.10.05г. и третата на 07.02.06г.След третата инсеминация ми закъсня само три дни;бях на Дуфастон 2 по 1 тб.За предишните имах и неспукани ;задържани фоликули..и нищо не стана.Спринцовката със спермална течност беше точно с цвета та спермата;незнам каква фертилна среда беше приготвена;обикновено в нея сперматозоидите живееят около 2-3дни.Тук при Доц.Щерев-първо да тръгна от разликата в отношението;подготовката и чакането за инсеминация беше за нас -около 5месеца;писах вече за полипите;хистероскопията;хидротубацията и куп други изследвания.Със съпруга ми приключиха още месец март с разширената спермограма.И така...сложиха ми в деня преди овулацията Прегнил 10000 ед.На другия ден самата инсеминация .На 12-тия ден от цикъла пуснах-естрадиол и ЛХ.Бяха в норма;имах два зрели фоликула и решиха да опитаме.При самата инсеминация спринцовката този път беше бледо-лилава на цвят-т.е. клиниката им работи с други фертилни среди явно.Не съм ембриолог ;не разбирам много но..като отношение и действия бях по-спокойна този път и им вярвам.Това са разликите..За мен не са малки..а много съществени..При Табакова също имах Прегнил като подготовка но 5000ед. и само един Овитрел-1амп. и то направени в неподходящо според мен време.Другите ми инсеминации си бяха без подготовка-само хормони изследвах.Дано съм ти била полезна! :D
didi_788
Re: Четвърта инсеминация
« Отговор #22 -: Юли 20, 2006, 11:05:44 am »
Благодаря, Дидинка :)
Определено считам, че тази информация е полезна и трябва да се знае
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Четвърта инсеминация
« Отговор #23 -: Юли 25, 2006, 08:34:24 am »
Здравейте!
Искам да ви попитам за цените на инсеминация в различните клиники.
Донякъде ме спира и финансовия проблем и много ме интересува това,пишете ми,моля ви.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: Четвърта инсеминация
« Отговор #24 -: Юли 31, 2006, 19:12:49 pm »
аз сега чакам резултата от 4тата инсеминация!Чесно да ти кажа, нямам големи надежди, но... онзи ден си правих тест - беше положителен, но ми казаха, че може да е от прегнила, само че от инжекцията бяхя минали 6 дни и все си мисля, че до това време би трябвало действието да е минало!не се отчайвай, стискам палци!!!
*

    Любс

  • ***
  • 418
  • Имам си една мечта....
Re: Четвърта инсеминация
« Отговор #25 -: Юли 31, 2006, 19:28:58 pm »
късмет, зори 82!! дано наистина не е от прегнила!! успех!!
No body is perfect, i`m NOBODY!!

Re: Четвърта инсеминация
« Отговор #26 -: Август 05, 2006, 17:12:47 pm »
Здравейте,
Следя темите във форумите отдавна, но скоро се регистрирах в сайта. От две години се опитваме да си направим бебе.През какво ли не сме минали. По мнението на всички доктори няма проблем освен, че 5-6 часа след контакт няма нито един жив сперматозоид.Така или иначе стигнахме до инсеминациите, скоро направих първата при д-рТабакова, за съжаление, неуспешна. Като чета коментарите ви сериозно започнах да се притеснявам за избора на лекар.Сега ми предстои втора инсеминация, но започвам да си мисля дали направо да не преминем към ин-витро. Какъв е вашият съвет?
Re: Четвърта инсеминация
« Отговор #27 -: Август 05, 2006, 21:49:29 pm »
Сега ми предстои втора инсеминация, но започвам да си мисля дали направо да не преминем към ин-витро. Какъв е вашият съвет?
Нямаш показания за ин витро, поне от това, което си написала. Инсеминацията е добър метод, защо го отхвърляш? Какви са показателите на мъжа ти без обработка и с обработка на спермата? Нали са ти проходими тръбите?
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Четвърта инсеминация
« Отговор #28 -: Август 05, 2006, 22:46:48 pm »
Съгласна съм с little_rabbit !Аз съм за инсеминация!По това което описваш е хубаво първо да пробваш с 3-4 инсе.......и ако недай боже не се получи, после минаваш към ин-витро!
Какви изследвания сте направили???
« Последна редакция: Август 05, 2006, 22:48:53 pm от adi »