0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Не бе хора, защо трябва да се връщаме назад, защо трябва да си задаваме въпроса "дали", не, не трябва, защото ние правим най-доброто за децата си. Мисълта ми беше, че много от нещата приемаме за даденост и не ги запомняме, а имено те, беззъбите усмивки на 3 м. ни бебета са неповторими, първата стъпчица, малките хитри очички, които се опитват да ни изработят ...
Ето днес Деси за пореден път си събула пантофката, чорапчето и тича с един бос крак из къщи, прави го за 30 път сигурно, но като й погледнах сладките пръстчета подаващи се под анцунга ми се разтопи сърцето. За това говоря ... за мига, за неповторимите мигове.

Ами Стефи, май всеки го възприема по различен начин. Аз го приемам точно като изпуснати моменти
"...
Ръцете ми,заети постоянно,
сега притихнали стоят.
Тъй бавен,муден,празен е денят.
Да можех да се върна и да сторя
онези нещица,които искаше ми ти с:"Мамо,моля!" "
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Е да бе, аз не правя разбор на стихотворението, това го минахме в 7-ми клас, пък и литературата не ми е силна :wink: Важното сега е да погледнем децата си и да ги запомним, защото утре ще са други :)
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Стефи, разплака ме!
Yana-v, честита половин годинка! Как лети времето само!
Нацелувай малката от нас!
Така, понеже като гледам не ми е излязло мнението, та да се повторя от обяд -

1. Гане
, много да е здравичък и щастлив русокосият красавец и много да ви радва :happy_birthday_1:

2. Стеф, не е честно - точно днес малката явно искаше да види до колко могат да ми се опъват нервите - щото като излязохме на разходка 2-3 часа не спря да реве докато е в количката, а щом я гушнех да гледа наоколо беше най-щастливата на света и раздаваше усмивки на всички. Да, ама само че аз трябваше да бутам и количка с една камара чанти по нея. Та по повод опъването на нерви и това, че й се ядосах - офффф ся ме накара да се разплача - бе мама му стара тя си е моя и е най-прекрасното дете на света. Тва е - все пак е ДЕТЕ.
Стеф, мерси, че ме вкара в тази емоция :bighug: :bighug: :bighug:
Маро, те повечето деца на вашата възраст така правят. В повечето случаи спират като почнат да стоят седнали. Сега просто искат да оглеждат, а легнали нестава  :wink:
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
 :D  Честит рожден ден на Алекс.  :D

 :D yana-v, честита половин годинка на Вики. Да ви е здравичка и много усмихната сладуранка  :D
« Последна редакция: Февруари 01, 2008, 22:48:32 pm от denito »


*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
StefiZ, сега прочетох това, което си поствала. Много хубаво и силно. Такива неща мен ме разплакват.


*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
:balk_16:Честит 2ри Рожден Ден,  :balk_104: Алекс!

Мило дете, бъди здрав yahoo_17 и много усмихнат, бъди умен, бъди палав!
Бъди звездичката и утрото на  :flower:Мама Ганета и Тате!

Мишанкееее! Днес е 1 февруари, остават 3 пълни месеца до летните дрехи! Айде на диета, а? Ама заедно, щото аз сама нищо не мога да направя. А така, като сме двете, ще се окуражаваме една друга. Как стана така, че родих на 71 кила, спаднах до 63-64 около притесненията по преместването, и сега пак съм 70! Голямо плЮскане, значи!


Марииииии :scale: болна тема,не ми е харош в този вид тежи ми яко,
ама пусто с тайфата минаваме покрай една баничарница-Мух, мули майко!Мъка, Мъка!
Аз качих 28 килограма през бременността при ръст 160, на финала бях уникатна!
Няма таква топка,няма такава Мишка! :?
Айде казваш и почваме диетата!
Ела при нас и ще е екстра :wink:, аз на разходките разчитам и хлебеца ще поспра!

 :flower:Стефи  :thankyousign: за споделените думи!
« Последна редакция: Февруари 01, 2008, 23:30:59 pm от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Ние днес ставаме на цели 6 месеца! По този повод черпим виртуално: :kaos7:


Ваня, честита месечинка!!! :D
*
Днес Стефи прави 6 месеца.
[/b][/color]
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Честити шест месеца на почти адашката  :wink: и на Вики на Ваня. Да са ви живи и здрави момичетата и да ви радват много.
Честит втори рожден ден на Алекс на Ганка- здрава и щастие и скоро да стане батко на синеок младеж  :D
:happy_birthday_1:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
:balk_56:Как можах снощи да пропусна, много ми се е спяло явно!

 :balk_16:Честита половин годинка на  :balk_101:Вики!
 :balk_16:Честита половин годинка на  :balk_102:Стефи!



Бъдете здрави и усмихнати мили, малки Дами!
Радвайте Мама и Тате и бъдете много щастливи заедно!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Момичета, мисля че си имам бебе екстремист :oops:
Най-новия номер е да се качи на стола си за хранене и да скочи от там, ей това тази сутрин се повтаря поне за 10-ти път. Наредих й възглавници отдолу поне да не се пльоска на паркета, ужас, ще побелея на млади години 8O
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Мими 007, честита ви месечинка! :D
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
:jump12:
Стефииии, адашката ти 10-на дена след като се научи да слиза от дивана взе да го прави и през облегалката му
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Честити 6 месеца на Стефи!
Stefiz,такова силно впечатление ми направи стихотворението,че и днес си го препрочитам и намирам в него отговори за много мои действия.
Някой беше писал за килограмите,че му е болна тема,а на мен ми е още по-болна,не качих кой знае колко много -14кг.,ама съм само 1м,50см.-бях като лоена топка,а сега съм само с 4кг.по-лека,но по-рядко се оглеждам.
Хубав ден и дълги разходки,днес се очертава слънчев и топъл ден!
*
Добро утро :)!
Честита половин годинка на Вики и на Стефи!!!Весел празник на семействата им!
Ние тази сутрин с моят син си направихме дискотека :lol:.Танцувахме си!Той явно е още в еуфория,защото сега си пее в креватчето :lol:.Живота е прекрасен!
*
Re: Седмицата 28.01.-03.02.-януари си отива, хайде, стига l
« Отговор #237 -: Февруари 02, 2008, 10:18:26 am »
Lan много се радвам, че притесненията ти си останаха само такива. Наистина е много трудно в подобни моменти, но най важното е че всичко е ОК. Любувай се на момченцето си и го нагушкай силно, силно от батко Тони.

  :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:Честита 2- ра годинка на Алекс  :D
Да е здрав, безгрижен и усмихнат. Да е умерено палав,игрив и пакостлив  :wink:.
Да се гордеят мама и тати с него и мнооооооооого да го слушкат.  :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:



Чеф на моменти ти се чудя, как запазваш такова завидно (поне за мен) спокойствие в такива ситуации. Явно си е до човек, но когато имаме подобни изпълнения, аз се оптивам да не обръщам внимание, но в един момент изтрещявам от безумие. Мойто пък диване слава богу още на скача, то и това ще стане скоро, но ние имаме други два ужасни номера, които ме вбесяват. Обаче от както се замислям за ясла и детегледачки ми е много миличък и бързо, бързо му прощавам. Така като гледам, не се знае кой по трудно ще се адаптира с новата ситуация, дете или мама.
Иначе за това, че лети времето и понякога пропускаме такива прекрасни мигове, си ужасно права. Може би от месец съм се замислила в тази насока, а сякаш ме усеща малкото дзверче и нарочно ме провокира и наблюдава.  

Честити месечники и половин годинки на всички бебета на "Зачатие", Да бъдат здрави, щастливи и усмихнати. Да радват своите родители и нека те да се гордеят, че имат такива прекрасни  :sunshine: в живота си.

« Последна редакция: Февруари 02, 2008, 11:53:10 am от Perdeto »
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Уф че гадна мъгла, пак няма излизане, пък така се бях нагласила за по дълга разходка  :( дано след обед пекне, та малко да се раздвижим.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта

Честита половин годинка на Стефи.

Да е много здравичка, много усмихната и много палавичка сладуранката.
:ballons: